انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اوردن تفنگ بادي و مجوز گمرك
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
اوردن دوربين مشكلی نداره لااقل يك بار كه برای من اوردن مسئله ای پيش نيومد.
(2011-10-18 11:25 PM)airequip نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جسارتن چی آوردن برات منظورم مارک و مدل هست ؟آکبند آوردن یا از جعبه اینا دراورده بودش ؟
اگه اینطوری باشه میارزه صبر کنم تا برام بیارن Khansariha (219)
(2011-10-18 09:26 PM)عبدالرحمن نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-10-08 11:21 PM)shahinjafari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من بابام تاجره و کشتی حمل کانتینر داره خیلی راحت هرچی بخوام میارم نیازی ندارم از فرودگا بیارم تازه خودشون نوشتن تفنگ بادی آزاده تازه تعداد هم تایین کردن اگه حرفی زدن کتاب قانونو بکوبین تو سرشون و برا اینکه حرفی نزنن بهتر تفنگو چند تیکه کنین که نگن میخواستی گروگان بگیری ازشون بعید نیس
ولی برا لجشون هم شده میخوام امتحان کنم ببینم چه قد خر تو خره

داداش خواستی بیاری یک ندا یبده من هم سفارشی دارم

برادرم دی از آلمان میاد اگه چیزی مد نظرته میتونم بهش بگم یا باهاش آشنات کن خودت بهش بگی تا جایی که بتونه هرچی خواستی میتونه برات تهیه کنهKhansariha (8)
دروود !
دوستان ميشه يكي با قاطعيت يه جواب درست بده !؟ بنده هفته ديگه عازم تركيه هستم ، ميتونم واسه آوردن يك قبضه PCP اقدام كنم يا خير ؟!
پيشاپيش ممنون.
(2012-06-24 10:19 AM)smart.pro نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دروود !
دوستان ميشه يكي با قاطعيت يه جواب درست بده !؟ بنده هفته ديگه عازم تركيه هستم ، ميتونم واسه آوردن يك قبضه PCP اقدام كنم يا خير ؟!
پيشاپيش ممنون.
با قاطعیت تمام ؟!خخخخخخخخخ
خلبانها و حتی کارمندان گمرک هم نمیدونند چی به چیه خخخخخ (شوخی )‌ ولی جهت اطلاع عرض شود هفته قبل یکی از دوستان با هواپیما بصورت مسافری دو عدد PCP (ظاهرا مسافری نفری یک عدد بیشتر نمیزارند)‌ آورده بود و میگفت توی بار و داخل هواپیما نمیزارند و ممنوعه ولی بعنوان اشیاء ممنوعه تحویل قسمت بار اشیاء ممنوعه دادم و اینور تو ایران تحویل گرفتم (به همین راحتی)‌ البته باید مخزنش خالی و جدا باشه و تفنگ هم نو و توی کارتونش باشه اینطوری مشکلی ظاهرا نیست . Khansariha (214)
نقل قول :با قاطعیت تمام ؟!خخخخخخخخخ
خلبانها و حتی کارمندان گمرک هم نمیدونند چی به چیه خخخخخ (شوخی )‌ ولی جهت اطلاع عرض شود هفته قبل یکی از دوستان با هواپیما بصورت مسافری دو عدد PCP (ظاهرا مسافری نفری یک عدد بیشتر نمیزارند)‌ آورده بود و میگفت توی بار و داخل هواپیما نمیزارند و ممنوعه ولی بعنوان اشیاء ممنوعه تحویل قسمت بار اشیاء ممنوعه دادم و اینور تو ایران تحویل گرفتم (به همین راحتی)‌ البته باید مخزنش خالی و جدا باشه و تفنگ هم نو و توی کارتونش باشه اینطوری مشکلی ظاهرا نیست
بسيار عالي و ممنون از پاسختون ! من هفته ديگه راهي ميشم و نتيجه را اينجا اعلام مي كنم همراه با عكس فراوان
پايدار باشيد.
(2012-06-24 10:19 AM)smart.pro نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دروود !
پيشاپيش ممنون.

جواب قاطع اگه میخوای نههههههههههه
به هیچ عنوان چنین کاری نکن چون من اینکارو کردم و از ترکیه یک قیضه پی سی پی آوردم که تو فرودگاه استانبول به پلیس تحویل دادم و بعد از 15 دقیقه تقریبا که اسلحه را تحویل گرفتن یک برگه کارشناسی و تگ امنیتی بار به من تحویل دادند که تو اون برگه نوع اسلحه و اینکه بادیه ذکر شده بود. ( کاش تو گمرک ما هم یکم سواد داشتند و فرق بادی و ... میدونستند)
ولی مشکل در گمرک ایران اینه که وقتی بازش کردند همه مثل ندید بدید ها ریختن دورو برش و . . .
روزها و ساعتها پی گیری کردم و حتی بخشنامه خود گمرک که وزارت دفاع گفته بود که آوردن تپانچه بادی و تفنگ بادی و ساچمه 4.5 5.5 آزاد هست و نیازی به اخذ مجوز از این سازمان را ندارد را برایشان مستند کردم ولی باز هم از من مجوز از اسلحه و مهمات خواستند که اسلحه ومهمات هم مجوز نداد.
(2011-10-19 12:44 AM)aliyazdi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-10-18 11:25 PM)airequip نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جسارتن چی آوردن برات منظورم مارک و مدل هست ؟آکبند آوردن یا از جعبه اینا دراورده بودش ؟
اگه اینطوری باشه میارزه صبر کنم تا برام بیارن Khansariha (219)
علی آقا اتفاقا یکی از دوستان ما هم خارج هستن میخوام بهش بگم دوربین بیاره ...
اما سری قبل که بهشون گفتم بهانه آوردن و گفتن ممکنه گمرک گیر بده اما طبق قانون این حرف رو نزدن بهم ... منم گفتم باشه Khansariha (172)
از همین دوربین هایی که الان تو بازار هست و معمولی ... به قول شما 100 دلاری ...
شما که تهران کرج هستی خیلی دستت باز تره ... یه تلفنی یا حضوری برو پیش این گمرکی ها یا فرودگاه ببین شرایط مسافری آوردن چه جوره ...
شاید این سری که خارج هستن با دلیل و اطمینان تونستیم بگیم دوربین بیارن واسه ما ...
ممنون
خدا خیرت بده ایشالله بگذار بازش کنم ببینم چیه
آقا ممنون دانلود کردم و خیلی استفاده بردم
اینم از عکس محوز حمل سلاح بادی
[تصویر: mojavez.JPG]
سلام یه سوال داشتم الان بابام تو المان یه اشنا داره و میخوایم بهش بگیم یه قبضه تفنگ بادی دیانا بیاره فنری یا هم بنجامین ایا غیر قانونیه ؟
یعنس میشه اورد؟
اگه میشه پ.خ بدید
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
لینک مرجع