انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: کارخانه جدید تفنگ بادی در ترکیه!
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5
سلام.به نظر ترکیه داره کم کم تو این امر از چین بهتر عمل میکنه و یه کم از چین جلوتر زده!قبلا محصولات کرال اومده و همه بهش آشنائیم و ایرادائی مثل پلاستیکی بودن قطعات!قدرتهای خیلی ضعیف،خانکشی نادرست و گاهی بدون خان لوله،فنر بسیار بی کیفیت رو همه میدونیم.بعدش هاتسان یا رنجر پا به ایران گذاشت که اوننم چنگی به دل نمیزد ولی سعی کرده بود تفنگهاشو شکل تفنگهای خوب دربیاره اما اونم ایرادای بزرگی داشت مثل ضعیف بودن ماشه و فرار کردن فنر از ماشه که منجز به شلیک ناخواسته میشد،دود کردن بعد از هر شلیک چون توش روغن ریخته بودن تا قدرت و سرعتش بیشتر از حدش بشه و دقت بدش اما توی پی سی پی هاش انگار این ایرادا خیلی کمتر شده.حالا هم نوبت به کارخونه جدید رسیده که من الان دیدمش:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شرکت ریتای که قیمت محصولاتش تقریبا برابر با گامو هست
بهترین محصول کمر شکنشون اینه
[تصویر: y2grxt452amfsv45sbwwzu55Retay%20135X%20B...;amp;h=300]
که 1250 فیت با 4.5 و 1000 فیت با 5.5 سرعتشه که با این حال 3.25 کیلو وزنشه که خوبه.صدا خفه کن داره و شکل قنداقش هم خجالبه.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینم گل سر سبد لول ثابتشون:
[تصویر: djq10g45fuzdyx45e3n5fdjhtroy100xblack.jp...;amp;h=300]
که مشخصاتش مثل همون یکی اولیه

گارانتی دوساله هم داره توی ایران!!!!امیدوارم گارانتیش مثل اینیکی نباشه که بدن دست یه نفر که انواع و اقسام تهمت ها رو بشنوی،توی روت بگن مشکلت حله پشت سر تهدیدت کنند...به نظر من این محصول باید جالب باشه چون قصد رقابت داره و دوسال گارانتی داده!
شرکت ایرانیشم اینه:
airgun.ir
شات گان هم دارند(ساچمه زنی)کسی اطلاعات بیشتری داره بگه تا بدونیم چه جوریه.در کل فکر کنم از اون کارخونه های دیگه سر تر باشه(انشاالله،همه بگین آمین)
به نظرشركتهاي تركيه اي رو ايران حساب بازكردند البته بعنوان موش ازمايشگاهي براي را پيدا كردن به بازارهاي جهاني!
باید بیشتر بررسی بشه.البته اقا محسن عزیز اصطلاح موش ازمایشگاهی خیلی مناسب و برازنده کشور بزرگی چون ایران نیست.اصولا ترکیه در این حد و اندازه ها نیست.اگر دقت کرده باشین محصولات شرکت کرال و رنجر شاید با نام دیگری در دیگر کشور ها هم عرضه میشه و در سایت های معتبر هم مورد بررسی قرار گرفته.پس نمیشه مقصد اصلی و ازمایشگاهی اون رو ایران دونست.
در ایران هم حق انتخاب هست.یعنی شما میتونیی بری بازار و از مدل های بسیار متنوع دیانا،گامو،رنجر،وایرخ و چند مدل جدیدی بازار مشترک که هر کدومش زیر مجموعه های فراوانی داره یکی رو انتخاب کنی.
امیدوارم از دست من دلخور نشی دوست عزیز.
در مورد این اسلحه ها باید استفاده بشه تا مزیت ها و عیوبش مشخص بشه.
شکلش که بدک نیست.تا ببینیم زیر این پوسته نسبتا خوب چی مخفی شده.
یا علی
جلال جون محصولات كارخونه هاي اسلح سازي تركيه تو بازارهاي جهاني طرفداري نداره واونها هم ديدن بازار ايران محدودوانحصاريه وبا 2برابرقيمت ميتونن تفنگهااشون بفروشن اومدن اينجا و الا دلشون به حال ما نميسوزه داداش به نظرمن ازموده را ازمودن خطاست!!!نمونش اي pcpهاي جديد هاتسان كه نيومده هزار تا مشكل داره من شمارو نميدونم ولي حاضرنيستم پول بالاي تفنگ تركي بدم Khansariha (256)
تازه الان قيمتهاي اوانيكس تو ايران درحالت افول قرارداره وبه قيمتهاي هاتسان نزديك ميشه وبازار رقابتي ميشه اون موقع ميشه فهميد هاتسان چند مرده حلاجه البته تو pcpKhansariha (214)
چند روز پیش که این تفنگو داخل اسلحه فروشی اصفهان(اقای حیدریه کوچه سینما سپاهان)دیدم کنجکاو شدم و از فروشنده سوالاتی پرسیدم.میگفت که این تفنگ ساخت ایتالیا است و در ترکیه منتاژ میشه و شرکت سازندش بیشتر تفنگهای شکاری و شات گان و تفنگهای جنگی تولید میکنه.البته کاتالوگی هم بهم نشون داد که نشانگر این موضوع بود.در اون کاتالوگ پنج تیر های ساچمه زنی و پنج تیرهای جنگی طرح وینچستر که در پلیس امریکا دیده میشه و کلتهای متعددی به چشم میخورد.نوع لول ثابت با قنداق چوبی هم داخل مغازش داشت که استایلش بدک نبود.ولی فکر نمیکنم زیاد محکم وبه قول معروف پر کار باشن.
دوستان در مورد اين تفنگها كه اولا تركيه بدجور گند زده تا بخواد جمع و جورش كنه خيلي مونده!
نميدونم تركيه مردمش چقدر علاقه به بزرگنمايي دارن!!آقا تو كاليبر 22 اين تفنگ ميتونه1000 فوت بر ثانيه شليك كنه؟!!خوب اين عدد چيزيه كه در حد يه پي سي پي هست!!تير با چه وزني رو با اين سرعت شليك ميكنه؟حتما تيرهاي پلاستيكي؟
ديانا 350 يا سرعت حدود850 فوت بر ثانيه تقريبا30 ژول انرژي داره!يعني تفنگ ساخت تركيه چند ژول قدرت داره؟!!
مخ آدم سوت ميكشه از دست اين گنده ....تركيه
ضمنا به اندازه سيلندرش نميخوره بتونه همچين نيرويي توليد كنه!

سلام

بنده با نظر دوستانی که مدعی هستند ایران تبدیل شده به بازاری برای فروش و ازمایش اسلحه های بی کیفیت و یا حتی برند های تازه کار موافقم.دلیل تمام این مشکلات فقط قوانین اشتباه و دست و پا گیر هستش .مثلا تو ی بحث سلاح های شکاری چرا ایران باید مغازه های اسلحه فروشیش بیشتر شبیه موزه تفنگ های قدیمی باشه تا اسلحه فروشی، خدایی یک توریست خارجی بیاد ببینه حتما خندش میگیره از این وضعیت .لابد دلیل این موضوع هم حمایت از تولید داخل هست مثل بستن نرخ تعرفه چندین برابر واردات برای اتومبیل خارجی برای حمایت از تولید داخلی مثل پراید که قیمت 2 ملیونیش باید بشه 8 میلیون، خوب چرا تولید داخل انقدر کیفیتش بالا نره که خود مردم راغب به خرید محصول داخلی با کیفیت و قیمت معقول نشن.؟؟سلاح 30 سال پیش رو ملت باید با قیمت چندین برابر خرید کنند که هیچ اطمینانی هم دیگه بهش نیست و مجوز ورود سلاح خوب هم نمیدن و اینایی هم که خود دولت مجوز ورود بهشون میده همش برند های درجه 3 ترک و روس هست که هنوز خیلی ها اون قدیمی های درب و داغون رو بیشتر میپسندن و این فقط شده موجبات کسب سود یک عده سودجو که این وسط اسلحه هایی که فقط تخته و اهن هست بیشتر تا اسلحه رو میلیون ها تومن به فروش برسونند Khansariha (214)Khansariha (172)
دوستان کسی از قیمت سلاح های این کارخونه در ایران خبری داره؟
سلام ببخشید نمیدونم ممنوعه یا نه
نمایندش تو ایران و قیمت تفنگ های بادی ریتای
(2011-04-24 09:12 PM)mohsen1982 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جلال جون محصولات كارخونه هاي اسلح سازي تركيه تو بازارهاي جهاني طرفداري نداره واونها هم ديدن بازار ايران محدودوانحصاريه وبا 2برابرقيمت ميتونن تفنگهااشون بفروشن اومدن اينجا و الا دلشون به حال ما نميسوزه داداش به نظرمن ازموده را ازمودن خطاست!!!نمونش اي pcpهاي جديد هاتسان كه نيومده هزار تا مشكل داره من شمارو نميدونم ولي حاضرنيستم پول بالاي تفنگ تركي بدم Khansariha (256)
تازه الان قيمتهاي اوانيكس تو ايران درحالت افول قرارداره وبه قيمتهاي هاتسان نزديك ميشه وبازار رقابتي ميشه اون موقع ميشه فهميد هاتسان چند مرده حلاجه البته تو pcpKhansariha (214)
اقا محسن عزیز مطمئن باش اگر محصولی بد باشه ،برای همه بد هست.بازار ایران هم همچین انحصاری نیست.دیانا و گامو و رنجر و وایرخ و انواع تفنگ های متفرقه با زیر مجموعه هاشون همچین تنوع کمی نیست.همین الان بخوایم نام بیریم دیانا 27 و 35و 350 و 460 و 470 و 52و 54 و 56 و 68 و گامو هم که اکثر مدل هاش مثل شادو 1000 و وایپر مکس وCFX رویال و ...هست.رنجر هم که ریخته .جدیدا همین شرکت هم هست.وایرخ هم که من تو خود شیراز 3 یا 4 مدلش رو سراغ دارم و کلی مدل های متفرقه.پی سی پی هم که خداروشکر یکی از خوش نام ترین برند ها وارد ایران میشه .مگه ما از یه تفنگ بادی چه انتظار دیگه ای داریم.من مدل ای تی 44 هاتسان رو دارم بارها اعلام کردم کاملا راضی هستم هم از کیفیتش هم از دقتش و هم از قدرتش تا الان هم خدارو شکر ،گوش شیطون کر مشکلی باهاش نداشتم.اما اگه پول دستم بیاد بدم نمیاد یکی از مدل های ایوانیکس هم امتحان کنم و میدونم که از نظر کیفیت بهتر هست .منم خوشحالم که بازار رقابتی بشه و از پایین اومدن قیمت ها استقبال میکنم و مطمئنم که این جوری رقابت به حد اعلا می رسه و این به نفع منه مصرف کننده هست.حرفم اینه که خودمون رو دست کم نگیریم.
امیدوارم از دست من دلخور نشی اقا محسن عزیز.
یا علی
صفحه ها: 1 2 3 4 5
لینک مرجع