انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: کارخانه جدید تفنگ بادی در ترکیه!
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5
چاكريم Khansariha (8)

بالاخره نظر بقيه دوستان براي ما قابل احترام هستش .مهم اينه كه هركسي هر فكرونظري داره وكاري كه ميكنه فكر ميكنه درسته
وكاردرستو انجام بده
من که دیگه فنری بخر نیستم !!!!!
اگه مثل کرال باشه که اصلا بدرد نمیخوره.
من که نزدیک یک ماهه گرفتم درسته که دقتش خوبه و ظاهر خوبی داره ولی بشدت ازش ناراضی هستم.
حساب با خودتون هنوز صد تا شلیک نداشته رفت تعمیرگاه
خوب حسن نیت این شرکت تازه وارد هم برای من معلوم شد.متاسفانه قیمتهای این شرکت هم خیلی با قیمت ترکیه اختلاف داره!باز خدا پدر وارد کننده رنجر رو بیامرزه!
اسلحه 170 هزار تومانی به لطف ایشون طبق قیمتی که داخل سایتشون گذاشتند به قیمت 265000 تومان فروخته میشه!!!
این لینک اسلحه در ترکیه:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمیدونم ما چرا نمیتونیم سود کمتر مشتری بیشتر داشته باشیم!مگه نه اینکه توی اسلام گفتند گرانفروشی حرومه!؟!قضاوت یه طرفه نمیکنم ولی با این قانونی که دوستان پیدا کردند که سلاح بادی رو بدون گمرگ و با تعداد کم میشه وارد کرد نباید قیمت ها اینقدر سودجویانه انتخاب بشه!!!با 50 تومن میشه رفت ترکیه و برگشت و حتی سفارش داد که جنس رو بیارن تو بازارهای مرزی!!امیدوارم روزی بشه که همه ما وقتی میخایم سود کنیم حدود 15% سود بگیریم تا خریدار ضرر نکنه!
(2011-04-25 10:59 AM)craftsman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان در مورد اين تفنگها كه اولا تركيه بدجور گند زده تا بخواد جمع و جورش كنه خيلي مونده!
نميدونم تركيه مردمش چقدر علاقه به بزرگنمايي دارن!!آقا تو كاليبر 22 اين تفنگ ميتونه1000 فوت بر ثانيه شليك كنه؟!!خوب اين عدد چيزيه كه در حد يه پي سي پي هست!!تير با چه وزني رو با اين سرعت شليك ميكنه؟حتما تيرهاي پلاستيكي؟
ديانا 350 يا سرعت حدود850 فوت بر ثانيه تقريبا30 ژول انرژي داره!يعني تفنگ ساخت تركيه چند ژول قدرت داره؟!!
مخ آدم سوت ميكشه از دست اين گنده ....تركيه
ضمنا به اندازه سيلندرش نميخوره بتونه همچين نيرويي توليد كنه!

دوست عزیز پیشنهاد میکنم یکی از مدل های 135x رو یه تست کوچولو بکنید
(2011-06-04 12:30 AM)alinozad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوب حسن نیت این شرکت تازه وارد هم برای من معلوم شد.متاسفانه قیمتهای این شرکت هم خیلی با قیمت ترکیه اختلاف داره!باز خدا پدر وارد کننده رنجر رو بیامرزه!
اسلحه 170 هزار تومانی به لطف ایشون طبق قیمتی که داخل سایتشون گذاشتند به قیمت 265000 تومان فروخته میشه!!!
این لینک اسلحه در ترکیه:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمیدونم ما چرا نمیتونیم سود کمتر مشتری بیشتر داشته باشیم!مگه نه اینکه توی اسلام گفتند گرانفروشی حرومه!؟!قضاوت یه طرفه نمیکنم ولی با این قانونی که دوستان پیدا کردند که سلاح بادی رو بدون گمرگ و با تعداد کم میشه وارد کرد نباید قیمت ها اینقدر سودجویانه انتخاب بشه!!!با 50 تومن میشه رفت ترکیه و برگشت و حتی سفارش داد که جنس رو بیارن تو بازارهای مرزی!!امیدوارم روزی بشه که همه ما وقتی میخایم سود کنیم حدود 15% سود بگیریم تا خریدار ضرر نکنه!
دوست عزیز مثل اینکه بدتون نمی آد غیر مستقیم رنجرہاسمی که ایرانیها روی هاتسان گذاشته اند) رو تبلیغ کنید. گمرک ایران تعرفه 20% برای واردات تفنگ بادی تعیین کرده. قیمت 265 بارای وقتی بود که گمرک ارزش این کالا رو اشتباها 160$ زده بود که 20% این مبلغ فقط به گمرگ پرداخت میشد یعنی حدود 30$ که با دلار 1150 میشه 220 هزار حالا شما بقیه هزینه ها ی حمل و نقل و ........ رو هم بیاید روش. ولی حوش بختانه این مشکل رفع شد و الا قیمت رو چک بکنید تازه با 18 ماه گارانتی
(2011-04-26 01:55 AM)reza نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه مثل کرال باشه که اصلا بدرد نمیخوره.
من که نزدیک یک ماهه گرفتم درسته که دقتش خوبه و ظاهر خوبی داره ولی بشدت ازش ناراضی هستم.
حساب با خودتون هنوز صد تا شلیک نداشته رفت تعمیرگاه

مشکلی که براش پیش اومد چی بود؟؟؟
2-3 مدلش برای تست دست من هست.برای دونستن مشکل پرسیدم
Khansariha (367)دوستان از این چوب دستی های ترک نخرید تا از ایران جمع کنن و برن. (چوب دستی هم خواستین داشته باشین چوب آلبالو خیلی بهتره)Khansariha (367)
(2011-09-23 02:26 AM)Zebel khan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Khansariha (367)دوستان از این چوب دستی های ترک نخرید تا از ایران جمع کنن و برن. (چوب دستی هم خواستین داشته باشین چوب آلبالو خیلی بهتره)Khansariha (367)
دوست عزیز برای اینکه اطلاع رسانی غلط نشه لطفا مارک تفنگ رو مشخص کن چون خودم ریتای دارم و تو یک هفته دو بسته ساچمه باهاش زدم خیلی هم دقیق و با کیفیته هیچ مشکلی هم خدا رو شکر براش تا حالا پیش نیومده دو سال هم ضمانت داره Khansariha (219)
من کاملا این مارک رو تایید میکنم دوستان اگه میخوان بگیرن شک نکنند
من از سایت زیر خریدم برای اطلاع دوستان آدرس میزارم
elmas.ir
اگه هر سوالی در مورد این اسلحه دارین من در خدمتم فقط لطفا پیام خصوصی بدین تا بتونم بهتون پاسخ بدم
این 2-3مدل کرال که دست منه فعلا" مشکلی نداره
همه چیزش هم قابل قبوله
من همین مدل زیر باز شو این اسلحه بادی رو خریدم واقعا عالی هست یک رد دات هم مجانی داره روش ولی زیاد کاربردی نداره
بدنش هم نرم هست و در بعضی قسمت هاش عرق گیر داره
قدرت و دقتش هم فوق العادست
یه تست میگیرم میزارم براتون
صفحه ها: 1 2 3 4 5
لینک مرجع