انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: کارخانه جدید تفنگ بادی در ترکیه!
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5
دوستا چی شد ؟ هیچکی اطلاعات دقیق درباره ریتی نمیده.
دوستان متاسفانه دوباره تبلیغات دروغیه شرکت های ترکیه شروع شد دوباره همون مسله رنجر هاست !!!!Khansariha (256)
(2011-12-04 01:51 PM)mohsen7043 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در کل ریتای تفنگی با طراحی زیبا, سبک, خوشدست,دقیق و با قدرت قابل قبول در حد وایرخ 80 و یا کمی بیشتر است.
به قول شاعر : ميان ماه من با ماه نورا تفاوت از زمين تا آسمانها
ريتا يا ريتي به پيچ قنداق وايرخ 80 نمي رسه تا برسه بخودش شايد قدرتش بصورت موقت بيشتر باشه ولي كيفيت نه . دوستان دارند علي وايرخ 80 داره و حسن هم ريتا . جمعه گذشته رفيتم بيرون اصلا قابل مقايسه نيستند .
فک نکنم مقایسه وایرخ با اجناس ترکیه کار درستی باشه کیفیت وایرخ با این تفنگ های ترکیه زمین تا اسمون فرق داره !!!!Khansariha (214)
من یک ریتای دارم .برادرام یکیشون وایرخ داره یکیشون دیانا 54 دقت ریتای در حد این دوتاست قدرتش کمتره البته نه خیلی لگدش خیلی زیاده ولی در کل نصبت به قیمتش بد نیست . البته باید عمر قطعاتشو ببینیم. من نزدیک به دو هزارتا زدم باش ! ریتای دوربین خراب کنه بخاطر همون لگدش التماس دعاKhansariha (8)

البته باید بگم اگر ریتای خریدید قنداق چوبی بخرید لگدش کمتر باید باشه ریتای پایه دوربینش زود شل میشه چون پیچیه رد دات باید روش باشه متاسفانه بعضی فروشنده ها میخورنش وجدا می فروشن التماس دعاKhansariha (8)
دوست عزیز شما این دقت ریتا رو تو چه فاصله اندازه گرفتی که با وایرخ و 54 مقایسه میکنی

لگد این اسلحه های ترک افتضاحه پس فک نکنم با وایرخ و 54 نه تو دقت ونه تو قدرت قابل مقایسه باشه Khansariha (8)
ريتاي سلاح خوبي ازلحاظ دقت و قدرت قابل قبوله اما در حد خودش. من با ريتاي تا فاصله ي 50 متري تيرندازي كردم و راضيم اما مثل دوستمون با پاي دوربين اين سلاح مشكل دارم . لگد اين سلاح نسبتا زياده من دوربين بدون زوم leupold بستم و راضيم.
در كل مشه گفت اين سلاح با توجه به قيمتش سلاح خوبي ولي بايد يادمون باشه كه به هيچ وجه نميشه با سلاحي مثل وايرخ80 مقايسه اش كرد.
به به میبینم بالاخره ریتای سواران هم دارن پیدا میشن Khansariha (219)
همونطور که قبلا گفتم ریتای دقت بسیار بالایی داره اونم به خاطر خانکشی بسیار تمیزی که داره اگه دوستان ریتای دم دستشون هست فقط کافیه از داخل لوله تنفگ به طرف لامپ نگاه کنن تا خان ها براشون آشکار بشه . خانکشیش بیشتر شبیه گلوله زنی میمونه تا بادی Khansariha (214)
دوستان ریتای قنداق چوبی نداره و مدل wood روکش چوب روی قنداق سنتتیکه . به طور کلی ریتای در دو مدل 100 ایکس و 135 ایکس عرضه میشه با طرح های مختلف که اولی لوله ثابته و دومی کمر شکن .
رد داتی که روی خود تفنگ ارائه میشه کیفیت خیلی خوبی نداره ولی برای کار راه اندازی خوبه مخصوصا برای شکار .
یکی از مزیت های این تفنگ که متاسفانه در ایران یک عیب محسوب میشه ریل 20 میلیمتری اونه که برای بستن دوربین روی تفنگ باید از پایه های دو تکه مارک دار با کیفیت بالا استفاده کرد البته پایه هایی با قیمت 5 و 10 تومن توی بازار موجوده که به لعنت خدا هم نمیارزه و مدام با هر شلیک صفر دوربین به هم میخوره که باعث میشه فکر کنین تفنگ پرت میزنه و دقیق نیست .
مشکل لگد تفنگ هم ناشی از اینه که گیره نگه دارنده واشر روی پیستون بسیار بزرگ و سنگینه و دقیقا مثل یک چکش به انتهای سیلندر برخورد میکنه که نتیجش همون لگد و صدای وحشتناکه . برای رفع این مشکل باید یک واشر مخصوص برای تفنگ بتراشید که واشر جلو تر از گیره قرار بگیره یعنی هنگام برخورد پیستون به سیلندر ، واشر با سیلندر برخورد کنه نه گیره واشر که مثل چکش که چه عرض کنم مثل پتک میمونه اینم از لگد و صدای تفنگ .
در کل تفنگ ریتای نیاز به چند تغییر کوچیک داره تا تبدیل به یک یتفنگ بی نقص و عال بشه . اگه سوالی هست من در خدمتمKhansariha (8)
دوست عزیز از توضیحاتتون ممنون ولی تفنگ ترک رو هر کاری کنی بازم درست شدنی نیست و در ضمن الان که نو هست نباید روش نظر داد باید یه زمان ازش بگذره تا بشه روش نظر دادKhansariha (8)
(2012-02-23 05:54 PM)royal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز از توضیحاتتون ممنون ولی تفنگ ترک رو هر کاری کنی بازم درست شدنی نیست و در ضمن الان که نو هست نباید روش نظر داد باید یه زمان ازش بگذره تا بشه روش نظر دادKhansariha (8)

شما كه خودتون همون اول نظرتو دادي!!!!!!!!!!!
صفحه ها: 1 2 3 4 5
لینک مرجع