انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: کارخانه جدید تفنگ بادی در ترکیه!
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5
سلام دوستان عزیز کسی از این مدل لول ثابت داشته من میخوام برا تجربه که شده این مدلشو بخرم براتغییرات که میگن باید چه تغییری روش انجام بدیم تا تفنگ نرمالی بشه دوستان گلم اگر کسی از این مدل داره یه توضیحاتی لطف کنن بزارن هرچی میشه میگن وایرخ دیانا اقا هرکی دیانا وایرخ داره بره جایه خودش نظر بده اینجا درباره ریتا بحث و گفتگو میشه باتشکر از همه دوستان
به امید روزی که در ایران هم یه کارخانه تولید تفنگ بادی احداث بشه و هنر ایرانی به کشورهای دیگه صادر بشه.
هیچ کسی از تولید علم و ثروت فرار نمیکنه. هر کشوری که در زمینه ای پیشتاز هست از خیلی سال ها قبل به اون حرفه بها داده و روش سرمایه گذاری کرده در حالیکه در همون خیلی سالها پیش کشورهای دیگه این کارها رو بی ارزش می دونستند.
امروز میگیم آقا ولش کن چه نونی توی فلان حرفه هست ولی فردا که خیلی ها به علمشون تو اون رشته افتخار کردن و ثروت کلانی هم ازش به دست آوردن ما تازه درحالیکه فقط یک مصرف کننده ایم میخوایم وارد اون علم و حرفه بشیم و هزینه کنیم نهایتا هم در برابر تولید کننده های باتجربه و بازارهای ارزان و باکیفیت کارمون خیلی سخت میشه.
یه زمانی قدیمی ها بچه هاشونو نمیزاشتن برن مدرسه تا کافر نشن (حیله استعمار انگلیس) همون زمان علوم مختلف در کشورهای اروپایی تدریس می شد و روز به روز اکتشافات جدیدی می شد الان محتاج علم همون ها هستیم.
کلام آخر اینکه هیچکس پایبند یه تاجر خاص نیست ولی همه همیشه به محصول تولید کننده نیاز دارن.

Khansariha (256)
(2015-08-11 03:47 PM)YOS نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان عزیز کسی از این مدل لول ثابت داشته من میخوام برا تجربه که شده این مدلشو بخرم براتغییرات که میگن باید چه تغییری روش انجام بدیم تا تفنگ نرمالی بشه دوستان گلم اگر کسی از این مدل داره یه توضیحاتی لطف کنن بزارن هرچی میشه میگن وایرخ دیانا اقا هرکی دیانا وایرخ داره بره جایه خودش نظر بده اینجا درباره ریتا بحث و گفتگو میشه باتشکر از همه دوستان

دوست عزیز من این تفنگو دارم با ساچمه های بیژن عالی میزنه ولی الان میخوام بفروشمش...
سلام دوست عزیز شما که ازاین مدل داری چرا اطلاعات نمیزاری دوستان فیض ببرن عکس گروپ گیری قدرتش بردش تو چه فاصله ای چی باهاش میزنی با چه ساچمه ای کاربرد بهتری داره کالیبرش چنده چه دوربینی روش جواب میده قطعاتش گیر میاد یا مشابه دارن قیمتش در چه حدودیه
سلام به دوستان تفنگ ریتاx100از نظر ظاهر زیبا هستش وزن 4کیلو تقریبا طول کلیش111سانتی متره طول لول46سانت سیلندر32سانت اندازه لول وسیلندر روهم78سانته ریل نگهدارنده دوربین17سانت قدرتش خوبه به طوری که از فاصله6متری پلیت کرکره رو سوراخ کرد رد شد صدای زیادی داره مصلح کردنش زوره زیادی میخواد دقت به نسبت فدرت خوب هست ضامنش اتوماتیک نیست اصلا تفنگ خوش دستی نیست به طوری که در نشانه گیری کاملا این عمر حس میشه برا عملکرد بهتر باید پد گونه رو در بیارید چون تمام لگد تفنگ به صورت وارد میشه از لحاظ کیفیت به نظر کیفیت خوبی داره فعلا خان کشیش مثل تفنگ های شکاری هستش نسبت به قدرت5/5مناسب ترهست ماشه ازجنس فلز دوربین خراب کن هستش گروپ ازفاصله10متری خوبه باساچمه پرو مگنوم گامو به نظرم ساچمه سنگین عملکرد بهتری داشته باشه عکس گرفتم میزارم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستان میانگین فاصله برخوردساچمه 1سانت تا2سانت هستش فعلا دو نوع ساچمه 4/5داشتم شاید گروپ های بهتری میشد بگیری من تازه صورتمو عمل کردم شاید یه کم خطا داشته باشه فعلا دسترسی به بازار ندارم سر فرصت گروپ های جدیدی میزارم ولی درکل به نسبت قیمت تفنگ به خاطر بی ارزش شدن پوله ایران گرون شد تفنگ گزینه خوبی هست کالیبر5/5
سلام به همه چه سکوتی اینجا حکم فرماست ای سکوتو بشکنم!تفنگ ریتا رو بازش کردم کیفیت قطعاتش خوب هستش پیستون16سانتو3میل بلندیشه2سانتو6میل قطرشه سیلندر15سانتو3میل بلندیشه 3سانتم قطرشه فنرش28سانته 35حلقه هست قطرش2سانتو1میله متاسفانه یادم رفت قطر داخلشونو بگیرم اعدادی که دادم تقریبی ولی نزدیک به واقعیت هستش عکس از باز شده گرفتم فعلا اپلودعکسم مشگل پیدا کرده درست شد میزارم یه گروپی باساچمه گامو مچMATCHسر تخت گرفتم اندازه سر نوشابه ازفاصله12متری ولی درکل تفنگ خوبیه برا شهرهای بزرگ چون قطعاتش گیر نمیاد براصدای زیادشم واشرپمپو باید بادفت داخلشو بتراشی که یه خورده گشاد بشه بعد یه واشر2میلی بزاری زیرش صداش نصف میشه فقط باید با احتیاط این کارو بکنید چون واشر پمپش گیر نمیاد اگه کسی سراغ داره یه اطلاعاتی بزاره من واقعا نیاز دارم به واشرپمپx100 به زودی عکس میزارم Khansariha (256)

گروپ فاصله12متری درسته ولی برا هرساچمه قلقگیری جدا باید انجام بدین یعنی با ساچمه پرو مگنوم میزد تو خال ساچمه مچ میزد سمت راست
صفحه ها: 1 2 3 4 5
لینک مرجع