انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی (کرونوگرافی) هاتسان Bt65
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41
(2016-11-24 10:53 PM)gafele نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
دوستان من تازگی یکدونه BT گرفتم که البته گارانتی داره
میخواستم بپرسم تست مکشو چطوری باید انجام بدم؟
و ضمنا خالی شدن مخزن باد وقتی از تفنگ استفاده نشه تو چه حدی طبیعیه؟
با تشکر

در حالت غیر مسلح با فوت کردن و مکش هوا از سر لوله نباید نشتی وجود داشته باشه. البته این کار حتما باید با رعایت جوانب احتیاطی انجام بشه چون حتی خالی شلیک شدن اسلحه هم تو این حالت موجب پارگی ریه ها میشه. در مورد نشتی معیار خاصی نیست. اسلحه من تا یک ماه بدون استفاده بود فشارش روی همون 200 موند و کم نشد. حالا اگه مثلا تا یه ماه حدود 10 بار کم بشه هم میشه قبول کرد ولی کلا کم شدن فشار حتی توی طولانی مدت نشانگر اغاز نشتی هستش و به مرور سرعت نشتی بالا میره
سلام
تست مکش رو انجام دادم یعنی به داخل لوله فوت کردم هم مکش کردم ٬ که در هر دو حالت هوا رد می کرد.
به نظر شما چه کار کنم؟ ببرم نمایندگی؟ یا ایراد مهمی نیست؟
(2016-09-19 09:38 PM)saheb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عیب نداره اونم با یه برش پلاسما حل میشه .... !!!
کسی که بخواد افزایش قدرت بده یا بی تی نمیخره ، یا کارش رو بلده . اینطوری فقط مشتری های ذکرعلی کمتر میشن

سلام دوست عزیز
اتفاقا عیب بزرگی هست. این مسله باعث میشه تعویض اورینگها هم با هزینه چندبرابری انجام بشه و احتمال اسیب به تفنگ رو خیلی خیلی بالا میبره.
از نظر من این روش بهترین تفنگ هانتینگ رو به یک تفنگ یکبار مصرف تبدیل کرده درحال حاضر این تفنگ محبوب اصلا ارزش خرید نداره. پرچ کردن تفنگ به هر دلیل چه درست چه غلط باعث اتفاقاتی خواهد شد که از یکسال بعد که این تفنگها به مشکل خوردند خودش را نشان خواهد داد.
امیدوارم مصرف کنندگان این مدل های جدید هاتسان به مشکل نخورند اما به مشکل خوردن هرتفگی جزو لاینفک در تقدیر هر تفنگی هست حالا یکی زودتر یکی دیرتر اما به هرحال تفنگ دارای قطعات مصرفی هست که با وجود این پرچ امکان تعمیر سلاح موقعی بوجود میاد که پرچ را حذف کنیم که طبق گفته نمایندگی این عمل مانع از دریافت خدمات پس از فروش خواهد شد و احتمالا جرم خواهد بود خخخخخخخخخ حالا چطوری نمایندگی میتونه بدون برداشت پرچ قطعات رو تعویض کنه یا حتی ساده ترین تیون رو روشون انجام بده برای من هم سوال هستش.
تقریبا دوماه یا بیشتر هست که بابت این موضوع با نمایندگی به توافق نرسیدم و بخش گارانتی را واگذار کردم. بماند که با رفتن من بخش گارانتی هم رفت و دیگر هیچکدوم از پی سی پی های هاتسان گارانتی ندارند.
از نطر من تفنگ چهار کیلویی با قیمت 1.8 میلیون و قدرت 35 ژول اصلا ارزش فکر کردن هم نداره چه برسه به خرید. زمانی بود که بی تی دقیق ترین و قویترین و ارزانترین تفنگ بود و کلی طرفدار داشت. با سیاستهای نمایندگی این تفنگ و همچنین گالاتیان محبوب از عرش به فرش افتادند. درحال حاضر کلی تفنگ هست که هم ارزونترن هم دقت خوبی دارند و هم سبکتر و قویتر هستند. واقعا جای تاسفه واین اتفاق اصلا به کارخونه هاتسان مربوط نیست و فقط وفقط سیاست هموطنانمون در نمایندگی هستش.Khansariha (367)
(2016-11-26 02:50 PM)gafele نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
تست مکش رو انجام دادم یعنی به داخل لوله فوت کردم هم مکش کردم ٬ که در هر دو حالت هوا رد می کرد.

سلام
وقتی نشتی یا پرتی باد وجود داشته باشه اولا دقت بهم میریزه دوما راندمان مصرف باد پایین میاد و قدرت کم میشه سوما اگه تعمیر نشه احتمال اسیب به قسمتهای دیگه پیش میاد.
حالا میل خودتونه ببرید نمایندگی یا خیر.
نکته ای هم عرض کنم نمایندگی هاتسان فاقد گارانتی برای پی سی پی ها هستش و عبارت گارانتی هم دیگر روی تفنگ نوشته نشده.
سلام و تشکر از راهنمایی شما
پس به نظر شما کجا ببرم؟
ضمنا فشار باد مخزن هم خود به خود کم میشه
(2016-11-27 11:47 PM)gafele نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و تشکر از راهنمایی شما
پس به نظر شما کجا ببرم؟
ضمنا فشار باد مخزن هم خود به خود کم میشه

ببرید نمایندگی اگه تهران هستید. اگر مورد نظرتون انجام نشد میتونید از دوستان این سایت کمک بگیرید.
سلام
با نمایندگی تماس گرفتم و گفتم که تست مکش لوله را انجام دادم و نشتی داشت٬ گفتند طبیعیه.
گفتم فشار مخزن خود به خود پایین میاد گفتند به علت وجود رگلاتور ٬ مولکول های باد از رگلاتور مخزن خارج میشه و مشکلی نداره.
لطفا اگر نظری دارید بفرمایید

با تشکر
سلام دوستان
میخواستم بپرسم روشی وجود داره که بدون دستگاه کرنوگراف بشه قدرت تفنگ رو حدودی تخمین زد؟Khansariha (256)
(2016-12-02 03:16 PM)gafele نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
با نمایندگی تماس گرفتم و گفتم که تست مکش لوله را انجام دادم و نشتی داشت٬ گفتند طبیعیه.
گفتم فشار مخزن خود به خود پایین میاد گفتند به علت وجود رگلاتور ٬ مولکول های باد از رگلاتور مخزن خارج میشه و مشکلی نداره.
لطفا اگر نظری دارید بفرمایید

با تشکر

سلام
هیچکدام طبیعی نیست
متاسفانه بخش گارانتی را تحویل دادم وگرنه مشکلتون حل میشد.
کم شدن حجم مخزن اگه علتش رگولاتور باشد و اورینگ زیر والو را باز کرده باشید 10 بار در 10 ماه شاید فشار کم کند. چقدر افت فشار دارید؟
در خصوصی پیام بدید یا از راه دور راهنماییتون کنم یا براتون ادرس بفرستم تفنگ را بفرستید. متاسفم که گفتم بفرستید نمایندگی. فکر میکردم بهتر از اینها عمل کنند.
سلام و تشکر از آقای شقاقی از پاسخ سوالها
تو فردوسی جایی هست که تفنگ را ببریم و کرنوگرافی انجام بدیم؟
(2016-11-27 11:16 PM)garshasb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-09-19 09:38 PM)saheb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عیب نداره اونم با یه برش پلاسما حل میشه .... !!!
کسی که بخواد افزایش قدرت بده یا بی تی نمیخره ، یا کارش رو بلده . اینطوری فقط مشتری های ذکرعلی کمتر میشن

سلام دوست عزیز
اتفاقا عیب بزرگی هست. این مسله باعث میشه تعویض اورینگها هم با هزینه چندبرابری انجام بشه و احتمال اسیب به تفنگ رو خیلی خیلی بالا میبره.
از نظر من این روش بهترین تفنگ هانتینگ رو به یک تفنگ یکبار مصرف تبدیل کرده درحال حاضر این تفنگ محبوب اصلا ارزش خرید نداره. پرچ کردن تفنگ به هر دلیل چه درست چه غلط باعث اتفاقاتی خواهد شد که از یکسال بعد که این تفنگها به مشکل خوردند خودش را نشان خواهد داد.
امیدوارم مصرف کنندگان این مدل های جدید هاتسان به مشکل نخورند اما به مشکل خوردن هرتفگی جزو لاینفک در تقدیر هر تفنگی هست حالا یکی زودتر یکی دیرتر اما به هرحال تفنگ دارای قطعات مصرفی هست که با وجود این پرچ امکان تعمیر سلاح موقعی بوجود میاد که پرچ را حذف کنیم که طبق گفته نمایندگی این عمل مانع از دریافت خدمات پس از فروش خواهد شد و احتمالا جرم خواهد بود خخخخخخخخخ حالا چطوری نمایندگی میتونه بدون برداشت پرچ قطعات رو تعویض کنه یا حتی ساده ترین تیون رو روشون انجام بده برای من هم سوال هستش.
تقریبا دوماه یا بیشتر هست که بابت این موضوع با نمایندگی به توافق نرسیدم و بخش گارانتی را واگذار کردم. بماند که با رفتن من بخش گارانتی هم رفت و دیگر هیچکدوم از پی سی پی های هاتسان گارانتی ندارند.
از نطر من تفنگ چهار کیلویی با قیمت 1.8 میلیون و قدرت 35 ژول اصلا ارزش فکر کردن هم نداره چه برسه به خرید. زمانی بود که بی تی دقیق ترین و قویترین و ارزانترین تفنگ بود و کلی طرفدار داشت. با سیاستهای نمایندگی این تفنگ و همچنین گالاتیان محبوب از عرش به فرش افتادند. درحال حاضر کلی تفنگ هست که هم ارزونترن هم دقت خوبی دارند و هم سبکتر و قویتر هستند. واقعا جای تاسفه واین اتفاق اصلا به کارخونه هاتسان مربوط نیست و فقط وفقط سیاست هموطنانمون در نمایندگی هستش.Khansariha (367)
(2016-11-26 02:50 PM)gafele نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

سلام
وقتی نشتی یا پرتی باد وجود داشته باشه اولا دقت بهم میریزه دوما راندمان مصرف باد پایین میاد و قدرت کم میشه سوما اگه تعمیر نشه احتمال اسیب به قسمتهای دیگه پیش میاد.
حالا میل خودتونه ببرید نمایندگی یا خیر.
نکته ای هم عرض کنم نمایندگی هاتسان فاقد گارانتی برای پی سی پی ها هستش و عبارت گارانتی هم دیگر روی تفنگ نوشته نشده.

هیچی دیگه بدبخت شدیم رفت
بیشتر رو حرف شما حساب کردیم از ذکرعلی تفنگ خریدیم
اصلا به اعتبار شما و راهنمایی های خوبتون روی این برند حساب کردیم
هیچی دیگه باید یک نماینگی یا کارگاه تعمیرات بزنی ما پیش ذکر علی برو نیستیم
هیچی دیگه اقای شقاقی تفنگ هامون خراب بشه در خدمتیم Khansariha (214)Khansariha (219)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41
لینک مرجع