انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی (کرونوگرافی) هاتسان Bt65
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41
سلام

نگفتن حدودا بار جدید کی میاد
فرمودن بیست روز دیگه !!!!!!!!!!!!!!
(2015-05-14 01:37 PM)dezmaad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فرمودن بیست روز دیگه !!!!!!!!!!!!!!

Khansariha (8)

عجب داستانی شده حالا ما قراره یه بی تی قنداق چوب بگیریم بعضی از دوستان میگن قدرت و کمتر کردنو ( مثل گالاتیان ) کیفیت بدتر شده و بعضی هم میگن همون کیفیته و همون قدرت شاید بهتر . تو سایتشون نوشته کاهش قیمت حدود 200 محصولات هاتسان تا سر برج یه سری دیگه میگن تا ماه اینده نمایندگ با این صلابت /سلابت/ثلایت ندیده بودیم

دوستان بی تی لول والتر و لوله معمولی داره ؟
تو سایت خودشون گفته بود که هیچ فرقی نداره و فقط نوشته ش چاپ شده که قراره تو این سری جدید رو لوله همه بی تی ها و ... نوشته لول والتر نوشته بشه

شما مغازه داریدچون گفتین مشتریتون ؟
نه داداش شما خیالت راحت باشه ازلحاظ قدرت من اختلافی بین بی تی های قدیم وجدید ندیدم عملا تمام قطعات همونه این مورد خرابی لوله بود که خیلی کم پیش میاد میخواستم بگم خب هاتسانه دیگه ونباید خیلی انتظارداشت ولی دیدم بی انصافیه چون درمورد مارکهای گرونتر هم موارد خرابی دیده شده مثل مانومتر بوکانیر وخشاب اوانیکس درحالی که هاتسان به قمت واقعی خیلی نزدیکتره وازازلحاظ دوام کاملا جواب خودشو پس داده درمورد کاهش قیمت بی تی من چیزی توسایت ندیدم ودر مورد مشتری بنده مغازه دار نیستم بعضی ازدوستان لطف دارن ومنو واسطه خرید قرار میدن درضمن تمام اطلاعات رواز همین سایت ومحظر اساتید ودوستان بزرگوار کسب کردم که بی هیچ چشمداشتی تجربیات وعلمشون رو که بازحمت وصرف وقت وهزینه به دست اوردن به راحتی دراختیار ماتازه کارا قرار میدن وجا داره ازهمشون قدر دانی کنیمKhansariha (8)
با سلام خدمت دوستان
امروز برای تنظیم دوربین روی بی تی رفتم بیرون،بعد از شلیک 10، 12 ساچمه اصلا نتونستم دوربین رو حتی به صفر نزدیک کنم(تو فاصله 40 متر)خیلی پرت میزد.یکی اینور و یکی دیگه یه متر اونطرف
اومدم خونه سایلنسر رو باز کردم توشو نگاه کردم(شانسی) دیدم سوراخش بسته شده،یه چیزی شبیه پشم بود که روی هم جمع شده بود،هرکاری کردم بیرون هم نمی اومد
موندم باهاش چکار کنم.
البته باید ببخشید فکر کنم این سوال جاش اینجا نبود
مشکل از سایلنسر شماست که به خاطر شلیک 2 یا 3 یا ... ساچمه به صورت همزمان اسیب دیده.
کافیه یکبار دیگه بدون استفاده از سایلنسر تست کنید
برای تعمیر سایلنسر باید اون رو بازکنید و بافلهاش رو عوض کنید
Khansariha (8)
چه ساچمه ای واسه این تفنگ مناسبه

( که نهایت قدرتو ازش بگیره در حین دقت مطلوب ( کلا من واسه شکار با مخزن پر از 200 بار دو خشاب شلیک میکنم و دوباره با تلمبه باد میکنم . واسه هدف زنی تفریحی هم 40 شات با ساچمه هایه ارزون )

الان اینارو میخام بگیرم

1.واسه هدف زنی تفریحی و ...

ساچمه ts22 . پرو مگنوم . رنجر . اذرخش 2 . چون قیمتشون ارزونتره

2.واسه شکار یا ازمایش رویه اجسام سخت ( که میخام نهایت قدرت این تفنگ باشه کلا دو خشاب یا 20 شات با مخزن پر)

جی اس بی و بار کودا کدوم مدلا شون و اگه قیمت هم حدودی میدوننین ( یا سایتی که قیمت بازار باشه و بگید )

3. واسه گروپ گیری تو 25 50 و 80 و 100 متر هم کدوما دقتشون بهتره

ممنون
با سلام
دوستان بلاخره تعداد شات مفید bt واسه شکار اندازه at هست 30 یا 33شات یا مثل دوستمون تا 40 شات برای شکار هم میشه روش حساب کرد(قصد تهیه این سلاح رو دارم) روی تعداد شات مفید برای شکار موندم
موفق باشینKhansariha (8)
(2015-05-20 08:38 PM)mohsen.66 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
دوستان بلاخره تعداد شات مفید bt واسه شکار اندازه at هست 30 یا 33شات یا مثل دوستمون تا 40 شات برای شکار هم میشه روش حساب کرد(قصد تهیه این سلاح رو دارم) روی تعداد شات مفید برای شکار موندم
موفق باشینKhansariha (8)

سلام دوست عزیز

با توجه به تجربه شخصی البته بنده کرنو نکردم که در فشارهای مختلف چند ژول انرژی میده! اما اگه ملاک رو بین فشار 100 تا 200 بار قرار بدیم ، من بین 35-40 شات رو تجربه کردم. Khansariha (8)
باسلام خدمت دوستان عزیز
یه سوال از خدمت اساتید داشتم
امروز متوجه شدم لوله تفنگم یه خورده لقی داره،خیلی کم حدوداً یک میل بازی میکنه، پیچهاش رو هم چک کردم سفت بود.خواستم بدونم لوله باید کمی لقی داشته باشه یا نه کاملاً فیت و محکم باشه؟
هنوز درست و حسابی گروپ ازش نگرفتم ولی چند بار برای هدف زنی بردم دقتش خوب بود.
بدلیل این که این تفنگ اولین pcp منه و تجربه زیادی دربارش ندارم یه خورده حساس شدم،ممنون میشم راهنماییم کنیدKhansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41
لینک مرجع