انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی (کرونوگرافی) هاتسان Bt65
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41
دوستان سری جدید bt65 های نمایندگی هاتسان وارد شدند و همگی دارای رگولاتور تنظیم شده 42 ژولی اند.
نکته بسیار عجیب فاقد گارانتی بودن پی سی پی های جدید وارد شده ست و همین طور حذف نام کمپانی نوری از روی سلاح و نوشتن کلمه "TIP2" به جای آن
به هر حال من بعد از خرید تست مکش از لوله رو انجام دادم و موردی پیش امد که به راهنمایی اساتید نیاز دارم:
وقتی گلنگدن در حالت تصویر زیر هست تقریبا آب بندی هست و خیلی ناچیز شاید مکش رد بشه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اما وقتی گلنگدن رو قفل میکنم نشتی داره یعنی در حالت زیر:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

راهنمایی بفرمایید مشکل از کجاست و چطور حل میشه
سپاس
احتمالا از همون اول اورینگ لوله مشکل داره و باید تعویض بشه. البته با توجه به اینکه در حالت ازاد نشتی نداره و وقتی قفل میکنید کمی نشتی میده احتمال کج بودن سوزن هم هست. کوچکترین نشتی نباید باشه
(2016-09-01 11:50 AM)key نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
احتمالا از همون اول اورینگ لوله مشکل داره و باید تعویض بشه. البته با توجه به اینکه در حالت ازاد نشتی نداره و وقتی قفل میکنید کمی نشتی میده احتمال کج بودن سوزن هم هست. کوچکترین نشتی نباید باشه

سوزن همراه گلنگدن حرکت دورانی نداره که بتونیم نتیجه بگیریم کج هست. اما اورینگ دهانه لوله اگر معیوب باشه ارتباطش با قفل شدن گلنگدن چی میتونه باشه؟
مشکل از اورینگ دهانه لوله بود که با تعویض مشکل حل شد.
با توجه به نصب رگولاتور در این سری، فکر میکنم گروپ های بهتری حاصل بشه که سعی میکنم در اولین فرصت تست کنم.
دوستان یه سری عکس از بی تی 65 رگوله سری جدید خودم گرفتم که فکر می کنم بهتره به اشتراک گذاشته بشه!
همون طور که میبینید روی مخزن نوشته شده "Regulator" و امیدوارم که رگولاتور در مخزن باشه چون هنوز بازش نکردم!
اما مشاهده میشه که اثری از نام بی تی و حتی نمایندگی روی بدنه سلاح نیست و فقط نوشته شده "TIP 2 RG" و فاقد گارانتی هست!

اما اجاز بدید ببینیم چرا فاقد گارانتی؟
فاقد گارانتی به این علت که اتصال دو قطعه بالایی و پایینی کپ در قسمت عقب همونطور که در تصاویر مشخصه از حالت دیفالت خارج شده و تبدیل به یک اتصال کاملا غیر استاندارد شده! که قابل باز شدن هم نیست و از پیچ هایی استفاده شده که تحت ماکزیمم گشتاور بستن قسمت آچار خور میبره و در واقع یک اتصال غیر قابل باز شدن شبیه پرچ ایجاد میکنه. در واقع این کار شاید برای جلوگیری از دسترسی به پیچ تنظیم فنر چکش انجام شده اما در عمل انجام بسیاری از تعمیرات و مخصوصا تعویض اورینگ دو گانه راه هوای بین دو قطعه رو بسیار پر دردسر میکنه! در نتیجه با فاقد گارانتی بودن تفنگ این مشکل، مشکل مشتری خواهد بود و نمایندگی به سادگی شونه خالی میکنه !!!

نکته قابل توجه این هست اولا این نوع اتصال که پیچ در دو ناحیه با رزوه درگیر بشه و بین اون دو ناحیه فضای خالی باشه در استاندارد ها تعریف نشده و غیر اصولیه. دوما من که از خود جناب ذکر علی (به شکل تلفنی و اینترنتی) خرید کردم بارها از ایشون سوال کردم که چه تغییری غیر از رگولاتور انجام شده و ایشون اظهار کردن خبر ندارن ولی سفارش مطابق سفارش انگلستان هست! خواستم استاندارد های انگلیس رو با شما به اشتراک بگذارم.
سپاس
پس یه جورایی یک بار مصرف شده که ارزونش کردن
من واقعا دلیل این حساسیت برای جلوگیری از افزایش توان رو درک نمیکنم. همین الان خیلی از افراد بدون وجود هیچ قانونی میتونن با نصب توربو شارژ و .... بدون تغییر جهت افزایش مقاومت شاسی و مسایل ایمنی توان یه ماشین استاندارد رو تا دو برابر افزایش بدن بدون توجه به اینکه خطرات این کارها به شکل غیر اصولی میتونه تو جاده ها جون بقیه مردم رو به خطر بندازه. به نظر من خریدن پی سی پی به این صورت اشتباهه دلیلم هم اینه که همه کسانی که با پی سی پی کار میکنن میدونن تعمیرات و تعویض اورینگ و به طور کلی سرویس کاری این سلاحها یه امر عادی و دایمی هستش. اینجوری مشتری برای تعمیرات به مشکل بر میخوره. البته مشکل اچار خور پیچ توسط تراشکار قابل حله. دم جناب mehdirad گرم که دور از تعصب واقعیت رو بیان کرد Khansariha (8)
عیب نداره اونم با یه برش پلاسما حل میشه .... !!!
کسی که بخواد افزایش قدرت بده یا بی تی نمیخره ، یا کارش رو بلده . اینطوری فقط مشتری های ذکرعلی کمتر میشن
به نظر من کسی که دنبال قدرت بی تی شرکت هاتسان است .چه این سلاح 30 ژول باشه یا 40 به راحتی می تونه به قدرت طراحی شده اول کارخانه برگردونه ولی باید ی مقدار دست به اچار باشه . چون این سلاح از همون ابتدا برای یک بیگ بور در نظر گرفته شده بود با کالیبر بالا تر با افزایش طول لوله سلاح و افزایش حجم کپسول
با سلام
دوستان من تازگی یکدونه BT گرفتم که البته گارانتی داره
میخواستم بپرسم تست مکشو چطوری باید انجام بدم؟
و ضمنا خالی شدن مخزن باد وقتی از تفنگ استفاده نشه تو چه حدی طبیعیه؟
با تشکر
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41
لینک مرجع