انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی (کرونوگرافی) هاتسان Bt65
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41
سلام بچه ها چند تا سوال داشتم یک لوله لوتار والترمحصولات هاتسانه که هست من داخل هر فیلم که نگاه کردم این لوتار هک نشده بود فقط داخل ایران مثل اینکه این مدل هست شما هم فیلم را نگاه کنید دوم به نظر شما با 2تا 3 میلیون کدوم محصول هاتسان بهتره واسه شکار البته تارگت هم باشه سوم به نظر تون یه کم پول روش بزارم اوانیکس بخرم خوبه بهتر بعد واسه فروش مشتریش هست چون دلم ایرامز یا وایرخ میخوات ولی فعلا پول اینقدر ندارم هاتسان واقعا ارزونه مخصوصا نمایندگی که خیلی قیمتش پایین اورده خدا کنم از کیفیتش کم نکرده باشه
سلام به دوستان گرامی من یه bt65به فروشگاه ذکر علی سفارش اینترنتی دادم با دوربین وتلمبهدو ونیم میلیون در میاد تلفنی تماس گرفتم جهت ثبت سفارش گفتن اول پول بریز بعد زنگ بزن کسی از دوستان نظری نداره لطف کنید راهنمایی کنید متشکرم
(2015-01-12 01:55 PM)keavsh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به دوستان گرامی من یه bt65به فروشگاه ذکر علی سفارش اینترنتی دادم با دوربین وتلمبهدو ونیم میلیون در میاد تلفنی تماس گرفتم جهت ثبت سفارش گفتن اول پول بریز بعد زنگ بزن کسی از دوستان نظری نداره لطف کنید راهنمایی کنید متشکرم

چه مدلی از bt65گرفتی؟
(2015-01-06 01:20 PM)rezaf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بچه ها چند تا سوال داشتم یک لوله لوتار والترمحصولات هاتسانه که هست من داخل هر فیلم که نگاه کردم این لوتار هک نشده بود فقط داخل ایران مثل اینکه این مدل هست شما هم فیلم را نگاه کنید دوم به نظر شما با 2تا 3 میلیون کدوم محصول هاتسان بهتره واسه شکار البته تارگت هم باشه سوم به نظر تون یه کم پول روش بزارم اوانیکس بخرم خوبه بهتر بعد واسه فروش مشتریش هست چون دلم ایرامز یا وایرخ میخوات ولی فعلا پول اینقدر ندارم هاتسان واقعا ارزونه مخصوصا نمایندگی که خیلی قیمتش پایین اورده خدا کنم از کیفیتش کم نکرده باشه
۱_این لول لوتاروالتر هنوز به معماست وخیلی بش گیرنده !
۲_باپولت میتونی ازمدلهایbt65باتلمبه ودوربین بخری که هم قدرت خوبی دارن هم دقت
۳_هاتسان pcpهای خوب ومحجوبی داره وتمام کارایی اوانیکس روهم داره واصطحلاکش هم کمتره وموقع فروش هم مثل پراید وپژو مشتریش زیاده ازلحاظ کیفیت اگربهترنشده باشن بدترنشدن..
(2014-12-14 06:01 PM)mhrSB نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-12-14 04:06 PM)unique نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه نفر جواب منو بده.
RB بهتره يا SB؟
این کاملا سلیقه ای هست.
عده ای زیبایی و جذاب بودن RB را میپسندن و عده ای هم بر استهلاک کمتر SB تاکیید میکنند.
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

s b چرا اسطحلاکش کمتره؟؟
(2015-01-12 03:31 PM)cowboy نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
s b چرا اسطحلاکش کمتره؟؟
برای میزان و نحوه حرکت گلنگدن گفته میشه.Khansariha (226)
(2015-01-12 03:49 PM)mhrSB نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-01-12 03:31 PM)cowboy نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
s b چرا اسطحلاکش کمتره؟؟
برای میزان و نحوه حرکت گلنگدن گفته میشه.Khansariha (226)

میشه یه خورده واضح تر توضیح بدید .... توی sb گلنگدن بغل اسلحه هست و توی آر بی پشت سلاح و این دو فرقشون چیه ؟؟؟ یه سئوال دیگه اینکه با تفنگهای پی سی پی هر تیری که شلیک میشه باید گلنگدن کشیده بشه تا تیر دوم رو بتونیم بزنیم یا نه ؟؟؟ ممنونKhansariha (8)
(2015-01-12 01:55 PM)keavsh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
با این قیمت که گفتید احتمالا bt65 الیت سفارش دادید که 2 تومن هست. اگه حضوری خرید میکردید هم برای شما و هم برای فروشگاه بهتر بود و اما و اگری توش نبود. من که از اونجا اینترنتی یا تلفنی میخرم مشکلی هم توش نبوده. دیروز هم اول پول واریز کردم بعد 10 بسته ساچمه سفارش دادم از من کد رهگیری هم نخواستن!
با سلام خدمت دوستان عزیزم
آقا این bt65 sb elite خوبه؟دیگه ما بخریمش؟
از نظر دقت و قدرت خوبه؟ توی یه سایتی نوشته بود 60 ژول میخواستم بدونم همین قدره؟تا چه فاصله ای میشه باهاش شکار کرد مثلا تا 100 یا 120 متر این توانایی داره؟
و دیگه این که از همه مهم تر این دوربینی که با خودش میدن خوبه یا معمولی؟
دوستان ممنون میشم راهنماییم کنینKhansariha (219)Khansariha (219)
ای بابا هیشکی جواب مارو نداد.....Khansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)
با سلام خدمت دوست عزیزم۰۰این اسلحه میتونه تو این فاصله برای شکار پرنده با جثه متوسط کاری باشه ولی تیراندازی توی این فواصل مستلزم داشتن خیلی از فاکتورها مثل تخمین مسافت دقیق و ساچمه مناسب و تکیه گاه واز همه مهمتر تجربه بالا در تیراندازی با این نوع سلاح‌ها ست در اخر دوربین با زوم بالاهم از موارد مهم است و یک شکارچی همیشه فاصله ای را تیراندازی میکنه که میدونه منجر به زخمی شدن حیوان نمیشه
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41
لینک مرجع