انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: فیت بودن ساچمه در لوله
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
(2011-05-02 05:00 PM)mehad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان کسی نمیدونه این وصیله فیت کن رو میشه از کجا تهیه کرد اگه سراغ دارین لطفا بگین من شدیدا بهش نیاز دارم

دوست من این دو وسیله را من اشتباهی برای فیت بودن معرفی کردم در اصل اینها برای خشاب گذاری طراحی شده هر چند بنظرم بشه یک جورائی باهاشون ابتکاراتی کرد Khansariha (8)
[تصویر: pellets.jpg]

اما با پیگیری خودم وسیله اصلی برای اصلاح دامنه و فیت کردنشان را یافتم
این وسیله را اگر دوستان یک وقت دیدن که کجا میشه تهیش کرد به ما هم اطلاع بدن ممنون میشویم چون سخت نیاز مندشم وگرنه 50 هزار خرید ساچمهایم سوخت میشود Khansariha (214)
[تصویر: 4774_jpg_e_b8a2f55537e92e91d8a34e6b1cb8461f.jpg]
علی اقا به نظر وسیله ی ساده ای میاد.فکر کنم بچه ها بتونن طراحی کنن.
(2011-05-02 07:22 PM)Don Corleone نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
علی اقا به نظر وسیله ی ساده ای میاد.فکر کنم بچه ها بتونن طراحی کنن.
آره امین جان بنظرم طرحش ساده است Khansariha (8)
البته خوراک آدمهای با ذوق مثل جاوید عزیز هم هست Khansariha (214)
اگه میشه اسم وصیله ونوی کارکردش رو توضیح بدین
با سلام
من دیدم که بعضی وقتا چون ساچمه خیلی سفت میره داخل لوله موقع بستن لوله ته ساچمه له میشد واین باعث میشه ساچمه به هدف با خطا برخود کنه.نظرتون چیه؟
البته امکانش خیلی کم میباشد چون امتداد لوله و چرخش در خان باعث سرعت و ثبات است و قدرت(تعداد خان) احتمالا از نوع ساچمه است. اما در مجموع کمی منحرف میشود
ظاهرا اکثر پستهای آخری که نظرات و پاسخهای دوستان اینجا ردوبدل شدند حذف شدند و این تاپیک با بک آپ چند هفته قبل بالا اومده ؟! Khansariha (214)
دوستان وسیله ای که بالا واسه فیت کردن ساچمه نشون داده شده عین درفش نجاری هستش وسیله ساده ایه میشه راحت تو ترشکاری ساختش اگه کسی لازم داره عکسشو نشون یه تراشکار ماهر یا تفنگ ساز بده راحت میتونه بسازه دوستان اگه یه کم ذوق بخرج بدن میشه همینجا خودمون بسازیمش Khansariha (256)
با عرض سلام خدمت دوستان من فکر میکنم بعضی از لوله ها به دلیل طرح خان کشی اون ها ورودی لوله کمی گشادتر است که این گشادی با توجه به نوع خان کشی متفاوت است ولی به نظرم تفنگ هایی که ورودی تنگ تری دارن با سا چمه های بیشتری ساز گاری دارن ولی بازم نظر دوستان محترم است
منم همون اول که ساچمه میخرم همه رو میریزم توی سینی خراباشو میریزم دور اونهایی رو هم که تهشون مشکل داره میگیرم دستم با سر دوشاخه برق تهش رو یه فشار میدم خیلی خوب میشه
این شکلی هم که دوستمون گذاشتن یه پیکاپ(کاغذ کش) پرینتر هستش که یه آدم خوش ذوق ازت واسه فیت کردن ساچمه داره استفاده میکنه
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
لینک مرجع