انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: مشکلات 155
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
با سلام و عرض خسته نباشید به همه دوستانKhansariha (48)Khansariha (256)
دایی یکی از دوستان این تفنگ رو داره و میخواد ارزون ترین دوربینی رو که روی این تفنگ جواب میده رو تهیه کنه.
شما چه برند و مدلی رو انتخاب میکنید؟
البته خودم به قول معروف یه تابی که تو اینترنت خوردم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به چشم خورد. اگه کسی با این دوربین کار کرده ممنون میشم تجربیاتشو در اختیار همه قرار بده.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با تشکرKhansariha (8)
اینکه هیچ مشخصاتی نداره . قیمتش هم زیاده . من دو تا دوربین با این تفنگ داغون کردم . احتمالا مناسبترین گزینه سنتر 32 باید باشه در غیر این صورت سایر موارد ارزش هزینه ندارند
در یکی از وبلاگهای خارجی برای افزایش کارایی سلاحهای هاتسان یه سری کارها انجام دادن که بعضیها را به انتخاب خودم برای دوستان توضیح میدم .لازم به توضیحه که قابل اجرا برای طیف وسیعی از فنر پیستونیها خواهد بود . من در حال حاضر 155 دارم و از دقتش کاملا راضی ام . قدرتش که دیگه به توضیح نیاز نداره .
عنوان تاپیک هم اصلا جالب نیست ( بیشتر شبیه طنزه ). هر کسی دنبال اصلاعات راجع به این سلاح باشه همون اول ذهنیتش منفی خواهد شد .
دقت 155 ( در مقایسه سایر هم خانواده های خودش مثل 125 و .. ) با این استدلال که سنگینتر و لوله ثابت هست بالاتر است .
اولین مشکل رنجرهای عزیز هادی فنرو پکینگ پیستون است که در اینجا هر دو تعویض شده
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

توجه کنید به گریس کاری و نحوه انجامش .لازم به توضیحه که این بنده خدا که اسمش یادم نیست یک حرفه ای تمام و کماله . اینو میشه با توجه به کارهای فنی ریز و درشتی که روی انواع تفنگهای بادی انجام داده متوجه شد .بنابراین الگوی استفاده از گریسش هم میتونه راهنما باشه برای دوستان .
مورد بعدی کم کردن از قطر کانال انتقال هوا به سمت ساچمه است . با استفاده از یک بوش دست ساز . با استدلال که با کم کردن سرعت خروج هوا اثر ضربه نهایی پیستون تعدیل خواهد شد .

یه کار جالبه دیگه تعویض پیچ قفلی با نمونه الن بوده .

فعلا ..
با تشکر از توضیحات آقای حسینی
وبلاگ این آقا که تعمیر و تیونینگ کار قابلی هستند: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اغلب تصور میشه گشاد کردن پورت هوا یا همون کانال انتقال در فنری قدرت بیشتری منتقل میکنه ولی تو تفنگهای بادی دارای کورس بالا ممکنه با کمی کوچیکتر شدن نتیجه بهتری ببینیم ولی چرا !؟ چون اول در اثر ضربه مرحله کمپرس هوا بوجود میاد و بعد شلیک که البته تمام این مراحل به میلی ثانیه است و درک اون فقط با تست معلوم میشه و میتونید تو مرحله 4 دموی لینک پایین شروع ایجاد کمپرس در میلی ثانیه 6.5 و در مرحله 5 حرکت ساچمه در میلی ثانیه7.3 اتفاق میافته مشاهده کنید ( طی مراحل کامل شلیک در فنری 8 میلی ثانیه تعریف شده)
ولی در صورت بازتر بودن مقطع پورت و اندازه ثابت هوای کمپرس شده در فنری ممکنه قبل از رسیدن پیستون به مراحل آخر سیلندر و ایجاد کمپرس موجب حرکت ساچمه و هدر رفتن انرژی بشه ( مشابه اتفاقی که برای ساچمه هایی که شل در لوله جا میرند)
انیمشن این مورد میتونید در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ببینید
سلام دوستان تفنگ رنجر 155 برای فنرشه که یه خورده پرت میزنه ومن لوازمشو عوض کردم دقتش خوب واشرش که اصلا خوب نیشتو دیانا بندازین از نطر من رتجر خوبه تازه یه دوربین خوب با پایه اضافه چون لگدش قویه و مسلح کردنش مزخرفه و من از ظاهرش خیلی خوشم نیاد و قدرتش فقط قبل از شکار تو. زمستون 50تا شلیک بکنید که گرم بشه و تابستون وضعش خوبه و کلا از ساچمه گامو یا سنگین استفاده کنید
(2015-08-26 12:31 AM)ahhmad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان تفنگ رنجر 155 برای فنرشه که یه خورده پرت میزنه ومن لوازمشو عوض کردم دقتش خوب واشرش که اصلا خوب نیشتو دیانا بندازین از نطر من رتجر خوبه تازه یه دوربین خوب با پایه اضافه چون لگدش قویه و مسلح کردنش مزخرفه و من از ظاهرش خیلی خوشم نیاد و قدرتش فقط قبل از شکار تو. زمستون 50تا شلیک بکنید که گرم بشه و تابستون وضعش خوبه و کلا از ساچمه گامو یا سنگین استفاده کنید
احمدجان به انجمن خوش آمدی
فنر رنجر یکی از بهترین فنرها از لحاظ جنس ومتریال هست و ساخت آلمان است البته شاید سه یا چهارحلقه بلندباشه که بعضی ها کوتاش میکنن ولی لزوما این کار احتیاج نیست واشر هم باید براش تراشیده بشه و واشر دیانا 350مگنوم هم براش کوچیکه و اصلا به هیچ وجه مکش نداره من امتحان کردم.
امیدوارم نگاه خودم و دوستان دیگه به مقوله تفنگ صرفا شکار و کشتن نباشه و به جنبه های مسابقاتی و هدف زنی و ورزشی این رشته مهیج و مفرح نیز توجه کنیم البته این حرفم به این معنا نیست که شکار کار بدیه خودمم به فصلش شکار «منصفانه»انجام میدم
موفق باشید...
تفنگ سنگین و بد دست و پرت زن حرفه ای و بد مسلح میشه ولی ولی ولی قدرت افسانه ایی داره که کمتر دیده میشه و اگر کسی باهاش بتونه بزنه و تفنگ هم دقیق بزنه حرف نداره برا شکار . من داشتم و فقط پرت میزد وحشتناک.
این تفنگ نسبت به قیمتش ازش توقع داشته باشین قدراش ار 800 به بالا باید باشه قدرتش نزدیک 40ژوله من دیانا که داشتم به گرد پاشم نمیرسه ولی پرت میزنه لگد قنداقش خیلی بده همین از دیانایی که دارم بهتره قدرتش و کیفیت بد نیست برای همینه
و اصلا توقع نداشته باشین وقتی دیانا 1800 تومنه چه توقعی از اینه یه سریا فقط بلدن بزنن تو سره چیزی که ندارنو تفنگ خودشونو ببرن بالا ولی این تفنگ نسبت به قیمتش دو برابره دیاناست که دیانا اسم در کرده و قدیمی این 10ساله که تولیدش راه افتاده دیگه خودتون میدونید مقایسش با یه کارخونه چند ساله خیلی بی انصافیه ولی بازم خوبه با ساچمه باراکود میتونید دقیق بزنید ساچمه سنگین بدرد این میخوره
مقایسه هیچ تفنگی با دیگری درست نیست. شادو1000 خوبه ولی وایرخ 80 بهتره!!!! این کجا و اون کجا.
دیانا هم اگر اسم داره چون توی ردیف بهترنها قرار میگیره. تفنگ باید پشت تولیدش فکر باشه. اگر قدرت خالی باشه ولش و اگر زیبایی هم باشه ولش و و و. قدرت این تفنگ حرف نداره ولی ولی ولی!!!!!!
این تفنگ خوبه قیمتش کجا دیانا کجا من اصلا با دیانا خوب نمیزنم چرا نمیدونم ولی این تفنگم بد نیست اصولا بعد از چندبار یه بار برای تنوع اینو میبرم لوازمش اول که نمیدونم چی بود ولی یکی دادم اصلا انگار تفنگو عوض کرد بهتر شود ولی اول وایروخ بعدش سی اف ایکس بعدش این اصلا از دیانا انقدر تعریف شنیدم زده شدم نمیدونم چرا ولی خب دیگ من اینجوریمنظر منه
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
لینک مرجع