انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: مشکلات 155
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
در یک کلام که برای همه قابل درک باشه رنجر آشغاله، دوستم یه اسکیتر 1000 گرفته بود که همون چند تا تیر اول لولش حین خم کردن در رفت و به شدت به شکمش خورد،
گاها شنیده میشه کسانی از رنجر و محصولاتش ابراز رضایت میکنند که به نظر من احتمالا اولین باره که تفنگ باد یداشتند و با سایر برند ها کار نکردند که میگن خوبه و راضی هستند
وگرنه محاله کسی تفنگ شناس باشه و بیاد از رنجر تعریف کنه،
شاهین جان دیگه به اون حد هم که شما فرمودید آشغال نیستا...به نظرم برای تازه کارا بدک نیست...البته قبلش باید یه دوره فشرده بدنسازی به همراه پودر و آمپول بگذرونن...خخخخخخخ

ولی همین 125 اگه قدرتش رو تا حدود 18 ژول کاهش میدادند خیلی خوب میشد....قدرت زیادش قطعه خراب کنه......

راستی دوستان...یه سوال از نوع باقالی....فنر اسلحه کرال دو تیکه هست؟
نه.فنر کرال درست مانند شادو هزار است.من یکی داشتم بوش پشت فنر پلاستیکی بود و شکست باعث شد فنر هم بشکنه من بوش پلاستیکی رو با بوش فلزی عوض کردم و فنر شادو هزار انداختم .
دوستان هاتسان سفارش اروپا هم اگر بود اينقدر ازش بد ميگفتيد؟
(2012-09-27 01:51 PM)gilemard نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان هاتسان سفارش اروپا هم اگر بود اينقدر ازش بد ميگفتيد؟

گیله مرد جان...آقای کامی ( Kami ) ساکن اروپا هستند...تقریبا از اولین سری های صادراتی ترکیه به اروپا رو خریداری و استفاده کردند...ازشون یه سوال بپرسید ببینید این سلاح چطوری هست
با سلام.
بنده چندین سال قبل و زمانی که این کمپانی Hatsan تازه شناخته شده بود در سوئد هاتسان 135 را خریداری کردم.

مشکلات از انجا اغاز شد که قفل ماشه در رفت و لوله محکم بسته شده و لوله سلاح کاملا کج شد.

ماشه سلاح در بعضی مواقع خود به خود شلیک می کرد.

کیفیت بسیار پایین پکنینگها در این سلاح.

شکسته شدن فنر.

و اما اکنون این هاتسان 135 بنده بسیار عالی شده و علت ان این است که باید اسم انرا به شبه هاتسان عوض کرد بخاطر اینکه از سیستم ماشه بگیر تا فنر و پکنینگهای این سلاح را با لوازم اروپائی تعویض کرده ام.
عکسی از ماشه هاتسان 135 که مشکلات زیادی برایم ایجاد کرده بود.

[تصویر: sqgtgpierhr631yjrb5.jpg]
آقا پس فرق زيادى نداره.ايراد کلأ از محصولات فنريش هست.خيلى ممنون.
برو بکس...خودمونیم این اسلحه ظاهر خوشکلی داره ها....قیمتش چنده تو بازار؟؟؟؟

به نظرتون میشه با لوازم آلمانی تیونش کرد؟؟

به نظرم بشه با یه فنر و واشر جنس خوب قدرتش رو تا 20-25 آورد پایین و دقت رو برد بالا

نظرتون چیه؟؟؟

کسی تا حالا این کار رو کرده؟؟؟؟
فکر نکنم جواب بده. ظاهراً قطر فنر رنجر بیشتر از دیاناس و فنر دیانا شاید داخلش خم بشه و کارایی و دقت و ... بیاد پایین.
قيمتش حدود 600يا700_بعد تا20-25ژول بخواي كاهش بدي وپول فنرو واشر واسه دقت، خوب يه سري30ديانا دست دو سالم بگيري گمونم دقتش راضيت كنه،ترتميزم باشه كه دقتش بيشتراز135 آك هست_اصلا ماشه06ديانا واقعا تودقت خيلي موثر هست ومي ارزه به 135كه وزنشم... اما بخواي با هزينه كمتر قدرت رو داشته باشي فكر كنم خوبه و اونقدر ها هم بد نباشه چندبار دست گرفتم قنداق قشنگو رديفي داره اما سنگينه كه باهاش كنار بياي و خوب تير بندازي قدرتش جبرانشو ميكنه. Khansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
لینک مرجع