انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفي سلاح شكاري كرال 5 تير Kral Arms
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
با انگشت شصت پیشانی جنگی (همون قطعه ای که پشت فشنگ قرار میگیره )رو بسمت عقب فشار میدی و با دست دیگه گلن رو بسمت بیرون میکشی بازم در نمیاد؟
(2019-10-09 09:37 AM)mirhashemi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با انگشت شصت پیشانی جنگی (همون قطعه ای که پشت فشنگ قرار میگیره )رو بسمت عقب فشار میدی و با دست دیگه گلن رو بسمت بیرون میکشی بازم در نمیاد؟

دوست عزیز به زبانه گلنگدن مرتب روغن زدم گذاشتم از شب تا صبح موند
صبح دیگه درش آوردم
این اسلحه بیچاره هفت هشت سالی بود تمیز نشده بود
(2019-10-09 07:11 PM)MOHAMMADkh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2019-10-09 09:37 AM)mirhashemi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز به زبانه گلنگدن مرتب روغن زدم گذاشتم از شب تا صبح موند
صبح دیگه درش آوردم
این اسلحه بیچاره هفت هشت سالی بود تمیز نشده بود

سعی کنید با روغن wd40 خوب تمام قسمتاش پاک کنیدتا حسابی تمیز و روان بشه ولی یادتون باشه از این روغن برای تمیز کردن روی لوله قسمت زاج استفاده نکنید چون به مرور زاج خراب میکنه
من برای تمیزکاری و روانکاری اول یکم روغن چرخ خیاطی میزنم و قطعات رو کاملا پاک میکنم بعد یکم گیریس نسوز به قطعات متحرک مثل فنر و ریل و پیستون و اطراف پیشانی جنگی و اون شیارای داخل بدنه میزنم و قطعات رو سوار میکنم.
اگه میشه یه عکس از تفنگتون مارو مهمون کنید.
(2019-10-10 10:33 AM)mirhashemi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من برای تمیزکاری و روانکاری اول یکم روغن چرخ خیاطی میزنم و قطعات رو کاملا پاک میکنم بعد یکم گیریس نسوز به قطعات متحرک مثل فنر و ریل و پیستون و اطراف پیشانی جنگی و اون شیارای داخل بدنه میزنم و قطعات رو سوار میکنم.
اگه میشه یه عکس از تفنگتون مارو مهمون کنید.

روغن چرخ خیاطی ‌که خیلی خوبه منم خودم امروز خریدم میگن برای روانکاری عالی جواب میده ولی در مورد گیریس از تعمیرکار شنیدم استفاده نشه بهتره امکان گیر کردن بعد شلیک زیاد وقتی باروت سوخته بین ریل میشینه هستش ...من تو کلیپهای خارجی زیاد دیدم که موقع استفاده تفنگ کلا ریل مسیرهای اون کاملا خشک میکنن و نمیزارن روغن بمونه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام آقا سینا در خصوص گیر کردن که نه تاحالا برام اتفاق نیفتاده گیریس رو هم خیلی کم میزنم فقط یک لایه نازک.در خصوص باروت نسوخته مونده تو قسمت های داخلی زیاد برام اتفاق میفته و هر بار به اندازه باروت یه فشنگ تو تفنگ میمونه البته من فشنگ دستپر میندازم گفتم شاید چاشنی ها قشنگ کیپ نیستن و موقع شلیک از اطراف اونا بیرون بزنه .شما فشنگ فابریک هم میندازید اونجوریه؟در ضمن میشه از ناخون فشنگکش تفنگتون یه عکس بزارید ؟برای من از یک طرف خورده شده و فکرمو مشغول کرده.

اینم عکسشه
خوردگی سمت راست رو دقت کنید
(2019-10-13 01:36 PM)mirhashemi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام آقا سینا در خصوص گیر کردن که نه تاحالا برام اتفاق نیفتاده گیریس رو هم خیلی کم میزنم فقط یک لایه نازک.در خصوص باروت نسوخته مونده تو قسمت های داخلی زیاد برام اتفاق میفته و هر بار به اندازه باروت یه فشنگ تو تفنگ میمونه البته من فشنگ دستپر میندازم گفتم شاید چاشنی ها قشنگ کیپ نیستن و موقع شلیک از اطراف اونا بیرون بزنه .شما فشنگ فابریک هم میندازید اونجوریه؟در ضمن میشه از ناخون فشنگکش تفنگتون یه عکس بزارید ؟برای من از یک طرف خورده شده و فکرمو مشغول کرده.

بله داخل کپ تفنگ من هم همیشه باروت نسوخته هستش
روی ناخونک هم من خوردگی نمیبینم البته یخورده رنگ سیاهش رفته که فکر کنم عادی باشه ولی خود فلز خوردگی نداره سال گذشته هم که اولین سال بود که استفاده میشد فکر کنم نهایت ۸۰۰ فشنگ انداختم
ممنون آقا سينا برا معرفى روغن
با wd-40 اسلحه رو شستم و شد در حد نو

(2019-10-24 06:37 PM)MOHAMMADkh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون آقا سينا برا معرفى روغن
با wd-40 اسلحه رو شستم و شد در حد نو

سلام
به به . آماده برای خدمت مثل یه رفیق واقعی
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
لینک مرجع