انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفي سلاح شكاري كرال 5 تير Kral Arms
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
(2019-02-17 01:26 PM)sinaahoora نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
د وست عزیز من بازم دارم میگم اگه واصه تراپ میخوای غید ۵تیر بزن که یراره اذیت بشی یه دولول سوار تک ماشه چوک خور پوکه پرون بخر خودت راحت کن یه ییلدیز یا اکار ترک بگیر اکبند

يه شاهين اكبند هم موجود هست ١١٥٠٠ به نظر شما همينو بگيرم؟
بازم ممنون از راهنمايي دوستان
فراموش کردم که برای تراپ میخوای، برای تراپ دولول سوار چوک خور تک ماشه استفاده میکنن .همین شاهین رو بگیر.
(2019-02-17 01:42 PM)lultima نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2019-02-17 01:26 PM)sinaahoora نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
د وست عزیز من بازم دارم میگم اگه واصه تراپ میخوای غید ۵تیر بزن که یراره اذیت بشی یه دولول سوار تک ماشه چوک خور پوکه پرون بخر خودت راحت کن یه ییلدیز یا اکار ترک بگیر اکبند

يه شاهين اكبند هم موجود هست ١١٥٠٠ به نظر شما همينو بگيرم؟
بازم ممنون از راهنمايي دوستان

عجله نکن اول بپرسببین جایی میتونی ییلدیز پیدا کنی تهران به فروشگاه محرابی و گل مشکی زنگ بزن مرند اقای لیلاسی ارومیه علی طایفه خلاصه یه چندجا برس جو بکن اگه ییلدیز پیدا نکردی اکارترک بعد برو سراِغ شاهین اینم در نظر بگیر که اکثر شاهینا لوله پایینشون مشکل داره و پایین میزنه واگه فقط برای تراپ میخوای بپرس شاید بتونی تفنگ خوبی با جواز ورزشی بگیری
Khansariha (8)Khansariha (256)با آقا سینا موافقم.اگه برای فقط تراپ میخوای سلاح تراپ ورزشی با برند معتبر بخر و خیال خودت رو راحت کن و اگه دومنظوره میخوای"بگرد و با کیفیت ترین و بهترین و تمیزترین گزینه ممکن رو پیدا کن و بخر و نه اولین مورد دم دست .Khansariha (8)Khansariha (256)
حدود 2 ماه پیش یه 5 تیر کرال کله اردک پیش مهرابی بود میگفت 16 میلیون .از تفنگ فروشای تهران نمیشه تفنگ خرید چون قیمت ها رو نجومی میگن .آکار رو تا 18 میلیون هم قیمت میدن تهران .حالا چه برسه به یلدیز .
Khansariha (8)Khansariha (256)فروشگاه ( دلال ) اسلحه و مهمات میخواد سود 100 درصدی ببره ( سیری هم ندارن ) . مثلا نخجیر رو 2/5 بخره و 4/5 بفروشه . پس بهترین و عاقلانه ترین کار " صبر و شکیبایی و گشتن بدنبال سلاح مناسب در دست فروشنده واقعی و شخصی و پول لازم است.وگرنه از دلال بخری"هرجور هم که حساب کنی بازم اول و آخرش ضرر است.Khansariha (8)Khansariha (256)
دوستان يه كله اردك ديگه پيدا كردم كاملا نو لول ٨٠ بلند زاجشم مات بود چوك خور فروشنده ميگه ١٤٦٠٠ نظرتون چيه؟ در رابطه با لول بلندش و اينكه زاج مات بود ؟
(2019-02-18 02:33 PM)lultima نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان يه كله اردك ديگه پيدا كردم كاملا نو لول ٨٠ بلند زاجشم مات بود چوك خور فروشنده ميگه ١٤٦٠٠ نظرتون چيه؟ در رابطه با لول بلندش و اينكه زاج مات بود ؟

من فکر نمیکنم این لوله زیاد کارایی انچنانی داشته باشه ضمن اینکه تمامی تفنگای ترک با حق انتخاب ۳ مورد لوله ۶۶ ۷۱ ۷۶ سانتیمتری هستن تمامی برند ها من اکثر کاتالوگ هارو با جزییات بررسی میکنم و برای شکارهایی که تو کشور ما وجود داره لوله ۷۱ مناسبتر و همه جوره کار راه میندازه از لولا ۶۶ بیشتر برای شکار بلدرچین و ابیا استفاده میشه و لولا ۷۶ هم تراپ پس لوله ۷۱ تمامیخواسته های یک تفنگدار براورده میکنه
توي عكس اولي
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2019-02-18 07:09 PM)sinaahoora نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2019-02-18 02:33 PM)lultima نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من فکر نمیکنم این لوله زیاد کارایی انچنانی داشته باشه ضمن اینکه تمامی تفنگای ترک با حق انتخاب ۳ مورد لوله ۶۶ ۷۱ ۷۶ سانتیمتری هستن تمامی برند ها من اکثر کاتالوگ هارو با جزییات بررسی میکنم و برای شکارهایی که تو کشور ما وجود داره لوله ۷۱ مناسبتر و همه جوره کار راه میندازه از لولا ۶۶ بیشتر برای شکار بلدرچین و ابیا استفاده میشه و لولا ۷۶ هم تراپ پس لوله ۷۱ تمامیخواسته های یک تفنگدار براورده میکنه

دوستان با اين تفاسير اين سلاح ارزش داره به اين قيمت و براي تراپ؟
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
لینک مرجع