انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفي سلاح شكاري كرال 5 تير Kral Arms
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
و اینکه سیستم چکاننده کامل رو (محافظ دورماشه تمام فلز)رو جایی قیمت گرفتم 450000 تومان .بنظر شما ارزش داره آدم بخره.
(2014-04-07 12:28 PM)flower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-01-30 10:41 AM)old.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر شما flower عزيز Khansariha (8)
زماني كه مي خواهيد خزانه رو پر كنيد اول گلنگدن رو بكشيد
انتهاي كپ قفل ميشه جلو نمياد يك دكمه بزرگ فلزي سمت راست كپ هست جلوش نوشته مگنوم
اون دكمه رو فشار ميدي و با مهار كردن گلن به سرجاش بر ميگرده
اينجا قفل رسيور يا درب خزانه آزاد ميشه
سه فشنگ (هميشه آمار فشنگي كه در خزانه مي زاري رو داشته باش)
در خزانه چيده و اين بار دكمه كه عكس تاج داره يا همون دكمه مورد نظر رو به سمت قنداق بكشيد (عقب)
فشنگ از خزانه آزاد ميشه و دقيقا پشت درب خزانه قرار ميگيره
به درب رسيور يا خزانه نگاه كني فشنگ رو مي بيني در حالت انتظار
اينجا هم لول خالي و هم متنظره كه شما گلنگدن رو بكشي و تير بره داخل لول و بعد شليك
قسمت دوم (چطور لول رو خالي نگه داريم )
تير و شليك كردي يك تير ديگه رفته تو لول
با دست چپ دكمه رو عقب (به سمت قنداق) نگه مي داريد با اون دست راست گلن رو ميكشي
تير از تو لول خارج ميشه اما تيري از خزانه خارج نميشه
دوباره تير اومده بيرون رو به داخل خزانه مي فرستي كه هم خزانه پر باشه هم لول خالي
قسمت سوم (تعويض نمره فشنگ)
داخل خزانه 3تير 24 گرم هست دو تير خزانه و در يك تير در لول
شكاري با جثه بزرگتر مي بيني دو تا فشنگ 32گرم مي فرستي تو خزانه
دكمه رو پايين نگه مي داري گلن مي زني يه تير 24 گرم مياد بيرون و بقيه از روي شماره يك كه توضيح دادم
خوبي اين دكمه اينكه هميشه ميشه لول رو خالي نگه داشت Khansariha (8)

سلام آقا عبدالله
چند روز پیش این تفنگ دستم بود ولی هرکاری کردم دکمه عقب و جلو نمیرفت
البته فشنگ نداشتم که امتحان کنم
خواستم ببینم حتما باید فشنگ تو خزانه باشه تا این دکمه عمل کنه یا بدون فشنگ هم دکمه جابه جا میشه ؟

سلام من یک سوال داشتم .
من یک پنج تیر کله اردکی صفر دارم که بازش کردم و متاسفانه قبل از اینکه فنر پیستون و جا بزنم پیستون و جا زدم که گلنگدن داخل کپ رفت ودرنمیاد و گیر کرده ممنون میشم منو راهنمایی کنید.
با سلام
من یک پنج تیر کله اردکی صفر دارم که بازش کردم و متاسفانه قبل از اینکه فنر پیستون و جا بزنم پیستون و جا زدم که گلنگدن داخل کپ رفت و گیر کرده و در نمیاد ممنون میشم راهنمایی کنید که بتونم گلن رو در بیارم باتشکر
(ارسال 21 صفحه 3 ):قسمت دوم (چطور لول رو خالي نگه داريم )
دوباره تير اومده بيرون رو به داخل خزانه مي فرستي كه هم خزانه پر باشه هم لول خالي.
دوستان ببخشید.میدونم که اگه دکمه بغل ماشه رو بزنی که درب خزانه بسته بشه اونوقت گلن رو تا نصفه بکشی و ماشه رو بچکونی چکش بدونه ضربه آزاد میشه .و فنر تفنگ خلاصه.اگه این کار با عمل بالا انجام بگیره خیلی عالی میشه هم از لحاظ ضریب امنیت و هم از لحاظ درگیر نبودن فنر پشت سوزن .به نظرتون امکانش هست این عمل؟
[تصویر: 5vs4_۲۰۱۷۱۱۰۶_۱۰۱۴۳۶.jpg]

سلام دوستان

اسحله شکاری پنج تیر ترکیه با مجوز خریدیم 6 میلیون دوستان هم در مورد اصل بودنش هم در مورد قیمتش ؟؟

ممنون
(2017-11-05 01:00 PM)mirhashemi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوباره تير اومده بيرون رو به داخل خزانه مي فرستي كه هم خزانه پر باشه هم لول خالي.
دوستان ببخشید.میدونم که اگه دکمه بغل ماشه رو بزنی که درب خزانه بسته بشه اونوقت گلن رو تا نصفه بکشی و ماشه رو بچکونی چکش بدونه ضربه آزاد میشه .و فنر تفنگ خلاصه.اگه این کار با عمل بالا انجام بگیره خیلی عالی میشه هم از لحاظ ضریب امنیت و هم از لحاظ درگیر نبودن فنر پشت سوزن .به نظرتون امکانش هست این عمل؟

دوستان کسی نظری نداره؟
(2017-11-07 12:59 PM)yaserph نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دوستان

اسحله شکاری پنج تیر ترکیه با مجوز خریدیم 6 میلیون دوستان هم در مورد اصل بودنش هم در مورد قیمتش ؟؟

ممنون

درود دوست گرامی . مبارک باشه انشالله به خوشی استفاده کنید

ولی این سلاح پنج تیر کرال نیست که . سردار مگنوم هستش که چند سالی وارد بازار شده و اسلحه کارگاهی میباشد . یکی از دوستان بنده پنجتیر دستکش این مارک رو داشت سلاح خوبی بود ولی پرانش رو تجربه نکردم .

(2017-11-07 12:59 PM)yaserph نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
g]

سلام دوستان

ممنون

ولی این سلاح پنج تیر کرال نیست که . سردار مگنوم هستش که چند سالی وارد بازار شده و اسلحه کارگاهی میباشد . یکی از دوستان بنده پنجتیر دستکش این مارک رو داشت سلاح خوبی بود ولی پرانش رو تجربه نکردم .
(2017-11-08 11:15 AM)alimohsenzade نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دوستان

ممنون

g]

سلام دوستان

ممنون

سلام تشکر از نظر خوبتون منظور از کارگاهی چیه؟؟
نکاتی که درباره این اسحله رعایت بشه رو هم بگید ممنون
سلام دوستان کسی میونه پیچ داخل قنداق پنج تیر کرال چند گوشه و شماره چند هست؟
میدونه
میخوام بدونم بوکس شماره چند و چندگوشه میخوره که همونو بخرم.
(2017-11-05 01:00 PM)mirhashemi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دوستان کسی که امتحان نکرد خودم ایندفعه امتحان کردم. کشف بزرگی کردم .با این کشف بزرگ پنج تیر کرال یکی از ایمن ترین وبهترین تفنگهای موجود معرفی میشه.شما وقتی دکمه رو عقب نگه میداری و گلن رو میکشی تیر از لوله بیرون میاد و لوله خالی میشه و تیری از خزانه خارج نمیشه که تو لول بره.در این حالت بواسطه کشیدن گلن، چکش تفنگ پشت سوزن کشیده میمونه و فنر چکش شارژ هست .شما در این حالت دکمه رو بسمت جلو فشار میدید و نگه میدارید -همزمان انگشت دیگر همون دست رو روی ماشه میگذارید -با دست دیگر گلن گدن رو تا وسط میکشید و نگه میدارید-در مرحله بعد ماشه رو میچکونید و آرام گلن رو بسمت جلو برمیگردونید و دکمه رو رها میکنید.با رها کردن دکمه و گلن یک تیر از خزانه به محفظه زیر لوله رفته و همونجا انتظار میمونه. در این حالت اولا چکش بدون ضربه به پشت سوزن خلاص میشه که خودش نزیت بزرگیه و از شکستن سوزن جلوگیری میشه.دوماً فنر چکش تفنگ خلاصه و شما نگران شارژ موندن فنر و ضعیف شدن اون نیستید .ثانیاً کلاً لوله خالی از فشنگ هست و شما تا اینجا بجزء ضامن ماشه دو ضریب امنیتی دارید(1-خالی بودن لول از فشنگ 2- مسلح نبودن سوزن).مزیت بعدی اینه که شما موقع شلیک فقط با کشیدن یک گلن گدن دوباره فنر چکش رو مسلح و فشنگ در انتظار مونده در محفظه زیر لول رو به داخل لول میفرستید و تفنگ آماده شلیک هست.
سلام دوستان
بنده قصد خريد يه كرال a12 دارم. ميخواستم ببينم اين مدل چوك خور هست يا خير چون يه مدل پيدا كردم كه چوك نميخوره. ايا اين قضيه مشكل سازه يا فرقي با مدلي مه چوك ميخوره نداره. هدف هم تراپ هستش بيشتر
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
لینک مرجع