انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: عکس اعضای سایت
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
دوستان میتونید عکس خودتونو تو این تاپیک بزارین تا بیشتر با هم اشنا بشیمKhansariha (8)
اول از همه خودم میزارم تا دوستان هم بزارن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امین جان ممنون از ایجاد تایپیک ، ولی فکر کنم یه تایپیک تو همین مایه ها قبلا داشتیم و من دو سال پیش که عضو شدم عکس از خودم گذاشتم ولی جاش یادم نمونده Khansariha (172)
در هر صورت دوباره خوشبختم از آشنایی با شما و سایر دوستان قدیمی و تازه وارد ، صادق هستم از بندرترکمن استان گلستان - شاغل در عسلویه - کنگان استان بوشهر
[تصویر: 13890251661.jpg]
به به واقعاً جای یه همچین تاپیکی خالی بود تو انجمن تا دوستان رو زیارت کنیم دست آقا امین هم در نکنه که پیش قدم شدن ، ما هم مجدداً یه سلامی خدمت دوستان عرض می کنیم.
محمد رنجبر هست از شهر باران ها (( رشت ))
Khansariha (8)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[تصویر: 13890266051.jpg]
تاپیک خوبیه فقط لطفا دوستان پست بدون عکس نگذارند
سلام.
منم از باز شدن همچین تاپیکی خوشحال شدم.دمتون گرم.......
فرشاد رستمی
23 سالمه-------استان فارس--------شهرستان جهرم
[تصویر: 20130913185655-1.jpg]
Khansariha (256)
ممنون از دوستانی که تا الان عکساشون رو گذاشتنKhansariha (8) بقیعه دوستان هم بزارن تا بابی بشه برای اشنای بیشتر با هم ممنون.
آقا صالحی تفنگهای خطرناک میگیری دستت.خخخخخ
سلام رضا صالحی 30 ساله از تهران

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
لینک مرجع