انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: عکس اعضای سایت
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
(2014-01-13 02:53 PM)Behrangmag نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-01-13 02:32 PM)rezajf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به جمع ما پير مردها خوش آمديد لوووووووووووووولKhansariha (48)

آقا ارادت داریم
چند وقت پیش با یکی از اقوام صحبت می کردم
کلی سخنرانی می کرد و افاضات فراوان ... Khansariha (226)
متولد 1371 بود، دقیقا سالی که رفتم دانشکده فنی!!! (البته دانشگاه آزاد!)

همون موقع بدجوری احساس پیری کردم Khansariha (214)
با سلام :
عشق باید پا درمیونی کنه ............................. تا آدم احساس جوونی کنه !!!!!!
شما ها رو نمیدونم ولی منکه هنوز همون نوجوونی که بودم هستم ، خواهم بود !!!!!!
ببخشید ، روم به دیفال !!! قرار بود پست بدون عکس نباشه ، برای همین این پست بعد از 48 ساعت خود بخود !!!!!!!!! پاک میشه .
این هم چندعکس از من و برادرم؛ حدود 10 سال پیش

ایتالیا؛ ونیز
(سمت راستی منم)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کلیسای واتیکان؛ کلیسای اصلی کاتولیک ها
(سمت چپی منم)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فرانسه؛ پاریس؛ کاخ ورسای
(سمت چپی منم)

Khansariha (8)
آ سيد امير حسين سفر بي خطر ان شاءالله آمريكا هم بري ولي از عكس هاي امروزي و اين ور آب هم بذاري ممنون مي شم
رضاجان اینور آبیا همش شطرنجیه دوستان ایراد میگیرن...
سلام Khansariha (8)
کوچیک همه دوستان رضا قدیمی هستم 31 ساله Khansariha (8)

سلام رفقا منم چند تا عکس دارم میذارم البته بگم کیفیت عکسا خیلی پایین هست اینا هرکدومو یه جا بادوربین گوشیای عهدتیرکمون گرفتم فعلا برای خالی نبودن عریضه میذارم تا بعد بنابراین از دوستان برای کیفیت بد عکسها معذرت میخوام همچنین برای قیافه نکره خودم خخخ
این مال زمانی هست که کفتربازی میکردم خخخ
[تصویر: 13899734001.jpg]
این برای دوسال پیش هست باشگاه میرفتم ولش کردم الان دوباره میرم درضمن باشکاه پایین شهر هست نگین چرااینجوری خخخ
[تصویر: 13899734002.jpg]
دوران جاهلیت خخخ یه روز دعوا نمیکردم روزم شب نمیشد
[تصویر: 13899734004.jpg]
اینم مال عید امسال هست ایستگاه قطار ولایت هست
[تصویر: 13899734003.jpg]
مخلصیمKhansariha (8)
یاعلیKhansariha (256)
[تصویر: 13899765501.jpg][تصویر: 13899765502.jpg]
[تصویر: 13899895691.jpg]

سلام دوستان.شهاب هستم 27 سالمه...از تهران... Khansariha (8) عاشق شکار و طبیعت... ارادتمند همه شما
سلام.آقا پدرام اینجا ترکیه هست؟؟؟؟؟به هر حال خوووووووشا به حالت.لطف کن یه قیمت از سلاح های شکاری و بادی توی تاپیک مربوطه بذار.Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
سلام خدمت تمام دوستان
مهدی هستم 29 ساله از گیلان - بندر کیاشهر Khansariha (256)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
لینک مرجع