انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: عکس اعضای سایت
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
(2015-06-23 10:39 AM)Aminbaz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مخلص همه دوستان

امين جان ماهم مخلص شما ايم ورودت و اولين پستت رو تبريك ميگم
به عنوان توصيه كاربردي براي حضورت به عنوان تاپيك دقت بيشتري بفرمايدKhansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منتظر ديدن روي ماهت هستيم
عکس هفته پیش در ماسال گیلان:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میثم جان دادا Khansariha (8)
میبینی گردش چقدر رو ادم تاثیر میذاره حتی عکس اواتورش جوان تر شد . بزنم به تخته خخخخخخ Khansariha (127)
اين عكس حقيرهستش تو روستاي ييلاقي چينو از توابع علي آبادكتول درخدمت شمادوستان هستم...!

Sent from my iPhone using Tapatalk
[تصویر: 56762b5e42c1582e50bad2b19fc0ca1d.jpg]

[تصویر: a79096bf92104d7f54f6afd98e66fc9c.jpg]

هم استانی خوش آمدید، علی آباد کتول گلستان !؟
بله عزيز بزرگوار

آقاصادق شما براي كدام بهشت گلستان هستين؟

ارادتمند همه دوستان رضا هستم از اهوازKhansariha (48)

[تصویر: 9k0xyh06dm3encujoj.jpg]
غلامی جان لول تفنگو همیشه به طرف اسمان // من نه خخخخخخ اسمانی که ابر وخورشید داره بگیر نه بطرف پای خودتون یا دیگران /جسارت بنده رو ببخشد /( دم اهالی انجمن همیشه گرم باد )
فدات شم هیچ‌وقت اسلحه پر رو نگون فنگ نمیگیرم
[تصویر: 7f6dfe46066c501abace0ae73eb6ebb2.jpg]

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
لینک مرجع