انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: عکس اعضای سایت
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
جناب hobareh اولا به انجمن صمیمی ایران ایر رایفل خوش امدید. ثانیا عکس های بسیار زیبایی گذاشته اید.
انتخاب مناسبی برای رنگ لباس نسبت به طبیعت اطراف داشته اید . فیگور سلاحتان مناسب و انگشت روی ماشه نیست. ولی چند نکته:
1- هرگز از دوربین تفنگ برای دیدن مناظر استفاده نکنید (البته این عکس که برای یادگاری بوده است واحتمالا منطقه بی خطر را قراول رفته اید)
2- یک عکس تمام رخ هم صمیمیت شما و سایر دوستان را می افزاید.
3-عکس با سلاح در حالت غیر قراول نوستالژیک تر و زیبا تراست
ممنون دوست عزيز فرمايشات شما بسيار زيبا و متن وكاملأ صحيح است،حقيقتأ در٣١شهريور رزمايشي در زمينهاي اطراف برگزار كرديم،اين عكس رو درحالي كه داشتم نحويه آموزش ايستاده براي رو دست تير زدن رو براي دوستان ميگفتم يكي از عزيزان بسيجي چنين عكسي رو از بنده گرفت.

Sent from my iPhone using Tapatalk
[تصویر: 143342a91330ffd1500940e9e4aefdb7.jpg]

حسین حقیقی
دمت گرم جناب حقیقی ....... اون عکسی هم که در تاپیک عکاسی دوستان گذاشته بودید (پست 2717) خیلی خوب و عالی بود...... ان شاءلله همیشه سالم و خوش و سربلند و پیروز باشید.........Khansariha (8)
ممنون دوست عزیز و گرامی نظر لطف شما نسبت به بنده است.منم ارزوی سرفرازی و تندرستی شما رو دارم.

حسین حقیقی
[تصویر: 59e8672ccf377de59796555860a83c99.jpg]

فرستاده شده از SM-J700Hِ من با Tapatalk

فزراد رجبی از زنجان به همرا برادرم.....کوچیک همه شکارچیا.....[SMILING FACE WITH OPEN MOUTH AND TIGHTLY-CLOSED EYES]

فرستاده شده از SM-J700Hِ من با Tapatalk
[تصویر: 1348.jpg]

جریان این تاریخ عضویت چیه؟
سلام دوستان عزیزKhansariha (8)Khansariha (8)احتمالا تاریخ تولد ایشان است که اشتباهی تاریخ عضویت درج شدهKhansariha (8)Khansariha (8)باتشکر
با سلام، بنده در تاریخ اسفند ماه 93عضو این سایت شدم که بدلیل مشکلات فنی از سوی سایت تاریخ اشتباه ثبت شد، و این عدد تاریخ تولد بنده نیست.

حسین حقیقی
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
لینک مرجع