انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی ماشه جدید دیانا t06
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
سلام
خوبید

چرا دیانا 35 خانهاش به صورت شیاره اما تفنگهای دیگهبرجستست
(2012-01-25 01:33 PM)ALIANA-54-T06 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-01-25 01:14 PM)saaedj نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
کسی هست 1 کمک به ما کنه
سلام دوست گرامی Khansariha (8)
چه کمکی ، ماشه ای ؟ Khansariha (214)

(2012-01-28 02:33 PM)saaedj نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
خوبید

چرا دیانا 35 خانهاش به صورت شیاره اما تفنگهای دیگهبرجستست
سلام خوبیم
دوست من این تاپیک مخصوص موضوعات مرتبط با ماشه T06 هست و سئوال شما مربوط به بحث خانهای دیانا ؟!
البته خلاصه جواب شما اینه که اکثر خانهای تفنگهای معروف و اصلی اینطوریند یعنی خانها شیاری اند و گود هستند شاید بشود گفت همه دیانا ها هم همینطورند (البته چندتائی استثنا دارند مثل 350 مشکوک به تقلبی استاد خودمون آقا جاوید) اگر باز مطلب بیشتری در خصوص خانها میخواهید بدانید و سئوالی هست در این تاپیک برید و مطرح کنید .
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها میخوام یه سوال بپرسم از اونا که با دو نو ماشه کار کردند این که در کل کدوم رو برتر میدونید کاری به تبلیغات شرکت دیانا یا این که تی 6 جدید تره ندارم نظر تجربی خودتون رو میخوام به نظر من ماشه تی 5 خیلی حساستر و نواخت بهتری داشت اما تی 6 به خوبی اون نیست اونقدر حساس نمیشهKhansariha (8)
منم با شاهین موافقم به نظر من 05 حساس تر هست ولی 06 فلزی هست و مسلما طول عمر بالتری داره و اگه من باشم 06 میگیرم البته من با 54 ماشه 06 شلیک نکردم ولی با 45 ماشه 06 شلیک کردم که موقع شلیک احساس خوبی نداشتم
سلام دوستان. صفحه فلزی که در عکس مشخصه و مربوط به ضامن ماشه 06 دیانای 56 منه شکسته ایا کسی فابریک اونو سراغ داره . البته جوش ارگون زدم ولی دوست دارم قطعه اصلیش باشه. کسی داشت خبر بده
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باید دقت کنی که نشکنه حتما یه جوری غفلت کردی که اینجور شده چون من 54 و 56 دارم تا حالا با هیچ کدومش مشکلی نداشتم
اگر رفتم مغازه میپرسم شیراز همه چی گیر میاد اما با قیمت های مریخی
سلام دوستان من یه سالی هست که یه مگنوم 350خریدم.ولی چون ادم فضولی هستم چندین بار بازو بستش کردم که نتیجش شکستن ضامن ماشه و خراب شدن ماشش بود.البته الان یه جورایی خودم سرهمش کردم ولی باهاش حال نمیکنم.چند باری تو ایی تاپیک پیقام گذاشتم واسه خرید یه ماشهt06فابریک ولی کسی جواب نداده به شرکت سیمس هم زنگ زدم اوناهم جواب درست حسابی ندادن.اگه هر کدوم از برو بچ جایی میشناسه که ماشهt06فلزی میفروشن آدرس بده .البته من در شهرمقدس مشهد هستم اگه جایی هست که میتونن واسم پست کنن به من بگین.حتما حرم امام رضا(ع)رفتم یه زیارت مشت به نیابتتون انجام میدم.این هم ادرس میلمehsan058@yahoo.comمتشکرم
من فکر کنم فروشگاه ساحل تو فردوسی،پاساژ صدا و سیما پک کاملش رو داشت.حالا چند بده نمی دونم.Khansariha (226)
سلام
کسیمیتونه یک راهنمایی خوب برای تنظیم ماشه 06 دیانا بزاره ؟ نحوه تنظیم و اینکه کدوم پیچ باشه؟ با عکس هم باشه گویاتره؟
دوست عزیز ماشه تی 6 کلا 3 تا پیچ تنظیم داره که دوتاش روی خود برگه ماشه هست و یکی دیگه پشت ماشه
از سمت قنداق به سمت لوله اول یه پیچ پشت ماشه هست که اگر سفت بشه فنری که ماشه رو به سمت جلو نگه میداره قوی تر میشه و در واقع فنر نیروی برگشتن ماشه رو کنترول میکنه
بعدی یه پیچ کوچیکه که تا عمق ماشه پیش میره و بین دوتا پیچ دیگست که هرچه قدر اون پیچ رو سفت تر کنید ماشه سفت تر عمل میکنه در واقع پیچ تنظیم حساسیت ماشه هست

پیچ بعدی هم درست نمیدونم برای خودم هم مرموزه در کل میش گفت کارش مثل پیچ وسطی هست و اگه شل بشه ماشه لق میزنه فکر کنم اینو که خلاصی ماشه چه قدر باشه رو کنترول میکنهKhansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
لینک مرجع