انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی ماشه جدید دیانا t06
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
احسان جان عکس از ماشه شکسته لطفا" بگذارید تا راهنمایتون کنم .
عرض به خدمت با سعادت شما ماشه سالمه!یکی ضامنش شکسته و نگه دارنده ماشه از داخل!عکس بگیرم چیزیرو نشون نمیده.الانم سلاح کار میکنه.فقط به ضامن نمیشه و وقتی هم مسلحه ماشه لق میزنه که اونم با اضافه کردن یه قطعه فلزی پشت ماشه درست شده فقط میخوام سلاح رو به حالت فابریک اولش در بیارم!Khansariha (48) ندارین جاییرو که کل ماشهt06 رو بفروشن؟
(2012-01-10 07:44 AM)ehsan058 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عرض به خدمت با سعادت شما ماشه سالمه!یکی ضامنش شکسته و نگه دارنده ماشه از داخل!عکس بگیرم چیزیرو نشون نمیده.الانم سلاح کار میکنه.فقط به ضامن نمیشه و وقتی هم مسلحه ماشه لق میزنه که اونم با اضافه کردن یه قطعه فلزی پشت ماشه درست شده فقط میخوام سلاح رو به حالت فابریک اولش در بیارم!Khansariha (48) ندارین جاییرو که کل ماشهt06 رو بفروشن؟
دوست من خ فردوسي پاساژ صداوسيما مغازه ساحل ماشه t06 را كامل دارند
علی جان اگه بخوای ماشه05 رو با ماشه 06 تعویض کنی دیگه باید چه قسمت هایی عوض بشه؟
دوستان كسي قيمت ماشه فلزي ديانا 350 رو داره . يكي از دوستان ظاهرا مي خواسته شليك كنه كه ماشه شكسته . جايي پيدا ميشه . تو مشهد يكي گفته دارم و قيمت داده 35 هزار تومان .
(2012-01-10 12:57 PM)HALFMAN2010 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
علی جان اگه بخوای ماشه05 رو با ماشه 06 تعویض کنی دیگه باید چه قسمت هایی عوض بشه؟
احسان جان خيلي ساده هست كل دستگاه كامل با قبلي تعويض ميشه البته روكش يا كاور ضامن ندارند (مشكي رنگ و پلاستيكي) مال خودت را بايد بهش بندازيد .
اين دستگاه هاي ماشه T06 دقيقا مثل عكس زير هستند كه مغازه ساحل داشت يعني كامل و فكر كنم حدود 70 هزاري قيمت گفته بود(البته موضوع مال 6 ماه پيشه )
[تصویر: umruestsatzt06gr_2_1jpg.jpg]
آخه توی 01 انتهای پیستون هم فرق می کرد منم فکر کردم 06 هم شاید با 05 فرق کنهKhansariha (48)Khansariha (8)Khansariha (8)
(2012-01-10 05:11 PM)HALFMAN2010 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آخه توی 01 انتهای پیستون هم فرق می کرد منم فکر کردم 06 هم شاید با 05 فرق کنهKhansariha (48)Khansariha (8)Khansariha (8)
آره احسان جان دسته پيستون سري T01 كلا فرق ميكنند (سر تخت دارند) Khansariha (8)
سلام دوستان
کسی هست 1 کمک به ما کنه
(2012-01-25 01:14 PM)saaedj نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
کسی هست 1 کمک به ما کنه
سلام دوست گرامی Khansariha (8)
چه کمکی ، ماشه ای ؟ Khansariha (214)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
لینک مرجع