انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی ماشه جدید دیانا t06
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
به فارسی توی گوگل بنویس پیکوفایل عکس را در انجا دانلود کن بعد همان نوشته را در اینجا کپی پیست کن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست خوب عکس تفنگ خود را میبایستی در تاپیک معرفی دیانا مگنوم 350 میگذاشتی.و این عکسهارا پاک نمایی و دران تاپیک قرار بدهی.
سلام بر دوستان
کسی نحوه صحیح قرار دادن این دو واشر رو توی ماشه t05 نمیدونه؟عکس اولی یا دومی؟
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
دوم
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
دوست عزیز دقت کنید یه سرش به صورت حلالی هست که باید به طرف روکش پلاستیکی قرار بگیرهKhansariha (8)
این رو خودم میدونستم ولی واشر دومی رو چه جوری بذارم قسمت حاشیه دار رو به کدوم طرف باشه؟
مرسی شاهین جون از جوابت
(2011-12-15 09:24 PM)HALFMAN2010 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این رو خودم میدونستم ولی واشر دومی رو چه جوری بذارم قسمت حاشیه دار رو به کدوم طرف باشه؟
مرسی شاهین جون از جوابت
احسان جان این تصویر نحوه چیدمان ماشه t05 را نشان میده Khansariha (256)
[تصویر: T05.png]
قطعه 105 قسمت شیاردار باید رو به جلو باشه یا عقب؟
(2011-12-16 07:25 AM)HALFMAN2010 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قطعه 105 قسمت شیاردار باید رو به جلو باشه یا عقب؟
احتمالا رو به عقب میافته (طبق عکس میگم )
ولی دو روش برای اینجور تشخیصها وجود دارد اول از اثر سایش و یا تغیر رنگ قسمتهای از قطعه نحوه تماس و کارکردش را با قطعات مجاور میتوان یافت و دوم با قرار دادن هر دو طریق کارکردش را تست کرد بلطبع اونی که روانتر و صحیح تر عمل میکنه مناسبتر هست .
ولی باز میگم روش اول ساده تر و مطمئن تر است کمی به ظرافتهای اثرات روی قطعه دقت کنید مخصوصا اثرات گردی افتاده روی قطعه . Khansariha (214)
بنظر این عکس سمت راستی رو به عقب دستگاه ماشه میافته و عکس دست چپی رو به جلو قرار میگیرد
(خطوط دایره و خط راست افتاده در بالا عکس راست و همینطور دایره بزرگتر بر روی پشت راحت قابل تشخیصه و بشما کمک میکند )
[تصویر: ynq2c9g2j8ol0b0q1zh2.jpg][تصویر: 14d4hngmwx2k8i3bdy.jpg]
سلام دوستان.من یک مگنوم350 دارم که ماشهt06داره .ضامنش شکسته و یه سرش کردم! بعد هم یه تیکه از ماشه شکست و ماشه ول شد البته شلیک میکنه ولی وقتی سلاح مسلح ماشه لغ میزنه.میخواستم ببینم کل ماشهt06جای پیدا میشه که بخرم من ساکن مشهد هستم،اینجا که پیدا نمیشه. هر که واسم پیدا کنه یهKhansariha (96)Khansariha (96)Khansariha (96)زیارت مخصوص به نیابتش میرم حرم امام رضا(ع)(96):
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
لینک مرجع