انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های ایلام
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
باسلام،ممنون آقارضا
منم سلام دارم خدمت شما Khansariha (8)Khansariha (8)
خواهش میکنم داداش ، این کمترین کاری هستش که میتونم انجام بدم
منتظر تاپیک های جدیدتون هستیم.
آقا رضا این دو تا لینک صدای کبک همون دوتاست که تو تاپیک شکارکبک گذاشته بودی یا پارتی بازی کردی اینا جدیده و واسه همشهریات اختصاصی گذاشتی ی ی ی ی ؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!.............Khansariha (219)
سلام / همه واسه ما مثل همشهری عزیز هستین داداش Khansariha (8)

نه همون لینک کبکهای تاپیک شکار کبک هستش
میدونم داداش خواستم باین بهانه سلامی عرض کنم..
حالا از این صداها خودت استفاده کردی ؟؟؟
آره ، همیشه از این صداها همرام هستش و با اسپیکر پخششون میکنم

اگه موقع پخش صدا استتار کنی مخصوصا اگه یه چیزی شبیه کومه درست کنی و کبکها نبیننت میتونی کبکهارو تا حدود 100 متری خودت بکشونی ، خودم تا 5 متری خودم کبک کشوندم نزدیک ولی خیلی نزدیک بود از دستم فرار کرد

اول استتار کن بعد صدارو پخش کن تا کبکها واسه بررسی صدا بیان نزدیکت
ای ولله/البته من که خیلی ساله دیگه پرنده نمیرم ولی گفتم اگه شما از این صداها جواب گرفتی بریزم تو فلش واسه پسرعموم که اونم مث شما عاشق شکار کبکه...
ممنونم.Khansariha (8)
دوستان واقعا دم همتون گرم که نمیزارید این تاپیک خاک بخوره به خدا وقتی میام اینجا میبینم اینجوری شلوغه واقعا خوشحال میشمKhansariha (8)
و تشکر میکنم از همه اونایی که به این تاپیک سر میزننKhansariha (8)
یا علی.
کرال مگنوم عزیز منطقه شما جزو زیباترین طبیعت ایران زمینه و بکرترین شکارگاه ها رو در خودش جا داده / باطبع بچه های اونجا هم اکثرا عاشق شکار و طبیعت/ مرام و معرفت کرد ها م که بر هیچ ایرانی پوشیده نیست...
دم بچه های ایلام گررررررررررررررررررررررررررررررم........
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
لینک مرجع