انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های ایلام
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
سلام آقا رضا اول که بسلامتی بری سربازی وبا خوشی تمامکنی وبرگردی به آغوش گرم خانواده ودوم اگر غیبت موجه باشه هیچ موردی نداره نهایتش میتونی نامه یا چیزی از دانشگاه ببری که درست دیرتر تنوم شده و مشکل حل میشه.
حالا چرا غیبت ؟؟؟!!!!! تو میخواستی بری خب سر وقتش میرفتی !! آموزشی ت هم تو هوای معتدل میفتاد!!!
حالا که نرفتی / بیخیال / ولی بیشتر غیبت نکن / هرچی زودتر بری زودتر برمیگردی و از زندگیت کمتر عقب میفتی/ خدمت بنظر من واسه پسرها واجب ه واجبه! حالا هر چی زودتر بری زودتر به زندگیت جهت میدی ...
تا اونجایی که من میدونم اینجور غیبتها سه ماه اضافه داره که معمولا بخشیده میشه و میره پی کارش پس چیز مهمی نیست که بخوای نگرانش باشی / مهم اینه که حالاکه باین درک رسیدی که بری خدمت هرچه زودتر اقدام کنی بهتره.
برو بسلامت / موفق باشی/ حالا روزی که خواستی اعزام بشی یه خبر بده ... قربانت.Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
ممنون از همه بابت راهنمایی هاتون Khansariha (8)Khansariha (8)
طوری که از نظام وظیفه پرسیدم و تو سایتها و اخبار اعلام شده اگه تا 22 بهمن اعزام بشم مشمول طرح بخشیدگی غیبت میشم

قبل اعزام جهت عرض ادب و خداحافظی خدمت میرسم Khansariha (8)
الــــلــــــه اکـــــــــــــــبر الــــلــــــه اکـــــــــــــــبر الــــلــــــه اکـــــــــــــــبر

سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را به همه تبریک عرض میکنم
سلـــام خدمت همه Khansariha (256) Khansariha (8)

دیدم تاپیک خوابیده ، گفتم چندتا آهنگ کردی بذارم شاید دوستان گرامی خوششون اومد Khansariha (35)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همه شو گرفتم آقا رضا/ دمت گرم.Khansariha (48)
لری هم داره توش / خیلی باحاله/ ایولله....Khansariha (48)Khansariha (256)Khansariha (8)
قابلی نداره آقا رضای گل

خوشحال شدم خوشتون اومد Khansariha (8)
دستت درد نکنه اقا رضا
سلام خدمت جناب علیزاده Khansariha (8)

خواهش کم ، لطف دیری ...
درودKhansariha (8)
رضاجان دستت دردنکنه خیلی عالی بودKhansariha (8)
ارادتKhansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
لینک مرجع