انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های ایلام
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
کو چیکتم آقا یحیی Khansariha (8) نفرمایید کاری نکردم ، خوشحال شدم خوشتون اومد Khansariha (256)
ترانه های درخواستی کردی و لری با رضامسی ...!!!! Khansariha (17)
میگم بدم نیست یه تاپیک باشه با نام آهنگ های بومی و محلی سراسر ایران (با پایه ی طبیعت و شکار و تفنگ و جنگ و ...) و چون معمولا ترانه های محلی تماما مجاز هم هستن و محتوای بیهوده و چرت و پرت هم ندارن از این نظر هم مشکلی نباید باشه...
بنظرم چون تعداد این گونه ترانه ها سمت کردستان و لرستان زیاده بچه های این تاپیک پیش قدم بشن بهتره.
با مدیران محترم هم مشورتی بکنین شاید عملی شد...
در هرحال تشکر.
با سلام Khansariha (8) Khansariha (256)

داخل شهر ایلام برف شروع به باریدن کرده و خوشبختانه داره شدیدتر هم میشه ولی روی کوهها کاملا سفید شدن Khansariha (219)Khansariha (219)
خوش بحالتون اقارضا ابدانان همش خاک قرمزه یکم بارون بارید شد گل و دیشب هم برق نداشتیم.
همین ایلام هم تا دیروز خاک شدید بود ، حتی چندروز پیش ساعت شروع کار اداری با 2 ساعت تاخیر بود

ولی خوشبختانه برف داره شدید وشدیدتر میشه ، ماشینا رفتن زیر برف ، انشاءالله اونجا هم شاهد بارش رحمت الهی باشیم
چندتا عکس گرفتم از برف

این مال همین الانه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این 1 ساعت قبل
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تازه شکر خدا داره الان هم میباره ، فک کنم حدود 10 - 15 سانت باشه
دوستان خوش بحالتون برف میباره دقیقادهلران سال 77 یک بار برف بارید اونم تا ساعت 8 صبح موند .
این 16 ساله برف به خودش ندیده شهرمونKhansariha (8)
اما شکر خدا دیشب باران خوبی بارید اونم نم نم و تا صبح ادامه داشت. الانم شروع شده تا ببیم خدا چه خواهدKhansariha (8)

اقا رضا به نظرم تاپیک زده نشه بهتره.
هر استانی داخل تاپیک خودش اهنگ قرار بده اخه حجم سایت خیلی زیاد میشه. و فکر نکنم مدیران اجازه بدن اخه همین جوریشم حجم سایت بالا رفته. و دوستان هرکی اهنگ درخواستی داره بگه من در خدمتش هستم اشنا خواننده زیاد دارمKhansariha (8)
یا علی
با سلام Khansariha (8)

آقا بهنام فک نکنم لینک آهنگی که مثلا بنده گذاشتم رو حجم سایت تاثیری داشته باشه

هرکی دوست داشت میتونه دانلود کنه ولی یه فایلی مثل عکس بله چون هردفعه که صفحه ای بخواد باز بشه حجمو میبره بالا

درست میگم ؟؟؟؟
اره اما به نظرم تاپیک باز شه بهتره من فکر چیزه دیگه ای رو میکنم که اگه باز نشه خیلی بهترهKhansariha (8)
یا علی.
سلام آقا بهنام آبدانان الان باد شدیده وبعضی وقتا دونه های بارون هم میاد دهلران چطوره.
سلام اقای علیزاده عزیزKhansariha (8)
دهلران باد شدید سردی میوزه که استخون های ادم به لرزه میاد هوا صاف صاف ستارها مثه چراغ قوه پلیسی چشمک میزنن خخخخKhansariha (8)
یا علی
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
لینک مرجع