انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی ساچمه های جدید گامو
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
بنظر منم هم ساچمه ایده الی برای محصولات فنری بالای 20 ژوله .
به نظر شما ساچمه ts 22 واسه تفنگای فنری مناسبه یا زیادی سنگینه ؟
مثلا تفنگای خانواده گامو که حدودا 20j قدرت دارن
(2011-09-25 06:24 AM)whisperman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مثلا تفنگای خانواده گامو که حدودا 20j قدرت دارن

به نظر من واسه مدلهای قوی تر گامو مثل socom1250 و hanter1250 کاملن مناسبه.
نظرتون در مورد gamo magnom چیه؟
از نظر نفوذ که از پرو مگنوم و پرو هانتر کمتره ولی دقتشو تست دقیق نگرفتم

کسی تا حالا با بقیه ساچمه های گامو مقایسه کرده؟
گروپ خوبی میده؟
[تصویر: images?q=tbn:ANd9GcQzq2RFvvxzjizT7GP3gpa...YVZc31Bu6q]
اين ساچمه ها نسبت به پرومگنومها دقت كمتري دارند و به نظر من زياد مناسب نيستند. اگر دقت كنيد دامنه اين ساچمه ها نازكه و معمولا خيلي زود دفرمه ميشه و دقت لازم رو نداره. در كل ساچمه هاي پرومگنوم بهتر از اينهاست.
با احترام به نظر آقای نظری این مگنومها برای من خیلی بهتر از پرو مگنوم بوده.البته طبیعیه که هر تفنگی یه الگوی خاص خودش رو داره و با یه ساچمه بهتر کار می کنه مثلا پرو مگنوم(البته قذیمی هاش) رو شادو 1000 که داشتم خوب جواب می داد یا دیابلو که خیلی از دوستان ازش راضین من نتونستم باهاش کنار بیام.
whisperman عزیز بهتره خودت دو سه تا گروپ تو فاصله های مختلف باهاش بگیری ببینی چطوره.Khansariha (48)
با سلام خدمت دوستان عزیز
میخواستم بگم که ساچمه های گامو درجه 1و2 دارند که من خودم از نظر ظاهری فرقی در اونا ندیدم فقط اینو بگم که درجه 1 معلوم نیست ساخت کجا باشه و ساچمه درجه 2 ساخت پاکستان میباشد من این مورد را در بندر گناوه که کارتن عمده پرومگنوم را دیدم روش نوشته شده بود پاکستان و بیشتر ساچمه های پرومگنوم موجود در بازار اسپانیایی نیستند.
همیشه برای خرید ساچمه پرومگنوم اول ساچمه را تست کنید بعد اگه دقیق بود یه باکسشو بخرید.Khansariha (256)
محسن جان اتفاقا از نظر ظاهری هم فرق دارن پرومگنوم های درجه یک تو همون نظر اول پرداختش با نوع نا مرغوب کاملا تفاوت داره. خیلی متقارن تر و روشنتر از اون نوع درجه دو هستن. اگه دو تاشون رو کنار هم بذاری کاملا فرق دارن.من فکر کنم درجه یکش تو ایران چینی باشه.احتمالا ساچمه های گامو هیچ کدوم اسپانیایی نیستن شاید پرو هانتر که خیلی وقته نایاب شده از اسپانیا می اومد.
پرومگنوم با وزن 15.43 دارای بالستیک و دقت بهتر نسبت به مگنوم 15.89 گرینی میباشد.
پرو مگنوم بخاطر وزن کمتر به نسبت مگنوم دارای سرعت بیشتر و انرژی کمتر است و برای شکار کوچک مناسب میباشد ولی برای شکار بزرگتر در فاصله زیر 30 متر مگنوم بیشتر توصیه می شود.
کلا ساچمه های نوک گرد از دقت بیشتری نسبت به نوک تیزها برخوردارند.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
لینک مرجع