انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی ساچمه های جدید گامو
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
اسماعیل جان
مربوط به اسلحه خاصی نمیشه آزمایشات کمپانی گامو این نتایج رو گرفته که البته عجیبترین قسمتش اونجاست که در 30 متری انرژی و نفوذ مگنوم رو از پرومگنوم بیشتر دونسته ! (جل الخالق)
(2011-02-10 02:16 AM)Cz452 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
جلال جان شما شخصا چه ساچمه اي رو واسه at44 استفاده ميكني
وقيمتش چنده؟

با وجود اینکه شما از اقا جلال پرسیدی و پاسخ ایشون هم محفوظ هست اما خود من بیشتر از پرو مگنوم گامو استفاده میکنم.چون هم راحت تر گیر میاد هم توسط نرم افزار ضریب بالستیک و نمودار افت تیر رو دراوردم و چون دوربینم هم میلددات دار هست به راحتی در فواصل مختلف نتیجه خوبی میگیرم.اما TS-22 گامو هم خوبه.به طور کلی تو پی سی پی ها هرچی ساچمه سنگین تر باشه جواب بهتری از اون میگیری.
دوباره سلام به همگی
صبح تیراژه بودم
تیرهای راکت و طلایی و اکسپندر (که نوکش به تیزی تبلیغش در سایت گامو نیست) رو هر بسته 8 هزار تومن و پرومگنوم هم 4 هزار خریدم (گفتم شاید آخرین وضعیت قیمتها بدرد دوستان بخوره)
[تصویر: 11873620494d53ad8240a98.jpg]

[تصویر: 15751743284d53addede52a.jpg]

[تصویر: 14320592054d53aec87b87d.jpg]

راستی هانتر 1250 که روش قیمت 625 هزار تومن خورده بود رو 500 هزار تومن میفروخت (قابل توجه علاقه مندان این سلاح)
دوست عزیز اون 1250 که میگی قیمت روش 625 بوده همراه با دوربین و پایه دوربینش بود و 500 قیمت بدون اونهاست
یه چیز جالب در مورد اون جدول ساچمه های گامو:
ts22با انرژی اولیه 24 بعد از 30 متر 13 ژول داره
ts10با انرژی اولیه 23 بعد از 30 متر 15 ژول داره
میبینین که وقتی بالستیک خوب باشه 4.5 میتونه از 5.5 بهتر باشه به خاطر سطح کمتر.
سلام.
ساچمه اکسپندر دقت خوبی نداره ولی قدرت و نفوذ فوق العاده ای داره من خودم استفاده کردم.
در جواب اقا ارش هم باید عرض کنم که من خودم اول باراکودا و در زمانی که باراکودا نباشه پرو هانتر چون دقت بسیار بالایی داره به خاطر طراحیش.فعلا هم تی اس 22 گیرم اومده البته هنوز به صورت دقیق بررسی نکردم قبلا یه تعدادی شلیک کرده بودم که از دقتش خیلی راضی نبودم.ان شا اله بررسی میکنم و میذارم تو سایت.
اما من پیشنهادم به همه باراکودا و پرو هانتر هست.
یا علی
(2011-02-10 09:41 PM)mehrshad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه چیز جالب در مورد اون جدول ساچمه های گامو:
ts22با انرژی اولیه 24 بعد از 30 متر 13 ژول داره
ts10با انرژی اولیه 23 بعد از 30 متر 15 ژول داره
میبینین که وقتی بالستیک خوب باشه 4.5 میتونه از 5.5 بهتر باشه به خاطر سطح کمتر.
مهرشاد جان منهم این جدول رو چند ماه پیش دیدم و میخواستم بذارم تو سایت بدلیل یه سری مطالبکه برام ابهام داشت صبر کردم
مثلا ts22 رو با وزن 22 گرین و سرعت اولیه 220 m/s گفته 24 ژول درصورتیکه به نظرم بایدید برای 24 ژول انرزی سرعتش 185 m/s باید باشه
در صورتیکه برای پروهانتر کالیبر 5.5 با وزن 15.4 گرین انرژی بدرستی 21.22 ژول محاسبه شده
حالا اگه ساچمه های مختلف رو در کالیبر 4.5 و 5.5 با هم مقایسه کنید تناقضات در انرژی بیان شده بیشتر میشه

(2011-02-10 09:52 PM)airking نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.
ساچمه اکسپندر دقت خوبی نداره ولی قدرت و نفوذ فوق العاده ای داره من خودم استفاده کردم.
در جواب اقا ارش هم باید عرض کنم که من خودم اول باراکودا و در زمانی که باراکودا نباشه پرو هانتر چون دقت بسیار بالایی داره به خاطر طراحیش.فعلا هم تی اس 22 گیرم اومده البته هنوز به صورت دقیق بررسی نکردم قبلا یه تعدادی شلیک کرده بودم که از دقتش خیلی راضی نبودم.ان شا اله بررسی میکنم و میذارم تو سایت.
اما من پیشنهادم به همه باراکودا و پرو هانتر هست.
یا علی
جلال جان اکسپندر به خاطر طراحیش با هدف ایجاد بیشتریت تخریب تولید شده و با برخورد باهدف نوکش کاملا شکفته میشه و جراحت شدید در شکار ایجاد میکنه و البته همنطور که شما گفتید دقتش پایینه
در خصوص پروهانتر 5.5 :) کاملا موافقم دقتش خیلی خوبه
البته زمینش تو بازار کمه فقط یکی دوتا مغازه دارند بقیه بیشتر پرو مگنوم دارند
دوست من که اسمت رو هم نمیدونم.تیر طلایی یا همون pba رو من استفاده کردم.تا 10 متر تخریب بالایی داره اما بعد از اون دیگه نتونستم چیزی باهاش بزنم چون اصلا دقیق نیست.
آقا میلاد من کوچیک شما علی هستم
با تجربه خودت فکر میکنی دقیقترین تیر بجز پرو مچ (که مناسب شکار نیست ) چه تیریه؟
من با تیر پرومگنوم از حدودا 50 تا 55 متری کبوتر زدم و هیچ مشکلی از لحاظ دقت با این تیر ندارم ولی دوستان میگن اصلا دقیق نیست !!!
والا علی اقا من خودم بهترین تیر رو پرو مگنوم میدونم.اون کلاغی هم که در 110 متری زدم با پرو مگنوم بود که البته با اینکه نمرد اما تیر بهش برخورد کرد.جدیدا کیفیت پرو مگنومها پایین امده و وقتی در قوطی رو باز میکنی میبینی خیلیهاشون کجو کله هستن از قسمت انتهایی.البته من دونوع بسته بندی برای پرو مگنوم دیدم.یکی جعبش روش عکس چاپ شده و یکی عکس روش با برچسب چسبیده که خودم از مدل حک شده استفاده میکنم.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
لینک مرجع