انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: آشپزی با گوشت شکار حلال
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44
گوشت سینرو جدا کن استیکی بعد 2ساعت تو روغن بخوابون بعد با دنبه سیخ بگیرو کباب کن اونوقت ببین چه کبابی میشه.....درجه یک!
[quote='old.hunter' pid='214109' dateline='1415604885']
كبك رو بيشتر آب گوشتي در ميارن
ممنون دوست عزیز روش سوم رو امتحان می کنم تا ببینم چه می شهKhansariha (8)Khansariha (8)
Zba جان
يه روش ميگم شايد به دردت بخوره
كبوترو فقط پرش رو بكن بعد شكمش رو خالي كن خوب بشور
ديگ زودپز رو بزار رو گاز يه پياز متوسط + دو حبه سير ساتوري كن خيلي كم تفت بده
دو تا گوجه رو ريز ميكني ميريزي تو ظرف و دو تا سيب زميني متوسط رو 6 تيكه مي كني ميريزي تو ظرف
دو قاشق رب گوجه +ادويه كاري + فلفل قرمز مي زني كبوترا رو ميندازي تو ديگ زودپز و سه چهارم ديگ زود پز رو آب بريز درش رو ببند
آب بايد دو سانت روي سطح مواد رو بگيره
دو ساعت رو گاز يا دوساعت نيم رو پيك نيك
بعد از زماني كه عرض كردم ديگ زود پز رو با فشار دادن پيستون هواي داخلش رو خالي مي كني و درش رو باز مي كني و آب ليمو و نمك رو اضافه مي كني
قول ميدم با يه حركت ساده گوشت كبوتر از استخوان جدا بشه
البته اون موقع كه درست مي كردم كله كبوترم پاك مي كردم مينداختم تو ديگ زودپز
فقط حتما از ديگ زودپز استفاده كن تا اونطور كه مي خوايي در بياد و لاغير
ضمنا دوست عزيزي كه دكتر تغذيه بود مي گفت آب اين خوراك پر از كلسيومه
نوش جان Khansariha (8)
آقایون چاکر همتون هستم.
انشالله میرم شکار و یه این دو روش کبوتر میپزم و کباب میکنم.
خیلی ممنون.Khansariha (8)
سلام دوستان سرآشپز
ی سوال ببخشید که ایجا میپرسم.
چنگر حلال يا حرام اگه حلاله روش پخت يا کباب رو دوستاني که استفادکردن برام بنويسند.
(2014-11-14 12:17 PM)amirz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان سرآشپز
ی سوال ببخشید که ایجا میپرسم.
چنگر حلال يا حرام اگه حلاله روش پخت يا کباب رو دوستاني که استفادکردن برام بنويسند.
دوست عزیز
سر آشبز رو خوب اومدی ببین میتونی کار دست ما بدی خخخ
تا حالا شبه ای برای حلیت چنگر نبوده !
گوشت چنگر تیره رنگ هست و برای کباب زیاد مناسب نیست معمولآ خورشتی اش میکنن و در اینصورت بسیار لذیذ میشه
خصوصآ فسنجان و واویشکا (نوعی غذای شمالی با قطعاتی از گوشت شکار که با پیاز قرمز ریز شده و ادویه تفت داده و در پایان بهش آب انار ترش و یا دون انار اضافه میشه)
آموزش پخت پای کبوتر توسط عمو Ted Khansariha (214)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان معمولا گوشت شکارهایی که همه جایی نیست بصورت ابگوشت تنگ اب (کم اب) خوب میشه ؛
گوشت با پیاز فراوان تفت بدین و از زرد چوبه و فلفل هم غافل نباشین. گرد گوجه فرنگی خشک شده هم اگر ترش باشه هم همچنین و حبوبات هم هر کسی یه مقدار و یه مدل دوست داره. روش پختم همه بلدن دیگه و با نون محلی خشکه عالی میشه مخصوصا روی ذغال پخته بشه و مزه دودی بده. یه دوغ محلی با سبزی خشک قاطی شده هم دیگه به به. حالا کبک یا تیهو یا کبوتر یا و یا و یا و ازهمه بهتر سلطان بزرگ کوه و دامنه قوچ و کل ;;وای اقایون من بیابان خونم پایین افتاد و داره نم بارونم میزنه به خدا قسم اگه پایه داشتم الان راه میوفتادم و یه ساعت دیگه تو کلبه بودم. وای بیابون واااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای بیابون
حالا هی دهن ملت رو آب بندازین .... فکر آخرتتون هم باشید بابا خخخخخخخخ
آبگوشت کبک و تیهو واقعا عالیه به نظر منم خیلی بهتر از کبابش میشه
مخصوصا کبک تقسیم به چهار کنی و با پیاز تفت بدی و بعد اب جوش بریزی و بعد نمک و فلفل و زردچوبه بریزی و بعد بزاری اروم اروم بجوشه روی ذغال و روی درشم یکم ذغال بزاری و بعد بزاری تا خوب به روغن بیوفته و ته بشینه و بعد نون محلی که زیر خاکستر پخته رو بکشی بجانش و بعد روحت زنده بشه و بشاش و بعد و بعد و بعد. البته تیهو خوشمزهتره یه کمی. فردا عصری دارم میرم کوه جاتون خالی پیشاپیش. از همونجا اگه انتن باشه بهتون سر میزنم.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44
لینک مرجع