انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: بچه های استان8(کرمون)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
(2013-08-14 11:33 PM)mik نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اسلحه فروشه می گفت به احتمال قوی 50 تا هست با این اوصاف ارزش گشتن به دنبالش هم نداره
حالا کسی ازدوستان یک آکار تمیز سراغ نداره ؟

سلام دوست من
به نظر من به اسلحه فروشی های شهرتون مراجعه کنید و بهشون بسپارید که برایتان پیدا کنند Khansariha (8)
باسلام
والا مراجعه کردم به اکثرشون ولی بعضیا که اصلا نمیشه باهاشون حرف بزنی و همه هم آکار اکبند داشتند و با این اوصاف که دیگه قبول نمی کنن و وقتی هم که اسم از اسلحه دولتی می بردی می گفتی ازشون barrett m107 می خوای والا ما به همون نخجیر یک هم اگر دولتی باشه راضی هستیم ولی وقتی آزاد می خوای بگیری باید یک چیز درست و حسابی بگیری.
فکر نکنم قیمت آکار به قول خودتون ترو تمیز خیلی کمتر از آکبندش باشه
چقدر بودجه دارید؟
کدام شهر هستید؟
با سلام
من کرمان هستم و تا شش الی هفت نومن هم بودجه ام هست ولی بستگی به سلاحش داره یک سلاحی می بینی سه تومن ولی گرونه یکی 15 ولی ارزونه بستگی به سلاحش داره
با سلام به دوستان گل کرمونی اقا ی پیشنهاد فصل شکار نزدیکه بیاید اگر دوست دارید ی قرار ملاقات بزاریم همگی جمع بشیم بریم شکار چطوره؟Khansariha (48)
باسلام
دوستان یک شکارگاه معرفی کنید که هم راهش نزدیک باشه و هم غنی باشه تا یک قرار اونجا بزاریم و به نظر من خیلی فکر خوبیه که یک قرار گروهی بزاریمKhansariha (256)
حسن جون 150 کیلومتر خوبه یا نه ؟
به به چه خبرهKhansariha (219)باسلام خدمت همه ی بچه های گل کرمون میبینم به تاپیک کم کم دارین صفا میدین دم همه گرم زنده باشین قرارشکارخیلی خوبه برین باهم حال کنین من که توغربت گیرافتادم ولی اگربشه حتما همراهتون میام. بچه راستی فصل پستا نزدیکه وپسته چینی خودتونو اماده کردین براجاوندکشیKhansariha (256)
(2013-08-31 07:08 PM)mozahem نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حسن جون 150 کیلومتر خوبه یا نه ؟

150تا که خیلی زیاده اگر قرار باشه یک کم دیگه میریم بریم اسفندقه معدن شکاره از کل و قوچ گرفته تا تیهو و کبک یکجایی باشه که همگی دوستانی که پایه هستند بیایند ولی من خودم فکر نکنم بیام چون فعلا ساچمه زنی را فروختم و فقط مگنوم را دارم ولی به حر حال بهتر است مشارکت دوستان بیشتر شود و نظر بدهند
سلام
دوستان کرمانی اخر هفته دارم میام کرمان اگه زاهدان کاری داشتید یا چیزی خواستید بگید.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
لینک مرجع