انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: بچه های استان8(کرمون)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
با سلام
عکس باز نمیشه ولی خیلی کار خوبی کردید که دوباره تاپیک را آپ کردید
نه عزیز مشکل داره منم تست کردم,باز نمیشه
ای بابا شانس ما رو نگاه کن اومدم حالی به تاپیک بدیم دوستان ی مشکلی الان اومدم عکی رو بزارم زمانی میزنی پیش نمایش ارسال ی گزینه ای میاد که نوشته choose file برای من دیگه نمیاد شما نمیدونید مشکلش چیه؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امیدوارم این یکی دیگه باز بشه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بله این یکی باز شد بسیار هم عالی بود Khansariha (256)
اخیش....خوب حالا دیگه اگر کسی به گرد من رسیدKhansariha (214)Khansariha (214)Khansariha (214)
به سوی پیشرفت تاپیک فقط دوستان هم همکاری کنندKhansariha (48)
این هم شکارگاه من باغی در سرچشمه دوستان اگر گذارشون هم اون طرف ها افتاد سر به ما هم بزنیدKhansariha (48)

با سلام
دوست من این باغ شکار چی داره؟به نظر نمی یاد که کبک یا کبوتر داشته باشه ولی فکر کنم معدن خرگوش باشه ولی حیف که خرگوش....
با سلام به تو دوست عزیز این باغ خیلی وسعت داره و من فقط دو عکس گذاشتم یک بخشش که پر از درخت بیده و جنگلی درست شده کبوتر جنگلی زیاده یک بخشش که چاه های قناته کفتر چاهی داره و ابخور های متعددی داره که کبک زیادند البته من کاری به کبک ها ندارم و به صورتی با ما رفیقند وقتی مارو میبینند با اون سرعت فرار نمیکنند و همین طور که خودت گفتی معدن خرگوش و موش هست البته کلاغ و کلاغ زاغی و.... زیاد هست انشاالله اگر اومدی خودت میبینیKhansariha (256)
این رو هم بگم تمام و کمال مال خودمونه و اجازه هز کاری رو داخلش داریم
با سلام
پس برای خودش منطقه ی حفاظت شده ای هست انشالله اگر مسیرمون آن طرف ها خورد مزاحم میشیم
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
لینک مرجع