انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: بچه های استان8(کرمون)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
سلام دوستان کرمانی اگر امکانش هست ادرس یه جا تو کرمان بدید که جوش ارگون بزنند ممنون میشم

فرستاده شده از GT-I9192ِ من با Tapatalk
سلام
جاده تهران- بعد از سه راه قائم آباددور برگردون دور بزن به سمت پل راه آهن جنب ترانز برق - جوشکاری استا غلام
(2016-05-22 11:36 PM)Shatur نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان کرمانی اگر امکانش هست ادرس یه جا تو کرمان بدید که جوش ارگون بزنند ممنون میشم

تشکر داداش

سلام بر و بچ همشهری. دوستان میگن سهمیه فشنگ در راهه. اگر کسی خبر دار شد که کجا سهمیه دارن خبر بده تا ما هم بی خبر از دنیا نریم Khansariha (219)Khansariha (48) ممنون
(2016-06-05 01:36 PM)karbakhsh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر و بچ همشهری. دوستان میگن سهمیه فشنگ در راهه. اگر کسی خبر دار شد که کجا سهمیه دارن خبر بده تا ما هم بی خبر از دنیا نریم Khansariha (219)Khansariha (48) ممنون

با سلام و احترام.

احتمالا از تیر ماه توزیع میشه.

ممنونم.
از امروز دفترچه محیط زیست توزیع میشه در کرمان ، مدارک هم یک قطعه عکس + اصل جواز کپی جواز و کارت ملی هم لازم نیست! لازم به ذکره کارت بانکی هم باید همراهتون باشه برای پرداخت فیش Khansariha (215)
سلام عزیزای کرمانی سعی کنیدتو روزای اول پخش دفترچه شناسایی بگیرید طی صحبت اقای سلیمانی معاون محیط زیست که انسان بسیارمحترمی هستن کلا۱۵۰۰جلددفترچه گلوله وساچمه به کرمان رسیده
که عملا یک دوم اون ساچمه زن هست اماتوزیع دفترچه توسط دونفرارکارمندای این اداره انجام میشه که فقط میتونم بگم متاسفم
با سلام.

دوستان کرمان سهمیه ندادن ؟

ممنونم.
هنوز خبری نیست و فروشگاها میگن اواخر تیر ماه. حالا دقیقش کیه خدا داند
با سلام.

دوستان کرمان سهمیه ندادن ؟

تاریخ ان مشخص نیست ؟

پارسال این موقع داده بودند.

ممنونم.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
لینک مرجع