انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: بچه های استان8(کرمون)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
با سلام و احترام.

موضوع پروانه به کجا رسید ؟

ممنونم.
با سلام.

ای ول !

از اینکه بچه های این تاپیک اینقدر فعال هستند تعجب میکنم !

باز الحمدا... ما این تاپیک رو بالا نگه میداریم !

ممنونم.
پروانه تا جایی که من پرسیدم انواع صحبتها شده ولی هنوز حرف صحیح و قابل قبولی بگوش نرسیده. بعضی میگن نمیدن و بعضی گفتن که بزودی حالا کدومش درسته خدا داند. حتی بر و بچ محیط بانی هم هر کدومشون ی نظری دادن.
سلام به همه هم استانیای عزیز.البته بنده به تازگی این سعادت نصیبم شد و واسه سکونت موقت ساکن بم شدم و در خدمت دوستان. خوشحال میشم اگر در بین دوستان کسی ساکن بم هست حضوری از تجربیاتشون استفاده کنم و با هم به شکار بریم

فرستاده شده از GT-I9192ِ من با Tapatalk
سلام shaturجان آمدی جانم به قربانت ولی حالا که کرمون محرومه ازشکار
سلام به بروبچ کرمونی من یه دیانا35 دارم میخوام ........... بزنم ی جای نزدیک به شهر بهم پیشنهاد میکنید ؟ دمتون گرم
سلام الان سهمیه تو کرمون جایی موجوده یارفت تاسال آینده؟
باربد جان سلام. من پرسیدم عارف و پاینده گفتن تا اخر برج میاد البته طبق معمول نمیشه خاطر جم بود. در ضمن فشنگ پنج تیر روسی اگه کسی خواست خبر بده. البته چیز نایابی نیست. Khansariha (214)Khansariha (214)
با سلام و احترام.

دوستان کسی از سهمیه فشنگ کرمان خبر داره ؟

ممنونم.
سلام. اگر کسی داشته باشه تا برج 3میتونه سهمیه پارسال بده (که بعیده)ولی سهمیه امسال برج 4_5 شروع میکنن.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
لینک مرجع