انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی pcp جدید گامو (EXTREME CO2)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5
محصول جدید گامو با نام extrime co2 یک نمونه از سلاح های گازی هست که قابلیت شارژ مجدد کپسول را نیز دارا میباشد که قابلیت 200 شلیک را با هر کپسول دارد که به صورت نیمه اتوماتیک میباشد میتواند خشاب 10 تیری را در مدت 8 ثانیه و بدون وقفه شلیک کند
حجم کپسول 88 گرم گاز co2 میباشد که به نسبت کوچک بوده و در زیر بچه قنداق نصب میشود که یک مزیت بزرگ به شمار میرود
دارای قنداق کامپوزیتی ضد ضربه بوده و دارای نشانه رو مکانیکی با نشانگر رنگی برای هدف گیری در شب است وریل نصب دوربین را نیز دارد
سلاح مذکور به گفته گامو دارای سیستم ماشه دو مرحله ای میباشد و از سیستم جدید قفل ماشه بهره میبرد ودارای کنترل دستی نیز هست
خشاب نیز از نوع مدور بوده وبا یک بار مسلح کردن تمامی ساچمه ها را شلیک میکند
وزن سلاح بدون دوربین و با کپسول پر 3.5 کیلو گرم است
سرعت ساچمه در کالیبر 4.5 250 متر ب ثانیه و در 5.5 210 متر بر ثانیه است
لوله از جنس فولاد و با روکش پلاستیکی است
و انصافا نباید از این مسئله هم گذشت که فرم ارگنیکی دارد
طول سلاح هم 110 س م است
در مقیسه با پی سی پی باید گفت که کپسول کوچکتر و سلاح خوش تراش تر است و نیازی به حمل پمپ نیز ندارد اما به نظر من از هر لحاظ به تفگ های فنر پیستونی برتری دارد
قیمت هم در سایت های خارجی از 500 تا 600 دلار هست
اینارو من ازسایت همسایه هانتر-ایرگان گرفتم
قدرتش رو اگه کسی از دوستان میدونه بذاره که خودم نتونستم پیدا کنم
اینم عکساش:
[تصویر: di-WGZZ.jpg]
[تصویر: di-IWHW.jpg]
[تصویر: di-VGNE.jpg]
[تصویر: di-B0YE.jpg]
[تصویر: di-77FC.jpg]
[تصویر: di-9C3H.jpg]
[تصویر: di-DS05.jpg]
[تصویر: di-YJIK.jpg]
[تصویر: di-NQ1Y.jpg]
نقشه فنی:
[تصویر: di-FMLD.jpg]

اینم یک کلیپ زیبا از این سلاح:دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستان اگه کسی قدرت این اسلحه رو میدونه بگه چون خودم پیداش نکردمKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
به نظر من هم از نظر قیمت هم اینکه گامو در کیفیت به پای rws یا walther نمیرسه بنابر این اگر قرار باشه من یک سلاح co2 انتخاب کنم انتخاب من umarex 850 خواهد بود
البته این نظر شخصیمه Khansariha (8)
[img]http://دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
این مشخصات رو در سایت pyramyd air نوشته که بد ندیدم شما هم ببینید
همچنین یکی از یوزرها در همین سایت نوشته بود : یکی از مشکلاتی که این سلاح داره اینه که اگر کپسول رو روی سلاح بدون استفاده قرار بدید بعد از حدود 24 الی 48 ساعت قسمتی یا تمام گاز درون کپسول از دست میره .
البته خود من هم در پیستولهای co2 با این ممسئله خالی شدن کپسول در حالی که سلاح رو به مدت 48 ساعت استفاده نمیکنید برخورد کردم .
[img]http://دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
این مشخصات رو هم در سایت air gun depot نوشته بود . وسرعت ساچمرو 700 فوت بر ثانیه زده یعنی 213 mps در کالیبر 5.5 و کالیر 4.5 هم اصلا تولید نشده
یعنی بعد 24 الی 48 ساعت دیگه هیچی گاز تو کپسولش نمیمونه؟؟Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
دوست عزیز این پی سی پی نیس co2 هستش
یه سوال اصلا این محصول وارد ایران شده؟و اگه وارد بشه فکر میکنید با چه قیمتی باشه؟
حالا بعد از ورودش میشه دربارش صحبت کرد.و برسیش کرد.
این اسلحه فقط کمی زیبایی داره و به نظر من نقطه قوتش فقط تو طریقه ی مسلح شدنشه که با ادم حس شات گان ها رو میده فیلماشو پیدا کردم قرار میدم
(2012-08-25 12:26 AM)salehpourtaher نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این اسلحه فقط کمی زیبایی داره و به نظر من نقطه قوتش فقط تو طریقه ی مسلح شدنشه که با ادم حس شات گان ها رو میده فیلماشو پیدا کردم قرار میدم

زیبایی خوبی داره اما اگه بشه ارزون پیدا کرد احتمالا دل چسب خواهد بود به شرط اون که کپسولش وقتی رو اسلحه است خالی نشه.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته یارو یه ذره مشنگ میزنه خخخخخخخخ
(2012-08-25 12:40 AM)salehpourtaher نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته یارو یه ذره مشنگ میزنه خخخخخخخخ

صالح جان یه سوال مطمعنی این طرف دیوانه نیست اگرم نیست خیلی جو گیره البته بهترین جاش اخرش بود که نشون داد در کالیبر 5.5 600فوت و در کالیبر 4.5 800 فوت بر ثانیه شلیک میکنه و توانایی 180 شلیک را دارد.
اخر یه سوال این سلاح دستکش است؟
صفحه ها: 1 2 3 4 5
لینک مرجع