انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی pcp جدید گامو (EXTREME CO2)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5
چی باعث مشنگی این سایت شده؟
قیمتها که مثل مغازه دارهای خودمون میمونه و بعضی از فروشگاهای اینتر نتیKhansariha (215) تو کلیپ هم از اولش معلومه داره تبلیغ فروشگاهش را میکنه (آخه نیوزلندیها هم تو فروش جنس و طرز تفکر فروشنده هاشون مثل ما میمونند)باید هالو جو گیر بشهKhansariha (219)
سه تا عکس دیگه از این سلاح:
[تصویر: di-7K81.jpg]
[تصویر: di-1CWE.jpg]
[تصویر: di-A937.jpg]
Khansariha (8)Khansariha (399)Khansariha (214)Khansariha (256)
دوستان کسی گروپ از این سلاح نداره ؟ ممنون میشم اگه برام بذاره؟Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
ی سلاح جدید نیست و پی سی پی هم نیست....گازیه....
کلیر پست های شما اصلا هیچ گونه بار علمی ندارن فقط و فقط برای افزایش تعداد پست زده میشن واقعا کارتون زشت هستش با این کار فقط خودتونو سبک میکنید و تا حالا نه پست هاتون نه تایپیک های جدیدی که درست کردید به هیچ دردی نخوردن بد جور رو اعصاب میرید

مدیران خواهشن بررسی کنید Khansariha (8)
من از نمایندگی گامو در تیراژه راجع به این سلاح سوال کردم گفتن اجازه ورودش رو ندادن .
یعنی سلاحیه که احتمال استفاده از اون توسط علاقه مندان به تیراندازی در کشور ما خیلی کمه . مگر جسته گریخته و بصورت قاچاق وارد بشه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینم یه کلیپ از این تفنگ Khansariha (8)
ولی خیلی خوشدست است شبیه 5 تیر برتاست Khansariha (214)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینم یه فیلم از این سلاح
دوست عزیز دقت کنید این فیلم تکراریه !
و پست شما اسپم و همین طور برای من!
صفحه ها: 1 2 3 4 5
لینک مرجع