انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی pcp جدید گامو (EXTREME CO2)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5
امین جان، این تفنگ ممنوع الوروده، قیمتش هم باید بالا باشه...

هر کپسول co2 88g هم در کالیبر ۴.۵ حدودا ۱۰۰ تیر با نواخت خوب میده...

کپسول ۸۸ گرمی هم که پیدا نمیشه...
(2012-10-10 10:06 PM)amin2904 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از 50 متری اونقدر قدرت نفوذ به نظر شما کمه؟مگه چی میخواید بزنید؟گوزن؟
نسبت به قیمتش خیلی عالیه.دیده بودم قیمتش رو زده بودن 240 دلار.درسته؟یعنی زیر 700 تومن؟

داداش حالا چرا می زنی Khansariha (8)
من حرفم این بود که تو کاتالوگ گامو زده 14 ژول و همین

(2012-10-10 10:06 PM) نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من این تفنگ را دارم
فقط اینو بگم بینظیره هم تو طراحی و هم دقت و هم تو بالانس کل بدنه اهن و لوله فولاد است
اصلا هم قابل قیاس با تفنگ اسباب بازی امارکس نیست و کلا قابل قیاس با محصولات گامو هم نیست با اینکه گامو است بسیار بسیار با کیفیت و من که ندیدم مخزنش خالی بشه و همانند یک تفنگ رگولاتور دار با سرعت بسیار بسیار یکنواخت شلیک میکند
هر چند به این تاپیک مربوط نمیشه اما این 10 شلیک از فاصله دقیق 50 متری است که هم میتونید گروپ حساب کنید و هم تست قدرت
دقیقا 10 شلیک ساپورت صندلی فاصله هم 50 متر

راستی اون تخته قطرش چقدره ؟ اگه رو ام دی اف تست قدرت کنید خیلی بهتره ، چون می شه با تفنگ های دیگه قدرتش رو مقایسه مرد
عزیزان این تفنگ در کالیبر ۴.۵ کمی ضعیف تر از شادو هزار هست... Khansariha (214)
داداش شادو هزار فکر کنم 18 ژول بده ، درست مثل ویسپر
فکر کنم این تفنگ حدود 15 الی 16 تا بده
(2012-10-10 11:03 PM)whisperx نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داداش شادو هزار فکر کنم 18 ژول بده ، درست مثل ویسپر
فکر کنم این تفنگ حدود 15 الی 16 تا بده

فربد جان، شادو تو کالیبر ۴.۵ حدودا ۱۶ ژول انرژی داره، اون کالیبر ۵.۵ هست که ۳-۲ ژول بیشتره... Khansariha (8)
دوستانKhansariha (8)
این تفنگ رو من از نزدیک دیدم و باهاش لیک کردم

اول اینو بگم به علت ذهنیت بدی که از برند گامو دارم
با در ابتدا سو نظر باهاش برخورد کردم
اما .....
نکته جالب
تمام بدنه سلاح فلزی هستKhansariha (48)
و فقط روکشی از پلاستیک از لوله محافظت میکنه
تفنگ خوشدست
دقیق
و کمی سنگین بود که به خاطر تمام فلز بودنش بود
البته این وزن بهش تیپ و شخصت فوقالعاده میداد

شلیک باهاش بسیار لذت بخش بود و براحتی مسلح میشد
نکته جالب دیگه در اون حذف روزنه دید بود که بجاش یه فلش شب نمای سبز رنگ گذاشته بود و امکان شلیک سریع رو میداد
و به جای اینکه روزنه دید تنظیم بشه مگسک نوک لوله قابل تنظیم بود
تعداد بیش از 20 شلیکی که ما این سلاح رو کرنو کردیم بسیار یکنواخت و منظم میزد البته پورنگ عزیز میگفتند که رگلاتور داره هرچند من این مطلب رو تو کتالوگش ندیدم و دقیق اطلاع ندارم

در نهایت اگر گامو به جای تمام تفنگهای مزخرفش فقط این تفنگ رو تولید میکرد
الان همه ما از گامو به عنوان برند با کیفیت یاد میکردیم
خوب سهیل خان نمیشه تفنگ 2.5 میلیونی رو با 250 تومنی مقایسه کرد.باید ازش تشکر کنیم که به فکر تمام طبقات اقتصادی بوده.انصافا در برابر قیمت هاش خیلی خوب درست کرده تفنگاشو.درسته یه مشکلاتی دارن.مخصوصا تو شادوهزارها که من از جنس بدنش بدم اومد.اما تو آی جیتی اون خشکی قنداق شادوهزاررو کمی (یابهتره بگم خیلی)برطرف کردن.نمیدونم شما تا حالا آی جی تی رو باهاش کار کردید یانه؟!اما من راضیم.لااقل با 450 تومن پول راضیم.
اما بااین تفنگی که زد به نظرم کولاک کرده.واقعا تفنگ خوش دست وخوش ساختیه.به زودی چندتا فیلم ازش میزارم.
من از همه بیشتر عاشق مسلح کردن و مکانیزم شلیکشم.
ولی بازدن این مدل آبروی گامو رو حفظ کرد.خداروشکر گامو داره باعلم روز پیش میره و اسلحه هاش دست خوش تغییرات زیادی تو استایل قنداق و مکانیزم مسلح سازی هست.
امين جان حق با شماست
اما من كمي بد عادت شدم و فقط تفنگها رو از نظر كيفيت بررسي ميكنم ديگه زياد دنبال قيمتش نيستم
علت اين امر هم مشكلات بسياري بوده كه زمان تعمير تفنگهاي دوستان ديدم
به همين خاطر عاشق وايرخمKhansariha (219)
اما اين مدل تونست به خوبي نظرم رو تامين كنه
کاملا درسته.به نظر میرسه صداش هم کمی ازبقیه پی سی پی ها کمتره.دیدم جایی ذکرشده بود لرزشش هم خیلی کمه.توفیلم هاهم مشهوده.
اینم دوتا فیلم که قولشو دادم.بازم پیدا بکنم قرار میدم:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بفرمائید اینم یه فیلم کامل (14:39) از معرفی این اسلحه:

صفحه ها: 1 2 3 4 5
لینک مرجع