انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی pcp جدید گامو (EXTREME CO2)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5
برعکس نظر تعدادی از دوستان من این تفنگو خیلی دوست دارم
زبان انگلیسی من ضعیفه ولی تو فروم امریکایی خوندم که این بهترین تفنگ co2 دنیاست که کیفیت خیلی بالایی داره و از تمام مخزنش استفاده بهینه میکنه

یه جا دیدم نوشته بود با هر مخزن 400 شلیک راست و دروغش پای خودشون من فقط ترجمه کردم
قدرتش خوبه و دقت خوبی هم داشت(کالیبر 4/5 این تفنگ فروش بالایی داشت)
من این تفنگ را دارم
فقط اینو بگم بینظیره هم تو طراحی و هم دقت و هم تو بالانس کل بدنه اهن و لوله فولاد است
اصلا هم قابل قیاس با تفنگ اسباب بازی امارکس نیست و کلا قابل قیاس با محصولات گامو هم نیست با اینکه گامو است بسیار بسیار با کیفیت و من که ندیدم مخزنش خالی بشه و همانند یک تفنگ رگولاتور دار با سرعت بسیار بسیار یکنواخت شلیک میکند
هر چند به این تاپیک مربوط نمیشه اما این 10 شلیک از فاصله دقیق 50 متری است که هم میتونید گروپ حساب کنید و هم تست قدرت
دقیقا 10 شلیک ساپورت صندلی فاصله هم 50 متر

[تصویر: IMG_0484.jpg]

[تصویر: IMG_0489.jpg]
واقعا یکی از بهترین پی سی پی هاست.
از وزن کم ونحوه مسلح سازیش خیلی خوشم اومد.شکاف درجشم خیلی جالبه.
تصویررو دیدم.گروپش واقعا فوق العاده بود.
قیمتش الان چقدره؟اون موقع شما خریدید چقدر بود؟
من فکر می کنم بدترین مشکلاش کبسول سی او 2 اون هست ، شما حساب کن با این وضعیت دلار علاوه بر پولی که به ساچمه می دید باید پول کبسولش هم بدید که صرف نمی کنه
قدرتش تو کاتالوگ گامو که خیلی ها می گن همه اطلاعاتش خالی بندیه 14 ژوله در همون کاتالوگ قدرت ویسپر رو زده 24 ژول و رویال 20 ژول
همه ما قبول داریم که گامو ممکنه قدرت تفنگ رو بیشتر بزنه تا فروشش بیشتر بشه ولی ایا ممکنه گامو بیاد قدرت تفنگی رو کمتر بزنه ؟ اصلا با عقل جور در می یاد ؟
داداش من کرنو کردم ساچمه 8.7 گرینی را با سرعت 240 متر بر ثانیه میزنه
و اتفاقا کپسولش هم بصرفه است
مثلا من کپسول خودم را که 9 لیتره 300 باره 15 هزار تومان میدم شارژ میکنن و چون در تهران خ فردوسی طرح ترافیک هم هست نمیتونم ماشین ببرم و 10 هزار تومن پول رفت میدم با تاکسی سرویس و 10 هزار تومن هم پول برگشت که میشه 35000 هزار تومن خرج برای شارژ یک کپسول که از 300 بار تا 200 بار برام کار میکنه و مثلا 8 بار ای ار 6 را برام باد میکنه
اما این تفنگ وقتی براش کپسول میخرم 20 هزار تومن راحت بالای 130 شلیک دارم پس برای من یکی خیلی صرف میکنه
از 50 متری اونقدر قدرت نفوذ به نظر شما کمه؟مگه چی میخواید بزنید؟گوزن؟
نسبت به قیمتش خیلی عالیه.دیده بودم قیمتش رو زده بودن 240 دلار.درسته؟یعنی زیر 700 تومن؟
بنظر من لذت پی سی پی و تفنگ c02 کالیبر 4/5 اینه که حدود 16 ژول باشه(این نظر شخصیمه)چون کاملا جوابگو نیاز کالیبر 4/5 هست و قدرت زیاد در این کالیبر یه جورایی مشکلات تهیه ساچمه سنگین رو داره و اکثرا قدرت تفنگ هرز میره

من امارکس 850 دیدم(جالب نبود ولی دقتش خوب بود) کپسولش راحت گیر میومد الان هم تو فروشگاههای ابادان میبینم هست. قیمتشو ندارم ولی فکر نمیکنم 88 گرمی بیشتر از 10-15 تومن باشه باید امار بگیرم

ولی حقیقت رو اون کسی میدونه که تفنگی رو در اختیار داره و از دید خودش میبینه Khansariha (8)
دوستان بر خلاف تصور و قیمت تو خارج تو سایتها این تفنگ اصلا ارزون نیست
اولا اصلا تو کشورهای همسایه نیست دوما بیشتر در کشورهای اروپایی پیدا میشه سوما با هزینه اوردنش و غیره برای من حدود دو میلیون و پانصد هزار تومن تموم شده
دقیقا هم قیمت یک پی سی پی
و واقعا از داشتنش لذت میبرم
هر کدام از دوستان هم فکر میکنن با 300 دلار و 600 دلار میتونن قیمتش را در ایران تموم کنن بدون معطلی بخرن و لذت ببرن
کیفیت لوله اون در چه سطحیه پورنگ خان؟
شما استادی و درمورد کیفیت لوله دقیقا میدونید من دارم چی میگم Khansariha (8)

از سیستم مسلح شدن و اینکه سرعت عمل بالایی داره خوشم میاد
آقا یه آماری از قیمتش بهمون بدید.
صفحه ها: 1 2 3 4 5
لینک مرجع