انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی تپانچه های بادی و گازی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
سلام
تپانچه گامو در تهران پیدا میشه؟؟؟
از کجا میشه خرید و اگه راه حلی برای جواز داره لطفا راهنمایی بفرمایید
دوستان هیچ کدام از این تپانچه ها ارزش خرید ندارن تپانچه بادی فقط مدل پی سی پی دقت قدرت لازم رو داره.
سلام دوستان اگه تپانچه سی پی وان دارین یاتجربه استفاده ازش را دارین راهنمایی کنین ممنون میشم
تعدادشات دقیق یاهمون رگوله ومنظم بایک کپسول۱۲گرمی درکالیبر۵/۵و۴/۵
واز شات اول تامثلا شات ۴۰برای کالیبر۴/۵در۱۰و۲۰متری چندسانت افت تیرداره همینتور برای کالیبر۵/۵
قدرتش چندژوله توسایتازده۵/۵قدرتش۸ژول وبرای۴/۵هم۷ژول یعنی باتفنگ چینی مدل ۶۲قدرتش برابری میکنه
فشار کار داخل کپسول۱۲گرمی چند بار
بدرد دفع افات ۲۰متر میخوره
اگه تونستید چند تاگروپ از هردوکالیبر درفاصله های مختلف بزارید ویه تست قدرت هم از ش میگرفتید عالی میشد
یا اگه یه کپسول هوا با فشار ۱۰بار بهش وصل کنیم چندشات خوب میتونه بده شدنی هست یا فشار ۳۰،۴۰بار ویه رگلاتور ۱۰بار که فشارو تنزیم کنه تا تمام شات ها باهم برابر شن
برای این کار از کپسول اکسیژن که فشار کاری بین ۱۰۰تا۱۵۰بار داره که کپسول ۲کیلوی المینیومی واین تفنگ ورگلاتور وزنشون حدو ۳/۵کیلو میشه وبرای شاژشم میشه از متور یخچال که حدود۴۵بار فشار تولید میکنه استفاده کرد وشات های بیشتری داشت
بنظرتون میشه اینجوری از این تپانچه یه پی سی پی با قدرت۸ژول وارزون قیمت وبی درد سر تر از پی سی پی درست کرد
این چجور انجمنیه که بیشتراز۱۹هزارنفرعضو داره یه نفرپیدانمیشه جواب مارو بده
قبل عضویتم تواین انجمن فکرمیکردم دیگه تمام مشکلات تموم تواین انجمن ۱۹هزارنفری به تمام جوابا دست پیدامیکنم ولی حالا میبینم نه این۱۹هزارنفر فقد عضون نه مشارکتی دارن نه پستی نه راهنمایی میدن چنروز سوال کردم هیچکی جواب نمیده کلی حالمو این انجمن خاموش گرفت
بله الان حدود یک ساله که آفت تلگرام و اینیستا بجان این انجمن افتاده و اساتید دیگه به اینجا سر نمیزنند .تازه باید خدارو شکر کنی سایت هنوز بازه و از مطالب قبلی میتونی استفاده کنی که اونم خودش یک نعمته .یه سایت دیگه بود که حدود دوسال پیش کلاً بسته شد خداییش اونم چیزی از این سایت کم نداشت ولی حیف که بسته شد.
سلام کسی از دوستان میدونه تپانچه سی پی وان توکالیبر۴/۵ با یه کپسول ۱۲گرمی چندتاشات منظم میده وچند شات تا خالی شدن کامل کپسول
(2018-05-28 02:52 PM)taktirandas نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام کسی از دوستان میدونه تپانچه سی پی وان توکالیبر۴/۵ با یه کپسول ۱۲گرمی چندتاشات منظم میده وچند شات تا خالی شدن کامل کپسول

سلام. من 5.5 دارم با هر کپسول حدود 40 تا 50 شلیک میزنه
(2019-05-27 11:54 AM)Saeedtz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2018-05-28 02:52 PM)taktirandas نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام. من 5.5 دارم با هر کپسول حدود 40 تا 50 شلیک میزنه

سلام من 4/5 دارم با هر کپسول حدود 32 شلیک خوب و 16 شلیک ضعیف دارد
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
لینک مرجع