انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی تپانچه های بادی و گازی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
این تپانچه نمیدونم اسمش کا 46 یا چی چی 46 هست (Wiatrówki - IŻ 46) بزبان لهستانی
از شکلش معلومه که یک تپانچه پمپی هست (به اهرم پمپ دقت شود که چقدر تمیز ساخته شده) Khansariha (214)

[تصویر: izh46_01.jpg]
[تصویر: izh46_02.jpg]
[تصویر: izh46_03.jpg]
[تصویر: izh46_04.jpg]
[تصویر: izh46_05.jpg]
[تصویر: izh46_06.jpg]
[تصویر: izh46_07.jpg]
[تصویر: izh46_08.jpg]
[تصویر: izh46_09.jpg]
[تصویر: izh46_10.jpg]

و صد رحمت به مگسکهای گنده دیانا خخخخخخخ
[تصویر: izh46_11.jpg]
[تصویر: izh46_12.jpg]
ولی در کل تپانچه جالبی هست
این بخش بعضی نتایج و گروپهاش را روی تارگت نشون میده Khansariha (256)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تپانچه مسابقه ای فینورک باو:
[تصویر: d5usrb7y5k13zy99bvh.jpg]

باور کنید با این سلاح اول شدن تو المپیک کار سختی نیستKhansariha (256)
از دوستان کسی از کلت co2 مدل Gamo P23 اطلاعاتی داره؟ می خوام یه دونه بگیرم

لطفا راهنمایی کنید.
دوستان لطفا راهنمایی کنید
اقا دوست من پی 23 داره.نه دقت درست حسابی داره نه قدرت مناسب.خودم تو 10 متری باهاش گنجشک زدم ولی در کل به عنوان 1 سلاح تفریحی خوبه نه به درد هدف زنی میخوره نه شکارKhansariha (8)
قیمتش چنده؟ و اینکه از کجا میشه تهیه کرد؟ سایت یا تلفن.....

متشکرم
آقا اون تپانچه پمپي در چه حدود قيمت داره؟ انرژي و سرعت دهانه اش چقدره؟ وزنش چقدره؟

آقا ياشار منم P23 داشتم. سرعت دهانه اش گفته مي شه حدود 100 متر باشه (مثل اغلب Co2 ها). لوله ممكنه يك كمي لق بزنه (مثل اكثر كمرشكن ها). روزنه ديدش در عقب قابل تنظيمه. هر دو نوع ساچه معمولي (دامن دار يا Pellet) و گرد (كروي يا BB)‌ بهش مي خوره. در حالت تك تير مي توني از هر دو ساچمه استفاه كني ولي براي استفاده از خشاب بايد حتما از كروي ها استفاده بشه. خشاب بصورت افقي زير لوله ثابت هست. ماشه اش دو فشاري (به Double Actoin چي مي گين؟) هست. يعني با فشردن ماشه چماخ عقب مي ره و بعد آزاد مي شه و به سوزن ضربه مي زنه.
راستش با اين قيمتهاي كپسول CO2 الان شك دارم اين نوع تفنگها اصلا ارزش داشتن رو داشته باشن
من قیمت دارم 240 خوده تفنگ + 75 هم 25 عدد کپسول 12 گرمی

شما الان اون رو دارد؟
آقایون کلت های گازی با تشابه به سلاح کمری واقعی ممنوع هستن. آقای yasharsatyr سه تا تاپیک رو مجبور شدم ویرایش کنم!!! لطفا این بحث ها رو خارج انجمن پیگیری کنید با تشکر.
دوستان با P23 گامو با یه کپسولش چنتا تیر میشه زد؟
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
لینک مرجع