انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی تپانچه های بادی و گازی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
سلام
.
دوستان قیمت کلت p-23 الان چنده؟؟؟
قیمت کپسولاش دونه ای چنده؟؟؟
با هر کپسول چند تیر میشه زد؟؟؟
(2014-01-12 10:18 AM)alisalimi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
.
دوست عزیز این سلاح غیرمجاز ودرحکم سلاح گرم وقیمت مشخص نداره ولی زیر400تومن خریدوفروش میشه .
کپسولش یک ماه قبل 5تومن بود وحدود 50شلیک میشه کرد .
سلام نوش تو بازار نیست دست دومش 320000 تومان خرید و فروش شده در حد نو بوده هر کی یه قیمت میگه .کپسولشم 3000ت..و40شلیک خیلی قوی داره
كسي داره ه ه؟

Sent from my iPad air using دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-01-12 12:25 PM)cholpe نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-01-12 10:18 AM)alisalimi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
.
دوست عزیز این سلاح غیرمجاز ودرحکم سلاح گرم وقیمت مشخص نداره ولی زیر400تومن خریدوفروش میشه .
کپسولش یک ماه قبل 5تومن بود وحدود 50شلیک میشه کرد .

چرا حکم سلاح گرم رو داره؟
(2014-01-18 11:45 AM)MMax نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چرا حکم سلاح گرم رو داره؟

سلام و درود Khansariha (8)
خريد و فروش تپانچه و تفنگ با طول كمتر از 50 سانت ممنوع هست . ولي حكمش با سلاح گرم نبايد يكي باشه . چنانچه مستندي دراين خصوص هست عنوان بشه بهتر هست . Khansariha (8)
سلام دوستان من تازه این تاپیکو پیدا کردم چرا بحثتون بیشتر در مورد کلت گازی یه خورده هم در مورد کلت بادی صحبت کنید تا من هم یه چبزی یاد بگیرم
دوستان این کلت بادی که اسمش کلت بادی ترکه 4.5 چند ژوله دقتش برا 10 متر خوبه قیمتشم می خوام چقدره؟
این هم لینک سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-01-27 11:43 AM)Assassins نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان من تازه این تاپیکو پیدا کردم چرا بحثتون بیشتر در مورد کلت گازی یه خورده هم در مورد کلت بادی صحبت کنید تا من هم یه چبزی یاد بگیرم
دوستان این کلت بادی که اسمش کلت بادی ترکه 4.5 چند ژوله دقتش برا 10 متر خوبه قیمتشم می خوام چقدره؟
این هم لینک سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز به نظر من این تپانچه کیفیت مناسب رو نداره و بهتره نخرید آخه یکی از دوسنان من یکیشو داشت و برام آورد گفت مشکل داره ببین میتونی درستش کنی
مشکلش هم این بود که بعد از ساچمه گذاری و زمانی که لوله رو میبستیم خودش شلیک میکرد . من دلیلش رو نمیدونم ولی از دلیل اصلی بحث بیکیفیت بودن قطعات بود چون بسیار قطعات خشک و شکننده داره . در ضمن داخل خان رو هم نگاه کردم که اصلا وضیت مناسبی نداره که دلیل اصلی اون هم بر میکرده به نا مرغوب بودن قطعات
این دلیلی که گفتم ( بی کیفیتی قطعات ) محکم ترین دلیل برا نخریدنه
موفق باشید
خیلی ممنون خب این کلت بادی گامو چند ژوله قیمتش چقدره؟
دوست عزیز کلت بادی معمولا به خاطر طول لوله کم قدرت آنچنانی ندارن ولی بهتره اساتید هم نظر بدند
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
لینک مرجع