انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: مشاور خرید کمان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5
سلام
از دوستاني كه در مورد كمان تخصص دارند خواهش ميكنم در مورد كمانهاي ريكروي داخل سايت ايران ارچري نظر بدهند و بهترين نمونه موجود را معرفي كنند البته من بهيچوجه براي شكار نميخوام فقط براي لذت و تمركز هدف زني !!!
دوست دارم کمون بخرم..دو دلم...
ممنونم که راهنمایی کردی داداش..
ریکرو 40 پوندی
تو یه کاتالوگ 2009 hoyt پیداش کردم پس مال 2009 هست
ممنون دوستان
لئوپارد جان عکس چی شد ؟؟ ما عکس میخواهیم یالا ............... اقا سهیل 5تیر نظرت راجع به این بازو هایی (ایرانی ها )که جدا میفروشند چیه ؟ الاستیسیته اش خوبه ؟ با سرعت و قدرت برمیگرده ؟ فکر میکنم از موارد دست ساز بهتر باشه که ؟
حرف شما از نظر فنی کاملا صحیح است و ممنون از راهنماییتون .داشتم فکر میکردم اگر روی کراسبو بشه سوار کرد خوبه فنر تخت هم رو کراسبو جواب میده فقط یه خورده سنگینه !!!!!! این بازو ها هم یه کمی بلند هستند کراسبو مسخره میشه !!! بنظرت میشه یه کم کوتاهشون کرد بدون اینکه بشکنن موقع کار ؟؟ من هنوز هم نفهمیدم برگشتشون سریع و پر قدرت هست ؟؟ شما تجربه ای در این زمینه ( کمان های ایرانی ) دارید ؟ چون من هنوز از نزدیک ندیدم
این عکساشه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه فقط فعلاً زه و تب رو گرفتم
الان مبتدی رو دارم پیش میرم
حدود یه ماهه(10 یا 11) جلسه
40 پونده
لئوپارد جان مبارک باشه ممنون از عکسهات . سهیل جان ممنون از راهنمایی هات فقط یه سوال دیگه بپرسم اصولا تیر خواب یا همون نشیمنگاه تیر در کمان برای ادم راست دست باید کدوم طرف باشه ؟ما معمولا با همون کمون مغولی های خودمون تیر رو سمت راست زه میذاشتیم در امتداد نگاه و هدف .اتفاقا بد هم جواب نمیداد
اگه راست دستی باید سمت چپ باشه اگه چپ دستی باید سمت راست باشه
سلام دوستانKhansariha (8)
کمان رین بو آرش 40 پوندی واسه شکار چطوره؟
حالا گراز نه ولی حیوانی هم قد و قواره سگ رو میکشه.
و آخرین سوال اینکه نفوذش تو گوشت چقدره؟
صفحه ها: 1 2 3 4 5
لینک مرجع