انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: مشاور خرید کمان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5
توی ایران خیلی سخت گیر میاد.قیمتشم از 700هزار تا 7میلیونه
دوستان با 700هزاریه کل رو از فاصله 100 متری میشه زد؟
با اجازه اساتید محترم
میشه زد ولی درجا نمیکشه چون با تفنگ خیلی فرق داره و سرعتش خیلی کمتره درنتیجه تخریب کمتری داره.گلوله تفنگ چون سرعتش زیاده یه شوک قوی به بدنش وارد میکنه و به احتمال زیاد از پا در میاد.البته کل ها خیلی جون سختن.یه بار یه ناشی باهامون آومد شکار، با ام1 زد وسط شکمش،تمام اعضای بدنش ریختن رو زمین،بازم فرار میکرد و اونارو باخودش میکشید،پنجاه متری فرار کرد و یه گلوله دیگه زد ،یک پاشو شکست.بازم بیس متر فرار کرد تا یه گلوله دیگه زد تو گردنش(اونم شانسی)،بعد افتاد.
برای موفقیت دوست شما ارپی جی را قویا توصیه میکنم !!!
خوب RPG 7 یا RPG 29 یا SPG 9
[تصویر: Rpg7a6dm.jpg]
[تصویر: 176474bf96c7a893c0.jpg]
[تصویر: 180324c8a0baf3719b.jpg]
[تصویر: SPG_9_SUB-RIFLE.jpg]
زیاد فرقی نداره همش در ایران پیدا میشهKhansariha (266).
آقایون خیلی ممنونم که دارید تاپیک رو دنبال می کنین! رعایت بفرمایید دوستان.
دوستان من یه hoyt gmx گرفتم که 1400 (حالا خورده ای شو بیخیال ) دلار ولی نمیدونم مال چه سالی هست
کسی میدونه مدل hoyt gmx متعلق به چه سالیه؟گفتن 2009 ولی به یه دلایلی شک کردم
خوب چرا تو وبسایتشون چک نمی کنی؟
عزیز جان یه عکسی هم ازش بذار ببینیم . چند پوندیه ؟ کامپانده یا ریکرو ؟
سلام دوستان ... من به دنبال کمان بودن تو اینترنت که به یه کمان ایرانی بر خوردم..کمان رین بو (کامل)... 36-42 پوند.. میخواستم دوستان نظرشونو در مورد این بگن..آیا واسه شکار مناسبه؟ و ...ووو....
اینم لینک سایت فروشنده :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صفحه ها: 1 2 3 4 5
لینک مرجع