انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: مشاور خرید کمان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5
پونداژ کمان به مقدار نیروی لازم برای کشیدن زه گفته میشه و نه انرژی تیر.
سلام دوستان
مرسی داداش
انرژی تیرو میشه فهمید ؟
(2012-06-19 03:02 PM)soheil5tir نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستمون درست گفته،1پوند نیرویی است که زه کمان را به اندازه 1متر(اگر اشتباه نکنم) میکشه

داداش خب پس کمان 60 پوندی رو یعنی 60 متر باید زهشو بکشی ؟مگه میشه؟
سلام دوستان
آهان حالا شد سهیل جان
آخه من دیدم نمیشه 60 متر زه کمانو بکشمو دستم نلرزه !!!Khansariha (8)
سلام به داداشا
بابا خیلی مخلصیم با مرام ، شما بگو 1000 پوند ، کیه که بتونه بکشه Khansariha (55)
فکر نکنم زوبین تو ایران ممنوع باشه اما خیلی‌ کم پیدا می‌شه.من چند ماه پیش یه نمونهٔ کره‌ای تو فروشگاه قبیله تبریز دیدم.مارکشو نپرسیدم اما فروشنده گفت برد مفیدش ۱۵۰-۲۰۰ متر.قیمت هم ۷۰۰ تومن.ظاهرش که خیلی‌ با کیفیت بود.

بعد یه تحقیق کوچیک کردم که بهترین نمونهاشو پیدا کنم به این مارکا رسیدم.
barnett
avalanche
tenpoint
wicked ridge
همهٔ اینا هم آمریکایی هستن.
مثلا الان جدید‌ترین مدل از بارنت رو قیمت زده ۱۲۰۰ دلار با دوربین ۳*۳۲.سرعت تیر ۴۰۰ فوت بر ثانیه.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام. قیمت زوبین(کراسبو) قوی برای شکار با وسایل مورد نیازش چقد میشه؟(البته توی ایران)
سلام به داداشا
بچه ها این زوبین چیه ؟؟؟ کراسبو چیه ؟؟؟
برای شکار چی استفاده میشه ؟؟؟

مخلصه همه ی دوستان حسین
کراسبو(crossbow) یعنی کمان افقی.زوبین هم اسم فارسیشه.برای شکار همه چی میشه ازش استفاده کرد!!!!!!
[تصویر: PSE-TAC-15-Crossbow.jpg]
[تصویر: Barnett-Predator-Crossbow-18015-01.jpg]
[تصویر: wildcat.jpg]
[تصویر: revolution_crossbow.jpg]
[تصویر: leo_p1.jpg]
[تصویر: 6point.jpg]
[تصویر: cheeta-with-a-crossbow.jpg]
[تصویر: _Crossbows04_01__Custom_.jpgelephant.jpg]
[تصویر: photo-2_thumb.jpg]
سلام بچه ها
دوست عزیز واقعا عالی بود دستت درد نکنه
توو ایران موجود هست ؟ چند قیمته ؟