انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: GAMO CFX گامو سی اف ایکس
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
بسم الله ارحمن الرحیم
گامو سی اف ایکس یکی از موفق ترین محصولات گامو ایر ریفل می باشد.
مشخصات این محصول به شرح زیر است:
- دارای قنداق سنتتیک و پد ضد شوک
- مگسک و روزنه ی نشانه روی دارای فیبر تروگلو
- لوله ی ثابت و طریقه ی مسلح شدن بصورت چرخشی
- دارای ضامن امنیتی ماشه
- موجود در کالیبر 4.5(.177 ) و 5.5 (.22)

مشخصاتی که به ظاهر نقص محسوب می شوند:
- وجود ماشه، ضامن ماشه و محافظ ماشه ی پلاستیکی. ( و چند قطعه ی دیگر)

این اسلحه از خانواده ی شادو و ویسپر قدرتمند تر می باشد و گفته می شود که قدرت آن پس از تثبیت حدود 18 ژول است.

دو منبع برای این محصول:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مگسک و شیار درجه:
[تصویر: 13364787121.jpg]
[تصویر: 13364787122.jpg]
طریقه ی مسلح کردن:
[تصویر: 13364787123.jpg]
[تصویر: 13364787124.jpg]
گروپ گیری با ساچمه های مختلف(فاصله نا معلوم):
[تصویر: 13364787125.jpg]
از دوستانی که تجربه استفاده از این اسلحه یا اطلاعاتی در مورد آن دارند دعوت می شود که در این موضوع مشارکت کنندKhansariha (8)
سلام من این عزیز دل رو دارمKhansariha (219)
بسیار زیبا
دقیق
قدرت خوب
کیفت ساخت خوب
تو رنج قیمتش حریفی نداره
کفتر زدم باش از فاصله 60 یا 70 متری.خورد تو سینش فریز شد
گنجشک 10 متری هدشات کردم(سر رو هدف گرفتم)
مال من کالیبر 5.5 هست
البته مگسک روی نوک لوله تو عکس با مال من متفاوته
شاید مال من طرح جدید
Khansariha (214)
امیر حسین جان بسیار تاپیک خوب و لازمی بود.چون تفنگ های گامو به جز شادو دلتا کمتر بحث تخصصی در موردشون شده.به هر حال دوستانی که این اسلحه و مدل رویال اونرو دارن زحمت بکشن و مطالب کاملی در مورد اونا برای استفاده همه بذارن.Khansariha (8)
درود من هم یه cfx royal کالیبر 4.5 دارم خیلی خوش دست و زیبا و دقیق هستش
در مورد مگسک مال مز مگسک شکننده در مقابل ضربه (حتی ضربه ها و فشارهای خیلی کم و سبک میتونن صدمه بزنن به مگسک)تعبیه شده
مال من هم نداره اون رو
با درود به اساتید اهل فنKhansariha (8)
1-آیا سیستم ماشه و کپ این سلاح در محصولات جدید موجود در بازار فلزی است یا اینها هم پلاستیکی شده؟
2- تفاوت این سلاح با مدل رویال در چیست و قیمت هر کدام در نمایندگی تهران چند است؟
4-لطفا از نظر کیفیت قطعات و دوام با شادو1000 کپ فلزی و واسپایرx مقایسه بفرمایید.
3-به طور کلی خرید از نمایندگی های گامو (که فقط هم در تهران و اصفهان هستند و زیاد در دسترس دیگران نیستند!) چه مزیتی دارد؟Khansariha (226)
دوست عزیز گامو رویال قنداقش چوبی هستش بالانس بهتر داره و اینکه به علت دفع کردن لگد بهتر در قنداق چوبی دقتش بهتر هست زیبا تره به نظر من و صداداخل تفنگ رو بهتر دفع میکنه دقت هر دو مدل از شادو بهتر هستش Khansariha (8)
و قدرتشون هم در حد 2 یا 3 ژول بیشتره Khansariha (214)
و چون لول ثابت هستن استعلاکشون کمتره و دقتشون بهتره
(2012-05-09 11:15 PM)sonysony نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با درود به اساتید اهل فنKhansariha (8)
1-آیا سیستم ماشه و کپ این سلاح در محصولات جدید موجود در بازار فلزی است یا اینها هم پلاستیکی شده؟
2- تفاوت این سلاح با مدل رویال در چیست و قیمت هر کدام در نمایندگی تهران چند است؟
4-لطفا از نظر کیفیت قطعات و دوام با شادو1000 کپ فلزی و واسپایرx مقایسه بفرمایید.
3-به طور کلی خرید از نمایندگی های گامو (که فقط هم در تهران و اصفهان هستند و زیاد در دسترس دیگران نیستند!) چه مزیتی دارد؟Khansariha (226)

دوست عزیز سلام
سیستم ماشه این سلاح هم پلاستیکی هست مثل بیشتر سلاح های گامو
این سلاح کپ نداره چون لوله و سیلندر یک تکه هستند..( کگ فقط در سلاح های کمر شکن وجود داره)
تنها تفاوت این سلاح با مدل رویال قنداق اون هست...( سیستم و متعلقات داخلی هر دو یکی هست)
فرقشون شبیه به فرق پراید هاچ بک و صندوق داره
جنس فنر و بدنه این سلاح با شادو و ویسپر ایکس یکی هست...فکر کنم قدرتشون هم خیلی فرق نداشته باشه
از نظر دوام به علت کمتر بودن آلات متحرک مثل کپ اسطلاک کمتری نسبت به دو مودل دیگر که خودتون فرمودید داره..

دقتش به مراتب بیشتر از دو مدل دیگر است به دلیل لول ثابت بودن و عدم لق شدن تدریجی لوله
سر لوله فقط مازل بریک داره و مثل ودل ویسپر ایکس سایلنسر نداره و به همین دلیل صداش بیشتره...البته خیلی صدا نداره

طراحیش خیلی خوبه...قیمتش از رویال 70-80 تومان ارزون تره

من هم ابتدا دنبال خرید این سلاح بودم و لی خوب قسمتم چیز دیگه ای بود
سعی کن اگه قصد خرید سلاح برند گامو داری این رو بخری..از شادو و ویسپر خیلی بهتره

البته تلفیق این سلاح و ویسپر ایکس هم میشه ویسپر سی اف آر که تازه ساخته شده و تو ایران کم گیر میاد و البته به قیمتش نمی ارزه...با پولش میتونی یه دیانا بگیری

دیگه هم سلامتی شما....یا علی
راستی جواب سوال 3 یادم رفت.....اگه از نمایندگی بخری مصلما بهتره.......البته به هیچ عنوان از نمایندگی اصفهان نخر...چون به معنای واقعی کلمه میندازه

حد اقل تفاوت قیمتش با نمایندگی درنا تهران 80 هزار تومان هست

اگه برات سخته بری تهران به نمایندگی درنا زنگ بزن و بگو برات بفرستن...البته حدود 10000 تومان بابت کرایه راه اضافه میشه به قیمت اسلحه

شماره فروشگاه درنا تهران : 02133930223
آدرس محصولات گامو : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من تجربه استفاده از گامو دلتا شادو و رویال را دارم در ماشه هیچ کدام قطعه پلاستیکی ندیدم. همگی فلزی هستند حتی دلتا و باید بگم واقعا از گامو راضی بودم و هستم. با توجه به قیمت پرداختی سلاحهای باارزشی هستند . حالا این افسانه ماشه پلاستیکی از کجا اومده واسم سوال هستش.
لگاریتم نپر عزیزم شادو جدیدا ماشه پلاستیکی دارن نه اون قدیمیا.ولی همونطور که همیشه گفته شده استفاده از پلاستیک تو ماشه معمولا هیچ مشکلی ایجاد نمی کنه.Khansariha (8) بعد هم اینا پلاستیک گرید اسلحه سازین.حتی چینی هاش به راحتی شکسته یا سوخته نمی شه.من یه بار یه مگسک چینی رو می خواستم باز کنم(از همین پلاستیکی ها) بیچاره شدم آخرش مجبور شدم بگیرمش رو گاز!!! تا بسوزه.مگه می سوخت؟ 5 دقیقه منتظر موندم تا کم کم شروع به سوختن کرد.
(2012-05-18 09:11 PM)Tomcat14 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلامKhansariha (8)
بين سي اف ايكس و سي اف آر كدومشون بهتره؟؟؟وتفاوتشون در چيه؟؟
Khansariha (256)

دوست عزیز بین این دو فقط تفاوت در شکل قنداقه و انتخابشون کاملا سلیقه ای هست

البته سی اف آر ویسپر با سی اف آر هم در وجود سایلنسر تفاوت دارن
لینک مرجع