انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: GAMO CFX گامو سی اف ایکس
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
هاهاها! فکر کردم سکه خارجی گذاشتی واسه کلاسش! Khansariha (214)
سیستم ساچمه گذاری cfx و cfr با فرقی هم میکنه؟؟Khansariha (8)
نه...هر دو یکجورند

راستی کیلر جان امضات مشکل داره...ایناسلحه سی اف سی هست نه سی اف ایکس رویال
خیلی ممنون که اطلاع دادین حتما درستش میکنمKhansariha (8)
راستی دوستان امروز مشهد cfx رو میداد 420 هزار تومن. میشه بگین از کجا متونم ارزون تر گیر بیارم.ممنونKhansariha (8)Khansariha (219)
از فروشگاه گلک و درنا در تهران
فولاد جان عکی امضای کیلر سی اف سی هست نه سی اف ایکس رویال ....یه نگاه به مازل بریک سر لوله بنداز...

اگه طلبه ای تا یه تاپیک باز کنیم به نام نظر سنجی در مورد امضای کیلر جان....خخخخخخخ
برو سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تو مدل هاش میتونی سی اف سی رو ببینی.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ها! راست وگوییی!!!
ای Cf-30 بید!
من اون اول فکر کردم غلط املایی نوشتی سی اف سی
تو ایران پیدا نمیشه. میشه؟
با تشکر از دوست خوبم.....ولی خیلی شبیه دیانا 460 هست...تو نگاه اول آدم ناشی رو به اشتباه میندازه

دیانا 460
[تصویر: diana460magnum.jpg]

گامو CF-30
[تصویر: 447_G_1284959003922ts_enl.jpg]

به نظرم از سی اف ایکس رویال خوشکل تر باشه.....
لینک مرجع