انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: GAMO CFX گامو سی اف ایکس
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
جا رفتنش درست شد.
حالا اگه یکم خوردگی پیدا کرده باشه.چه مشکلی پیش میاد ؟
اگه به سوراخ هوا ضربه وارد شده باشه هوا رو رد میکنه و میتونه تو دقت و قدرتش تاثیر بزاره
این که ضربه ندیده.
ولی این قطعه کلا تو بازار پیدا میشه ؟ تو لوازم یدکی گامو هست یا نه ؟
اگه خرا بشه چیکارش میشه کرد ؟
تراشکار میتونه درست کنه ؟
والا اینو نمیدونم اگه جوابشو پیدا کردید به من هم اطلاع بدید Khansariha (172)
دوستان من یه شدو1000 داشتم امروزهم CFX گرفتم جالب قدرت شدو بیشتر البته فک کنم دلیلش یه مقدار گشادتر بودن خزانه CFX باشه چون ساچمه تو شدو خیلی فیت جامیره اما تو CFX آزاد فردا باید چیزی پیدا میکنم بشه چند میل ساچمه رو به جلو فرستاد نتیجه رو میگم اما نکته دیگه دقت شدو در برابر CFX قابل مقایسه نیست البته با مگسک تست کردم.
(2013-09-05 10:10 AM)detonator نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-09-05 02:23 AM)kingmkh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من یه شدو1000 داشتم امروزهم CFX گرفتم جالب قدرت شدو بیشتر البته فک کنم دلیلش یه مقدار گشادتر بودن خزانه CFX باشه چون ساچمه تو شدو خیلی فیت جامیره اما تو CFX آزاد فردا باید چیزی پیدا میکنم بشه چند میل ساچمه رو به جلو فرستاد نتیجه رو میگم اما نکته دیگه دقت شدو در برابر CFX قابل مقایسه نیست البته با مگسک تست کردم.

مبارک باشهKhansariha (8)Khansariha (8)
قیمتش چه قدر بود؟
کالیبرش چیه؟

ممنون کالیبر 4.5 گرفتم 670
(2013-09-05 02:23 AM)kingmkh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام Khansariha (8)
دوست عزیز ضمن تبریک برای خرید اسلحه جدید ، چطوری قدرتش را با شادو مقایسه کردی ؟ من هم شادو داشتم هم سی اف ایکس تفاوتی هم ندیدم قطعات داخلی شان هم یکسان است . آیا کالیبر هر دوشان یکسان است ؟ ممنونم
(2013-09-05 10:58 AM)اشکان نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام Khansariha (8)
دوست عزیز ضمن تبریک برای خرید اسلحه جدید ، چطوری قدرتش را با شادو مقایسه کردی ؟ من هم شادو داشتم هم سی اف ایکس تفاوتی هم ندیدم قطعات داخلی شان هم یکسان است . آیا کالیبر هر دوشان یکسان است ؟ ممنونم

سلام
ممنون با کتاب تست کردم هر دو 4.5 هستن تفاوت کمی دارن دلیل هم فک کنم همون باشه که عرض کردم حالا امروز حتما دوباره تست میکنم
(2013-09-05 01:44 PM)detonator نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حالا بازم داشت؟
آخه منم یکی میخوام.
منم میگم این گامو یه کم مشکوک میزنه کسی باور نمیکنه که!!!!Khansariha (226)Khansariha (226)

بله من از ذکرعلی گرفتم تو فردوسی مغازه ها از 750 قیمت دادن هر چی میخوای بگیری زود که مطمینا دوباره گرون میشه از پارسال تفنگ ظاهرا وارد نشده دلار هم که بخاطر سوریه میره بالا ....
(2013-09-05 11:02 AM)kingmkh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-09-05 10:58 AM)اشکان نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام Khansariha (8)

سلام
ممنون با کتاب تست کردم هر دو 4.5 هستن تفاوت کمی دارن دلیل هم فک کنم همون باشه که عرض کردم حالا امروز حتما دوباره تست میکنم

امروز دوباره تست با کتاب گرفتم با اینکه روی بدنه فلزی CFX ساخت اسپانیا حک شده و شماره سریالش هم توی سایت
ایران گامو تایید میشه و شدو هیچکدوم از فاکتورهای بالا رو نداره دقیقا شدو 40 صفحه بیشتر رد میکنه :(
فکر کنم برای افزایش دقت قدرت CFX کم کردن شدو ساچمه تو صفحه 175 متوقف شده و CFX صفحه 135 یه نمور حالم گرفته شد
(2013-09-05 02:57 PM)detonator نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقای کینگ یه دستی به صندوق میکشی؟ پر شده مثل اینکه. دیگه پ.خ نمیره.
با تشکرKhansariha (8)

انجام شد

با یه میله کوچیک ساچمه رو تو خزانه CFX فشار دادم اوضاع بهتر شد تا صفحه 160 ساچمه نفوذ کرد احتمالا مشکل از همون گشاد بودن خزانه هست
[تصویر: 21679998555494574330.jpg]
لینک مرجع