انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: چینی های کمر شکن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
(2012-08-07 09:31 AM)mohamadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-08-06 09:02 PM)javadjk نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حرف شما کاملا درسته اصلا هیچ تفنگی در رده فنر پیستون به جز وایرخ به پای دیانا نمیرسه اما من از لحاظ قدرت و دقت با این تفنگ ها مقایسه کردم نه کیفیت.....دقتش اونم با یه مگسک در حد 1ونیم میلیمتر به شکل دایره ای و شکاف درجه بسیار گشاد دیگه چه انتظاری میشه ازش داشت.....
البته قیمتش الان 300 تومنه نه 180 اونی که 180 هست همون تفنگ سمس هست که اسمش اپاچی بود...

من قصد دارم که مگسکش رو عوض کنم اما راجع به کاهش لگدش هنوز نمی دونم چیکار کنم/////////////////////////؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

دوست عزیز قربون شکل ماهت
داداش من
من دارم میگم رو کارن این تفنگی که داری بالاش 300 تومن پول میدی زده b11 همین تفنگ رو آقای سمسارزاده با اسم s11 آورده میده 180 تومن حالا اگه دوست داری زیاد پول بدی که به من ربطی نداره ولی آخه قربون شکلت آدم واسه یه چاپ 120 تومن اضافه پول میده
بیا داداشم
اینم لینکش باز میذارم که نگید نگفت

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گول نخورید
120 تومن روبدید یه دوربین باهاش کفتر بزنید
گوشت کفتر بخورید

(2012-08-06 09:46 PM)javadjk نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بله شما درست می فرمایید کاملا...... با شما موافقم.
اما نمیدونم چرا سری جدیدش دیگه روش اسم چین ننوشته و میزنن ویشو 85 تا حالا چند نفر همین تفنگ رو با نام ویشو خریدن....احتمالا برای اینه که اسم چین که روی هرچی باشه ما شرقیا دیگه بهش اطمینان نداریم دارن سوء استفاده از اسم ویشو می کنن تا مشتری بره بالا.... اما مدل های ar که برای امریکا هست با نام چین میزنه...... ببینید چین چقدر توی بلوک شرق بی اعتبار شده که جرات نداره یه تفنگ خوب با نام خودش بده بازار حتی مونتاژ Khansariha (214)Khansariha (214)؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

داداش من
عزیز
تا اونجا که دوزاری من افتاده
یه سری سودجو تو همین مملکت خودمون این تفنگ رو خریدن و با لیزر یا چاپ تامپو روش وشو رو حک کردن
حالا هم دارن تا حالا هم از کم اطلاعی یه سری از ما ها سواستفاده کرن
خدایی تو این یه مورد خدا پدر آقای سمسارزاده رو بیامرزه که هرچی وارد میکنه مارک سمس رو روش میزنه
تا همه بدونن آقا چینیه و به سفارش اونا وارد شده و به مردم کلک نمیزنن

یعنی اینقدرازش مطمئنید؟
یه گروپ گیری انجام میدید؟
سعی میکنم در اولین فرصت یه گروپی ازش بزارم البته ساچمه خوب در اختیارم نیست با همین نخجیر آمل ایرانی (جت) میزارم......
(2012-08-07 12:11 PM)javadjk نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست من اگر منظور شما همون تفنگ اپاچی هست منم موافقم با قیمتش ولی سایت سمسار زاده در مورد این تفنگ یعنی وینچستر من چیزی توش ندیدم حالا نه به همین اسم شما فقط یه لینک به ما بده که همین تفنگ باشه نه اون قبلی که مشخص بود کاملا با هم فرق میکنن میگی نه دوباره عکساشو میزارم این عکس اخری که شما گذاشتین هم بله همین تفنگه اما ایا خودتون گرفتید اونو یا نه از نت برداشتین .....
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قنداقش نیگاه مونت کارلو هست....
حالا اگر از اون یکی لینک داری بزار منظورم وینچستر هست....
در ضمن چین خدا بیامرز که گفتم رو سری اولش کاملا همه چی رو زده از عکسایی که من زدم مشخصه دادا.....
حالا شما میگی اپاچی ارزون تره منم میگم اره ...
من با سند و مدرک که هم عکس بود هم فیلم برای شما در مورد تفنگ وینچستر توضیح دادم اما شما دوست گلم از اپاچی یه لینک دادی که فرق می کرد با این تفنگ .....
اون کجا و این کجا تازه یکی دیگه از کاربران سایت هم قبلا با قیمت 300 همینو گرفته... و فکر میکرد ویشو هست.... به نظر من حداقل از ar2000 و 3000 بهتر نباشه بدتر نیست ....

دوست عزیز
با خود آقای سمسارزاده صحبت کردم
گفتند این تفنگ آپاچی 920 یا ویشو رو با دو مدل قنداق اوردن
کالیبر 4.5 همون آپاچیه 920 با قنداق ساده
کالیبر 5.5 هم همون آپاچی 920 ولی با قنداق طرح دار یا به قول شما وشو 85 و واسه هردوتا کالا از یه عکس استفاده کردن و گفتن عکس کالاشون رو اصلاح میکنن تا کسی سر در گم نشه
ولی شما دست از اطلاع رسانی بر ندارید بقیه گناه نکردن که اطلاعاتشون تو این زمینه ها کمه

قابل توجه همه کسایی که بین وشو و آپاچی موندن ونمیدونن کدومش درسته
وینچستر یه تفنگ داره که شرکت های چینی مدلش رو زدن
فروشگاه سمسارزاده اونو میده 180000 تومن و منم یه دونشو دارم
بعضی ها هم سو استفاده کردن و روش مارک وشو زدن و قیمتش رو میدن 300000 تومن

الان یه راست لینک سایت وینچستر رو میدم

در ضمن مدل اون وینچستر

اسمش Model 1028WS
وتو هیج جای صفحه اسمی از وشو نیومده

همین تفنگو با یه قیمت بالا بهتون نفروشن

پس خواهشا اشتباه نکنید
چینی کمر شکن حدودا چند ژول قدرت داره ؟؟: از 5 یا 6 ژول بیشتره؟؟Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
هفت و نيم ژول تا اون جايي كه ميدونم
در ضمن اين تفنگا اصولا استاندارد مشخصي ندارن ، تفگ خودم به علت مشكل مادر زادي كپ (نشت هوا) ميتونم قسم بخورم 3 ژولم نبود! انرژي مورد نياز شكار گنجشك 1-2 فوت پوند هست ، ولي من اولين بار كه با هاش گنجشك زدم از زير درخت مثل فيلم هندي 2 تا پلك زد بعد افتاد (تو دوربين كاملا واضح بود و تير هم به گردن خورده بود!!!!!!)
دوستان من وقتی بچه بودم می خواستم چنی کمر شکن پسر داییمو مسلح کنم لوله ی تفنگ رو تا وسط آوردم پایین دیگه زورم نرسید ول کردم دستم رفت لای لوله و دستم داغون شد و 3تا بخیه خورد!Khansariha (8)
سلام، دوستان پیشکسوت ممکنه نحوه شناخت انواع تفنگ های چینی اصلی (بخصوص 62 و بی 3) ساخت 10 سال قبل به اون ور رو اینجا برامون توضیح بدین؟
خواهشاً با تصویر
چون خریدن یک تفنگ دست دوم چینی قدیمی (نه از این جدیدی های آشغال) میتونه برای خیلی ها یک انتخاب باشهKhansariha (48)
Khansariha (8)
Khansariha (8)
تیکا جان من یه 61 و 55 اصلی قدیمی دارم.فکر کنم عکس 55 (در اصل همون مدل 62 هست فقط از اون قدیمی تره) رو تو تاپیک سلاح بادی چینی گذاشتم.مهمترین مشخصه هر دوی این تفنگ ها علامت خاص لوزی با یه حرف شبیه اچ داخلش هست.از لحاظ کیفیت ساخت اینایی که این علامت رو دارن به نوعی درجه یک حساب می شن و اصل. البته جدید ها به جای این علامت ممکنه SAG روشون خورده باشه که مخفف Shanghai Air Gun هست. برای اطلاعات بیشتر این هم لینک خود کمپانی:

سلام، من یه تفنگ 62 چینی پیدا کردم واسه خرید(دسته دوم)، سره پا و رسیده شده، مکش هوا عالی، آرم H داخل لوزی و انتهای تفنگ ( نزدیک درپوش عقب که فنر ازونجا وارد میشه) با یه مقدار چینی زده شده، اصله؟
یارو میگه قدیمی و اصله
با اين اوصاف كه شما فرموديد اصل هستش.
مدلهاي خيلي قديمي اين اسلحه شيار جهت نصب دوربين ندارن.
به نظرمن مهمترين مشكل اين تفنگ قديمي لقي لوله هست كه بايد به اون دقت كني.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
لینک مرجع