انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: چینی های کمر شکن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
به نظر تفنگه بدي نمياد ولي بايد يه مدت كار كنه تا معلوم بشه
ولي فك نكنم اصلا در حد گامو باشه!!!
(2012-08-06 07:54 PM)royal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز با چه مدرکی میگید از گامو بهتره شما باهاش کار نکردید همین طوری یه چیزی تو سایت دیدید هر تفنگی اول باید امتحانشو پس بده بعد در موردش صحبت بشه نه مثل رنجر که فقط تبلیغات هستش پس سعی کنید اول امتحان کنید و بعد نظر بدید

دوست عزیز من خودم این تفنگو دارم و قدرتششو خودم تست کردم از هر لحاظی عالیه من هم با تفنگ چینی مقایسه کردم و هم با 52 واقعا قدرتش زیاده تا حالا نزدیک به 2000 تیر باهاش زدم اخ نگفته حتی سر سوزنی هم قدرتش کم نشده .... قطعات تمام فلزیه و با کیفیت هست البته باید یه مدت طولانی بگزره تا ببینیم کیفیت قطعات چطوره از ظاهرش که کیفیت خوبی داره....تنها عیبش کم دقتیشه که به خاطر قدرت زیادشه که اونم اگر یه راهنمایی دوستان بکنن خوب میشه!!!!!!!!!
دوست عزیز اولا با 2000 تیر چیزی مشخص نمیشه و اینکه شما با 52 مقایسه کردید اصلا کار درستی نیست و تفنگی که فقط قدرت داشته باشه و دقت نه به چه دردی میخوره شما اگه تفنگتون 100 ژول هم قدرت داشته باشید ولی نتونید هدف یا شکار رو بزنید چه فایده ای داره و پایین اومدن قدرت هم همینطوری مشخص نمیشه
حرف شما کاملا درسته اصلا هیچ تفنگی در رده فنر پیستون به جز وایرخ به پای دیانا نمیرسه اما من از لحاظ قدرت و دقت با این تفنگ ها مقایسه کردم نه کیفیت.....دقتش اونم با یه مگسک در حد 1ونیم میلیمتر به شکل دایره ای و شکاف درجه بسیار گشاد دیگه چه انتظاری میشه ازش داشت.....
البته قیمتش الان 300 تومنه نه 180 اونی که 180 هست همون تفنگ سمس هست که اسمش اپاچی بود...

من قصد دارم که مگسکش رو عوض کنم اما راجع به کاهش لگدش هنوز نمی دونم چیکار کنم/////////////////////////؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
جواد جان اونی که شما داری و قیمتش حدود 300 هست مدل AR2000 باید باشه که یه نوع مگنومه
نه ar2000 نیست من که عکس با تمام مشخصات رو تو تاپیکای قبل گذاشتم شبیه به اون هست اما خودش نیست.... اون کاملا ساخت چینه اما این به نطر میرسه مونتاژ چین باشه اگر توی کلیپی که گذاشتم نیگاه کنید تست کننده چینی نیست و تفنگ هم ar2000 نیست یه کمی شبیه به ar1000 هست.... اینم لینک دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالا به نظر شما چیزی که مونتاژ چین باشه بهتره یا چیزی که خود چین بسازه ؟؟؟؟؟؟؟؟
فرقی نداره....جنس چین هم درجه بندی داره.....گاهی اجناس درجه یک چین از اروپایی هم بهر میشن....

دوستان گفتم گاهی....نزنید ها....
بله شما درست می فرمایید کاملا...... با شما موافقم.
اما نمیدونم چرا سری جدیدش دیگه روش اسم چین ننوشته و میزنن ویشو 85 تا حالا چند نفر همین تفنگ رو با نام ویشو خریدن....احتمالا برای اینه که اسم چین که روی هرچی باشه ما شرقیا دیگه بهش اطمینان نداریم دارن سوء استفاده از اسم ویشو می کنن تا مشتری بره بالا.... اما مدل های ar که برای امریکا هست با نام چین میزنه...... ببینید چین چقدر توی بلوک شرق بی اعتبار شده که جرات نداره یه تفنگ خوب با نام خودش بده بازار حتی مونتاژ Khansariha (214)Khansariha (214)؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
(2012-08-06 09:02 PM)javadjk نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حرف شما کاملا درسته اصلا هیچ تفنگی در رده فنر پیستون به جز وایرخ به پای دیانا نمیرسه اما من از لحاظ قدرت و دقت با این تفنگ ها مقایسه کردم نه کیفیت.....دقتش اونم با یه مگسک در حد 1ونیم میلیمتر به شکل دایره ای و شکاف درجه بسیار گشاد دیگه چه انتظاری میشه ازش داشت.....
البته قیمتش الان 300 تومنه نه 180 اونی که 180 هست همون تفنگ سمس هست که اسمش اپاچی بود...

من قصد دارم که مگسکش رو عوض کنم اما راجع به کاهش لگدش هنوز نمی دونم چیکار کنم/////////////////////////؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

دوست عزیز قربون شکل ماهت
داداش من
من دارم میگم رو کارن این تفنگی که داری بالاش 300 تومن پول میدی زده b11 همین تفنگ رو آقای سمسارزاده با اسم s11 آورده میده 180 تومن حالا اگه دوست داری زیاد پول بدی که به من ربطی نداره ولی آخه قربون شکلت آدم واسه یه چاپ 120 تومن اضافه پول میده
بیا داداشم
اینم لینکش باز میذارم که نگید نگفت

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گول نخورید
120 تومن روبدید یه دوربین باهاش کفتر بزنید
گوشت کفتر بخورید

(2012-08-06 09:46 PM)javadjk نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بله شما درست می فرمایید کاملا...... با شما موافقم.
اما نمیدونم چرا سری جدیدش دیگه روش اسم چین ننوشته و میزنن ویشو 85 تا حالا چند نفر همین تفنگ رو با نام ویشو خریدن....احتمالا برای اینه که اسم چین که روی هرچی باشه ما شرقیا دیگه بهش اطمینان نداریم دارن سوء استفاده از اسم ویشو می کنن تا مشتری بره بالا.... اما مدل های ar که برای امریکا هست با نام چین میزنه...... ببینید چین چقدر توی بلوک شرق بی اعتبار شده که جرات نداره یه تفنگ خوب با نام خودش بده بازار حتی مونتاژ Khansariha (214)Khansariha (214)؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

داداش من
عزیز
تا اونجا که دوزاری من افتاده
یه سری سودجو تو همین مملکت خودمون این تفنگ رو خریدن و با لیزر یا چاپ تامپو روش وشو رو حک کردن
حالا هم دارن تا حالا هم از کم اطلاعی یه سری از ما ها سواستفاده کرن
خدایی تو این یه مورد خدا پدر آقای سمسارزاده رو بیامرزه که هرچی وارد میکنه مارک سمس رو روش میزنه
تا همه بدونن آقا چینیه و به سفارش اونا وارد شده و به مردم کلک نمیزنن
دوست من اگر منظور شما همون تفنگ اپاچی هست منم موافقم با قیمتش ولی سایت سمسار زاده در مورد این تفنگ یعنی وینچستر من چیزی توش ندیدم حالا نه به همین اسم شما فقط یه لینک به ما بده که همین تفنگ باشه نه اون قبلی که مشخص بود کاملا با هم فرق میکنن میگی نه دوباره عکساشو میزارم این عکس اخری که شما گذاشتین هم بله همین تفنگه اما ایا خودتون گرفتید اونو یا نه از نت برداشتین .....
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قنداقش نیگاه مونت کارلو هست....
حالا اگر از اون یکی لینک داری بزار منظورم وینچستر هست....
در ضمن چین خدا بیامرز که گفتم رو سری اولش کاملا همه چی رو زده از عکسایی که من زدم مشخصه دادا.....
حالا شما میگی اپاچی ارزون تره منم میگم اره ...
من با سند و مدرک که هم عکس بود هم فیلم برای شما در مورد تفنگ وینچستر توضیح دادم اما شما دوست گلم از اپاچی یه لینک دادی که فرق می کرد با این تفنگ .....
اون کجا و این کجا تازه یکی دیگه از کاربران سایت هم قبلا با قیمت 300 همینو گرفته... و فکر میکرد ویشو هست.... به نظر من حداقل از ar2000 و 3000 بهتر نباشه بدتر نیست ....
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
لینک مرجع