انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: چینی های کمر شکن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
دوست من دقت رو که با قوطی رانی نمیسنجن باید یه گروپ از بگیرید تا مشخص بشه

در ضمن دوست عزیزمون گفتن برد مفید نه برد نهایی
اینایی که اونجا هم نوشته برای تبلیغاته
دوست عزیز
منم نگفتم رفتم سلاح رو دقت سنجی کردم
یه تست ساده در حد توان خودم کردم
و در ضمن از بقیه دوستان که تو اینکار حرفه ای ترن هم خواستم اگه امکانش براشون هست دققتر برسیش کنن
سلاح بدی به نظر نمیاد البته نسبت به قیمتش...برای افراد تازه کار باید خوب باشه ...البته فکر کنم کالیبر 177 برای این سلاح مناسبتر باشه به دلیل متریال کم کیفیت و افت قدرت زیاد فنر....نمیشه با برند های معروف و یا حتی برند های گامو مقایسش کرد ولی در جای خودش جای تامل داره....

دوست عزیز وقتی از 18 متری شلیک میکنی به نظرت فاصله زمانی بین شلیک و برخورد ساچمه کمه یا زیاد؟...یعنی به نسبت سلاح های معروف هم قدرت خودش ....
اگه ممکنه یه سیبل بزار و چندتا شلیک از فاصله 18 متری بکن...فقط یادت باشه قلق گیری نکنی....هر جارو برای شلیک اول هدف گرفتی تا آخر همونو هدف بگیر....حتی اگه دو وجب دورتر از خال بزنه...می خوام ببینم چقدر میتونه تیر ها رو جمع بزنه.
اگه ممکنه ساچمه ها رو دست چین کن تا شبیه به هم باشند....اگه ساچمه اول سفت جا رفت بقیه رو هم از ساچمه هایی که سفت جا میرن انتخاب کن....

راستی لگدش چطوره؟...صداش در چه حده؟

اگه تا حالا با محصولات دیانا یا وایراخ یا گامو کار کردی سوالایی که پرسیدم رو مقایسه ای بگو....ممنون...

راستی یادم رفت....مبارکت باشه و ماشش برات بچکه..
یا علیKhansariha (8)
دوست گلم mohamadi جان اون عکسی که شما گذاشتی با اینی که توی سمس لینک دادی از زمین تا اسمون تفاوتشونه.......... میگی نه نیگاه....
اولی:
[تصویر: szc8rrzyw1ufx1s7bd7j.jpg]

دومی:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دومی اره اپاچی هست اما اولی نه...
تفنگ اولی اسمش هست وینچستر که ممکنه روی بدنه اسم ویشو (wishow85) حک شده باشه اینم عکساش....
[تصویر: 3.bmp]
[تصویر: rifle2.bmp]
[تصویر: rifle.bmp]

اینم از مشخصاتش:

کالیبر: .177 cal. (4.5 mm) pellet
قفل ماشه: اتوماتیک
سرعت: 1000 fps
برد: 305 yds.
وزن 11.4 lbs.

قدرتش واقعا خیلی خوبه در حد دیانا 52 ایرانیت سیمانی رو از 10 متری سوراخ میکنه بلوک و اجر رو هم حسابی گود میندازه.....صداش تقریبا زیاده....لگد هم داره بنابر این رو دقتش تاثیر گذار هست....
اینم یه کلیپ از شرکت سازنده تفنگ:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امیدوارم که مفید بوده باشه..........
(2012-08-06 11:19 AM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلاح بدی به نظر نمیاد البته نسبت به قیمتش...برای افراد تازه کار باید خوب باشه ...البته فکر کنم کالیبر 177 برای این سلاح مناسبتر باشه به دلیل متریال کم کیفیت و افت قدرت زیاد فنر....نمیشه با برند های معروف و یا حتی برند های گامو مقایسش کرد ولی در جای خودش جای تامل داره....

دوست عزیز وقتی از 18 متری شلیک میکنی به نظرت فاصله زمانی بین شلیک و برخورد ساچمه کمه یا زیاد؟...یعنی به نسبت سلاح های معروف هم قدرت خودش ....
اگه ممکنه یه سیبل بزار و چندتا شلیک از فاصله 18 متری بکن...فقط یادت باشه قلق گیری نکنی....هر جارو برای شلیک اول هدف گرفتی تا آخر همونو هدف بگیر....حتی اگه دو وجب دورتر از خال بزنه...می خوام ببینم چقدر میتونه تیر ها رو جمع بزنه.
اگه ممکنه ساچمه ها رو دست چین کن تا شبیه به هم باشند....اگه ساچمه اول سفت جا رفت بقیه رو هم از ساچمه هایی که سفت جا میرن انتخاب کن....

اگه تا حالا با محصولات دیانا یا وایراخ یا گامو کار کردی سوالایی که پرسیدم رو مقایسه ای بگو....ممنون...

یا علیKhansariha (8)

سلام داداش
سرعت ساچمش زیاد بود
چون تا ماشه رو چکوندم قوطی رفت رو هوا

فاصله من تا سیبل حدود 12 متر

تیرهایی که از جلو به تئوپان زدم

r/images/v53k2ifsrohvmrgrrvib.jpg

پشت تخته بهد از اینکه تیر ها بهش خورد

(2012-08-06 03:02 PM)mohamadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-08-06 11:19 AM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یا علیKhansariha (8)

سلام داداش
ممنون
سرعت ساچمش زیاد بود
چون تا ماشه رو چکوندم قوطی رفت رو هوا

فاصله من تا سیبل حدود 12 متر

تیرهایی که از جلو به تئوپان زدم

پشت تخته بهد از اینکه تیر ها بهش خورد

(2012-08-06 02:50 PM)javadjk نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست گلم mohamadi جان اون عکسی که شما گذاشتی با اینی که توی سمس لینک دادی از زمین تا اسمون تفاوتشونه.......... میگی نه نیگاه....
اولی:
[تصویر: szc8rrzyw1ufx1s7bd7j.jpg]

دومی:

دومی اره اپاچی هست اما اولی نه...
تفنگ اولی اسمش هست وینچستر که ممکنه روی بدنه اسم ویشو (wishow85) حک شده باشه اینم عکساش....
[تصویر: 3.bmp]
[تصویر: rifle2.bmp]
[تصویر: rifle.bmp]

اینم از مشخصاتش:

کالیبر: .177 cal. (4.5 mm) pellet
قفل ماشه: اتوماتیک
سرعت: 1000 fps
برد: 305 yds.
وزن 11.4 lbs.

قدرتش واقعا خیلی خوبه در حد دیانا 52 ایرانیت سیمانی رو از 10 متری سوراخ میکنه بلوک و اجر رو هم حسابی گود میندازه.....صداش تقریبا زیاده....لگد هم داره بنابر این رو دقتش تاثیر گذار هست....
اینم یه کلیپ از شرکت سازنده تفنگ:

امیدوارم که مفید بوده باشه..........

حالا آپاچی یا ویشو
من نمیدونم
من که با این تفنگه خیلی حال کردم
اگه دوستدارید شما هم بگیرید
اگرم نه که چی هیچی
ایشاالله جیبتون پر پول باشه ویدی سیتی و بلک لئوپارد بگیرد

ما که از فروشگته سمسارزاده به اسم آپاچی گرفتیم
شما هم خواستید برید بگیرید
ولی خدایی اسم آپاچی خیلی باحال تره
یه حس باحالی به ادم میده
دوست عزیز اگه شد یه گروپ ازش بگیرید تا دقتش مشخص بشه
فکر می کنم این همون ویشو 85 چینی باشه فقط اسمش رو تغییر دادن.
آقا تا اونجا که من میدونم و تحقیق کردم
وشو 55 یکی از مدل های قدیم وایرخ بوده که حدود 20 سال پیش تو بازار ایران اومده
سایت وایرخ هم که اصالتا مال آلمانه و این تفنگ ساخته چینه با این حال سایتش رو هم چک کردم
همچین تفنگی توش نیست
احتمالا یه سریها این تفنگ رو به صورت عمده ای خریدن و روش حک کردن ویشو تا از اون اسم سو استفاده کنن
نمیدونم بهتره برین تحقیق کنین تا گیر افراد سود جو نیفتید
من از فروشگاه سمسارزاده خریدمو ازش راضی ام

اینم ادرس وب سایت وایرخ آلمانه

والا اگه همچین چیزی توش باشه

دوستای عزیز
من تو اینترنت عکس تفنگ بادی wishow85
رو چک کردم پنجمین عکسی که اومد این بود
توی این لینک بود که این تفنگ رو ویشو 85 معرفی کرده

روی کارتون زده b11 حاجی پول زیادی ندید که دارن کلاه سرتون میذارن
تفنگ چینی یه مارک دیگه زدن روش
با این حال باز عکس رو سیو کردم و آپلود کردم که اگه اون لینک باز نشد خودتون ببینید

بله دوست من این تفنگ چینیه اما مگه تو همین تاپیک تفنگهای چینی با کیفیت برای امریکا رو نذاشتن؟؟؟؟
که قیمت اونا هم سر به فلک میکشه همیشه که جنس چینی بد نیست در ضمن این تفنگ وینچستر رو باید از نزدیک ببینی تا هم کیفیت ساخت رو متجه شی و هم استیل تفنگ رو ....
مگسک و شکاف درجش رو هم چون فسفریه خیلی جالب نیست نمیشه دقیق هدف گیری کرد البته ما که 15 ساله با مگسک تیر اندازی میکنیم عادت کردیم...Khansariha (214)Khansariha (214)Khansariha (214)
من که معتقدم از گامو و هم رنجر خیلی بهتره....... فقط اگر میشد یه کم از قدرت و لگدش کم کرد که نور علی نور میشد و یه مینی وایرخ 80 ازش در میومد لطفا اگر کسی راهی بلده بیان کنه .......
دوست عزیز با چه مدرکی میگید از گامو بهتره شما باهاش کار نکردید همین طوری یه چیزی تو سایت دیدید هر تفنگی اول باید امتحانشو پس بده بعد در موردش صحبت بشه نه مثل رنجر که فقط تبلیغات هستش پس سعی کنید اول امتحان کنید و بعد نظر بدید
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
لینک مرجع