انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: طرح ها و ايده هاي دوستان براي ساخت ساپورت
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7
دوستان من به نظر اومده که یه پایه ای مثل پایه اامیر جون بسازم و به پایه دوربین فیلم برداری نصبش کنم هم ارتفاع هم زاویه میشه تنظیمش کرد هم راحت هستش

راستی رضا جون قضا بلا بوده شایدم چشم خوردی با ساپرت عالیت و گروپ های محشزت با گامو ها (منظورم تفنگ و ساچمس)

واقعا جدی گفتم و واقعا خسته نباشی
کدوم طرح امیر جون؟ ما که ندیدیم!
این پایه های دوربین ارزوناش چنده؟
(2012-08-20 06:09 PM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کدوم طرح امیر جون؟ ما که ندیدیم!
این پایه های دوربین ارزوناش چنده؟
[تصویر: 13448775233.jpg]
من سه سال پیش یکی خریدم 25

سید عزیز یه سر به صفحه اول میزدی میدید!!!!Khansariha (8)
ممنون دوستان ولی امروز با این چشم خراب یک گروپ بدون این پایه و دوربین از 10 متری گرفتم با 3 شوت 2 تا از ساچمه ها عیناا روی هم خورده بود بطوری که تشخیص 2 تا بودنش برای خودم ممکن نبود ومجله ای که پشت سیبل بود رو نیگاه کردم دیدم درسته 2تا شلیک روی هم بوده ! اینم از مزایای چشم خراب !! راستی خواستم بگم که توی این ساپرتی که ساختم پهنای 2 شاخه هایی که تفنگ رو نگه میداره رو به عرض 1 سانت کاهش دادم اینجوری هم ظریف تر شد و هم احتمال خراش قنداق هم کمتر می شه .
(2012-08-20 05:57 PM)salehpourtaher نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من به نظر اومده که یه پایه ای مثل پایه اامیر جون بسازم و به پایه دوربین فیلم برداری نصبش کنم هم ارتفاع هم زاویه میشه تنظیمش کرد هم راحت هستش

راستی رضا جون قضا بلا بوده شایدم چشم خوردی با ساپرت عالیت و گروپ های محشزت با گامو ها (منظورم تفنگ و ساچمس)

واقعا جدی گفتم و واقعا خسته نباشی
صالح جان از محبتی که داری خیلی ممنونم .
در مورد استفاده از سه پایه باید بگم سه پایه ای که بتونه اون وزن رو ( امیر جون ساخته ) تحمل کنه و دقتش رو هنگام نشانه گیری حفظ کنه باید یک سه پایه بالای 50000 ت باشه وگرنه موقع حدف گیری اذیتت می کنه .
خیر دوست من دکتر نرفتم از داروخانه قطره گرفتم اگه تا فردا خوب نشه میرم . خیلی ممنون از محبتت mhrSB
دوستان به مباحث اصلی بپردازین بهتره.لازمه بدونید کاربران پستهای خارج از دستور کار تاپیک رو به ما گزارش میکنن و انتظار پاکسازی و برخورد دارن.
بنابراین خود دوستان مراعات کنن.مباحث عمومی دو نفره رو در چت باکس دنبال کنید
با تشکر
پستهای اسپم پاک شد.دوستان لطفا قوانین سایت رو رعایت کنید
اينم بايه ايه كه من ساختم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته قسمتي كه رو زمين ميشينه يه + أهني كه اون لوله به وسطش جوش شده اون قسمتي هم كه داخل لوله ميشه و قابليت تنظيم ارتفاع داره سيبك تلسكوبي فرمان 206 كه روش يه نصف لوله بوليكا نمره 8 به طول 40 سانت سوار شده 360 درجه هم قدرت مانور سريع داره ميشه با برس هم ميزان سفتي اونو تغيير داد
اكه كسي خواست بسازه در خدمتم
خب این برای گروپ یا شکار زاویه و جهتش تغییر پیدا میکنه؟
سلام
کاش مراحل ساختش رو بصورت تصویری میزاشتین
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7
لینک مرجع