انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: طرح ها و ايده هاي دوستان براي ساخت ساپورت
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7
این مدل ساپورت خیلی شبیه مدل گامو هست
کار جالبی کردین.با این ابتکار حدود 200 تومن پس انداز کردین.البته منهای هزینه های همینی که درست کردین
عکس با توضیح

[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]

[img]http://دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
داداش خسته نباشی
قیمتش چند دراومد برات؟
(2012-08-17 12:05 AM)saeedaria نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این مدل ساپورت خیلی شبیه مدل گامو هست
کار جالبی کردین.با این ابتکار حدود 200 تومن پس انداز کردین.البته منهای هزینه های همینی که درست کردین
مرسی ، بله دقیقا 200 هزار تومن مدل گامو هستش البته برندهای دیگه هم همین خصوصیات رو داشتن البته مدلهای ساده تر هم هستش که یک چیزی شبیه خرکهایی هستش که مکانیکها زیر ماشین موقعی که چرخ رو باز میکنن ازش استفاده میکنن

[img]http://دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]

(2012-08-17 12:22 AM)salehpourtaher نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داداش خسته نباشی
قیمتش چند دراومد برات؟
راستش پروفیلها رو از قبل داشتم همینطور 3 تا پایه لاستیکی رو ولی با وجود اینکه اینها رو داشتم و پیچ و مهره هم نخریدم ولی بابت مهار کش ، آچار آلن ، لوله گاز و رنگ و آستر و سنگ فرز تقریبا 20000 ت هزینه کردم ، البته اگر یکی دیگه دوباره بخوام بسازم هزینم کمتر میشه چون در قسمتهای متحرکش اذیت شدم و آزمون و خطا داشتم و یک مقدار پروفیل از بین رفت و یک دونه مهار کش نمره 10 خراب شد و غیره
****************-
(2012-08-16 11:48 PM)savin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این ساپورت یا بنچ رست رو خودم ساختم
مشخصات :
1 - قابلیت استفاده در حالت نشسته یا ایستاده روی میز
2 - قابلیت تنظیم و تراز پایه هایی که روی زمین قرار میگیرند ( حدود 10 cm تغییر ارتفاع )
3 - قابلیت تغییر ارتفاع تکیه گاههای قنداق ( سر قنداق و ته قنداق حدود 15 cm ) که اسلحه روی آنها قرار میگیره
4 - دارای پیچ تنظیم بالا و پایین کردن سر تفنگ هنگام هدف گیری بطور دقیق ( حرکت عمودی سر تفنگ برای هدف گیری تارگت )
5 - چرخش 360 درجه سیستم ( تفنگ ) در حالی که پایه ها روی زمین ثابت هستند ( منظور حرکت کنترل شده چپ و راست سر اسلحه هنگام هدف گیری روی تارگت )
6 ـ دارای درجه تراز حباب هوا
این benchrest shooting از آهن ساخته شده که جنس پایه ها از لوله گاز هستش و سعی کردم اون رو طوری بسازم که برای جثه افراد مختلف از لحاظ ارتفاع قابل استفاده باشه یعنی در کل حدود 20 سانتی متر ارتفاعش برای افراد مختلف قابل تنظیمه . محل قرار گیری تفنگ روی دستگاه ( پایه u شکل ) از اسفنج و لاستیک پوشیده شده که تفنگ خوب بچسبه و هنگام شوت تکون نخوره و همچنین قنداق خط و خش نیفته .
برای ثبات محور اصلی که تمامی وزن تفنگ رو تحمل میکنه و وزن تفنگ به حالت اهرم وار بر این محور وارد میشه و از همه مهمتر حرکت دورانی ( افقی ) هم داره از پیچ فولادی سایز 20 استفاده کردم
این هم عکساشه و زمان ساختش هم 3 یا 4 روز طول کشید البته بطور متناوب روزی 2 تا 3 ساعت البته آخرای کار خسته شده بودم و ی جورایی پشیمون چون قسمتهای متحرکش یک مقدار ساختش سخت بود و من بعضی قطعات رو چندین بار ساختم تا جواب داد چون مدل ساخته شدش رو نداشتم که از روش بسازم فقط یک بار یک نمونه پایه کوتاهش رو توی نمایندگی گامو دیدم ( البته توی سایتهای خارجی هم عکسش هست )
در آخر ببخشید که مطالب طولانی شد اگر سوالی داشتید در خدمتم
[/img]
[/img]

خیلی طرح جالب و خلاقانه ای است.
موفق باشیدKhansariha (8)
یکی از ساده ترین طرحها برای ساخت ساپورت سیستم هفت انگلیسی هست
2 تا پروفیل با طول متفاوت که به هم لولا شدن و سر بلندتره و وسط کوتاهتره یک دوشاخ V شکل کار بذاریم
با طول مختلف سلاح هم قابل تنظیمه
البته این ایده رو داشتم و پیگیر ساختش بودم که دیدم نمونه تولید شده اش هست. در هر صورت به نظرم ساده ترین کاریه که میشه انجام داد
[تصویر: 101557-support-2.jpg]
[تصویر: 101557-support-1.jpg]
[تصویر: 101557-action-1.jpg]
[تصویر: 101557-action-2.jpg]
چیز جالبیه ساختش هم راحته.
منم یه فکری برای پایه دارم که وقتی ادم ایستاده است بشه راحت تیراندازی کنه هروقت درست شد عکسشو میزارم.
این شکل 7 چیز خوبیه ولی وابسته به یک میز یا چیز مشابهیه من می خواستم یک چیزی باشه که در حالت نشسته احتیاج به چیز دیگه ای نداشته باشه . البته همین شکل 7 رو میشه باش پایه های 50 سانتی در نظر گرفت
دوستان اصلا به میزی که ساپورت روی آن قرار میگیره توجه کردین؟میدونین بهترین ساپورت با یه میز ضعیف به اندازه یه ساپورت با پایه سرخود ؛بیشتر دقت ندارد؟ توی عکس استحکام و ثبات میز از چوبهای بکار برده شده کاملا معلوم هست.Khansariha (214)
(2012-08-20 03:06 PM)BurstFire نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقای ساوین خسته نباشی خیلی طرح جالبی پیاده کردین. راستی وزنش چقدره؟ اگه ازینا بازم درست کنی حتماً مشتری پیدا میکنه.Khansariha (8)
سلام :
کوچیک همه دوستان رضا هستم اسم کاربریم هم ساوینه
وزن این وسیله تقریبا هم وزن خود تفنگه اصلا هم قابل شما رو نداره .خدمت شما عرض کنم شب عید فطر یک ایرادی در این ساپرت دیدم و اون عدم توازن بود که وقتی تفنگ رو روش قرار میدادم نقطه ثقل سیستم به سمت سر تفنگ تمایل داشت و رفتم کارگاه تا حدود 7 سانت محور جلوئی رو بلند تر کنم این کار رو انجام دادم و ساپرت حالت پایدار تری گرفت فقط وقتی داشتم فرز میگرفتم تا جاهای جوشکاری شدرو صاف کنم یک تیکه براده داغ پرید تو چشمم و براده بیرون اومده ولی الان 3 روز از سوزش چشم و درد امانم بریده الن بزور دارم تایپ میکنم منتها چه کنیم معتاد سایت شدیم .
عینک محافظ داشتم ولی تنبلی باعث شداستفاده نکنم و انقدر Khansariha (181) عذاب بکشم
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7
لینک مرجع